Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Lenčino vyprávění erotické povídky

Začalo to všechno letos, když začaly prázdniny. Bylo horko a já jsem se rozhodla, že se pojedu vykoupat k jezírku poblíž našeho domu, kam skoro nikdo nechodil. Dá se tam pohodlně dojet na kole za 20 minut. Měla jsem svoje místečko, kam prak🡕 ticky nikdo nechodil, když jsem byla nebo chtěla být sama, jela jsem tam. Tak i ten den. K mému údivu tam již někdo byl. Mladá žena, tenkrát jsem jí tipovala na věk kolem 25 let, dnes vím, že je jí už 33 let. Musím říci, že vypadala nádherně.

Krásná postava, černé bikinky kontrastovaly s jejími blond vlasy. Neměla jsem ve zvyku, takhle ženy hodnotit, ale u téhle jsem musela udělat vyjímku. Viděla mě přijíždět a usmála se na mě. Zakývala, abych přijela k ní. Zastavila jsem kousek od ní. "Ahoj, já jsem Andrea, jsem ráda, že někoho vidím, je to tu trochu nudné, když je člověk sám. Chceš si lehnout ke mně?" "Ahoj, já jsem Lenka." Odpověděla jsem jí a rozložila si deku vedle ní. Rozepnula jsem si šaty🡕 a spustila je na zem. Byla jsem v bikinkách, které jsem si před dvěma dny koupila. "Jej, " vyklouzlo jí z úst obdivně, když mě viděla. "Ty jsi! Normálně mi je jedno, jak ostatní ženy vypadají, ale ty jsi třída!" "Díky za kompliment." Potěšilo mě to a kterou ženu by to nepotěšilo, když jí jiná žena chválí. Skočila jsem do jezírka a trochu si zaplavala, protože jsem byla upocená z jízdy na kole. Když jsem vylezla z vody, všimla jsem si, jak si mě Andrea zkoumavě prohlíží. Smála se - "Tyhle plavky by měli zakázat. Na každém normálním koupališti by kolem tebe už bylo tucet chlapů." Podívala jsem se a opravdu. Tím, jak jsem byla ve vodě, staly se plavky průsvitnějšími a já jsem si najednou připadala jako nahá. Moje bradavky vztyčené studenou vodou v jezírku byly zřetelně vidět a pod kalhotkami byl zrovna tak vidět tmavý trojúhelník mého klína. Andrea se otočila na břicho a slunila se dál. Já jsem si sedla na svou deku a utírala se. "Poslyš, Lenko, nemohla bys mě namazat?" Polilo mě horko. Vzala jsem ale krém a začala jsem jí mazat záda. První dotek jejího těla mě elektrizoval. Cítila jsem, jak mezi nohama vlhnu. Nikdy ještě jsem v blízkosti nějaké ženy neměla takovýhle divný, vzrušující pocit. Andrea najednou rozepnula podprsenku od plavek a vytáhla jí z pod sebe. Cítila jsem se strašně divně, ale zároveň mi bylo nějak lehko. Pak jsem jí začala mazat stehna a zadeček. Měla bikinkové kalhotky tak malé, že vzadu to bylo jen jako kanička zařezaná mezi jejími půlkami. Andrea najednou rozevřela stehna, abych jí mohla namazat i jejich vnitřní stranu. Zřetelně jsem viděla, jak je v rozkroku vlhká. Slabounce, sotva slyšitelně, zasténala, když jsem se prsty přiblížila její dírce. Byla jsem strašně vzrušená, nikdy v životě jsem ještě neměla takovýhle pocit. Nemohla jsem si pomoct.

Musela jsem si volnou rukou vklouznout do svého rozkroku a přejet si tam prsty. Proběhla mnou horká vlna. Andrea se otočila. Rychle jsem stáhla svojí ruku z rozkroku. Pokoušela jsem se klidně dýchat. Andrea ke mě vzhlédla a dlouze se mi podívala do očí. "Namažeš mi i zbytek?" "Proč ne?" Odpověděla jsem. Lehla si na záda a zavřela oči. Nemohla jsem se vzpamatovat. Přede mnou ležela tahle krásná žena a prosila mě, abych jí nakrémovala. Moje oči se nemohly od ní odtrhnout. Co se to se mnou dějě? Přece nejsem lesbická? Ženy mě nikdy nepřitahovaly, až do teď, než jsem uviděla Andreu. Začala jsem jí zase mazat. Napřed ramena a pak dál. Když jsem se přiblížila jejím prsům, málem mi to přišlo, tak rozrušená jsem byla. Jemně jsem roztírala krém na jejích prsech, blížíc se bradavkám. Viděla jsem, jak vstaly a zvětšily se. Když jsem se jich dotkla, začala Andrea ztěžka dýchat. Teď jsem se věnovala jejím stehnům. Když Andrea poznala, že mám problémy se dostat mezi ně, sama od sebe je pokrčila a rozevřela, takže jsem všude pohodlně dosáhla. Moje prsty se začaly blížit k její dírce. Byla jsem pořád vzrušenější. Na klahotkách Andrey se jasně ukazovaly stopy jejího vzrušení. Chtěla jsem jí cítit a naklonila jsem se mezi její nohy obličejem a nasála vzduch. Voněla nádherně. Mezi mýma nohama mě to už neudržitelně svědělo.

Poddala jsem se tomu pocitu a začala jsem si jednou rukou třít svou dírku. Andrea najednou otevřela oči a já se lekla. "Všechno v pořádku, Lenko. Tvoje masáž mě tak rozdráždila, že bych nejraději taky onanovala. Jestli chceš, můžeme se na navzájem na sebe dívat, jak si to děláme. Já bych se v každém případě na tebe ráda dívala, jak si to děláš. Byla jsem jako bez sebe. Pomalu jsem pochopila situaci. Andrea čekala na odpověď.

Doma jsem onanovala několikrát týdně, tak proč ne teď a tady s touhle ženou, před touhle ženou. Stáhla jsem se na svoji deku. Pohled na její tělo a věděla jsem, co chci. Přikývla jsem. "Dobře, tak začneme. Sedneme si tak, abychom viděly navzájem svá těla, " řekla Andrea. Viděla jsem její bradavky, jak stojí vzrušením. Andrea k nim zajela rukama a začala se jemně hladit a mačkat. Vždy, když je trochu zmáčkla, vzdechla. Andrea se na mě dívala a sledovala každý pohyb mého těla. Tak jsem rozevřela nohy a stáhla si kalhotky na stranu, takže Andrea měla dobrý výhled na moje chloupky mezi nohama. Byla jsem tak rozdrážděná, že jsem málem vzrušeník křičela. Šťávy se ze mě začaly řinout. Vsunula jsem kalhotky do svého rozkroku tak, že to byl jen pásek🡕 , který se mi zařezával do přirození. Moje stydké pysky byly venku. Zatáhla jsem za ně a strašně mě to dráždilo, jak se do mé dírky zařezávaly. Druhou rukou jsem si hladila prsa, která jsem vysvobodila z podprsenky. Andrea mě stále pozorovala a její pohled mě ještě více dráždil. Nevím, co to do mě vjelo. Vždycky jsem byla slušně vychovaná mladá dívka. Nikdy jsem nic neměla s žádným klukem, byla jsem ještě panna a teď tohle. Teď jsem se tady takhle předváděla před úplně cizí ženou. Andrea si najednou stáhla kalhotky. Byla úplně vyholená. Prostředníčkem si přejela po své holé dírce. Pak znovu a znovu. Vždy, když se dotkla poštěváčku, slastí zavzdychala. Odsunula jsem si kalhotky na stranu a pokračovala jsem prsty. Když jsem si vsunula prst dovnitř, proběhla mnou horká vlna. Nahlas jsem zasténala. Andrea je už také daleko, jak jsem mohla pozorovat. Začala jsem pospíchat, abych s ní současně prožila orgasmus. Moje prsty byly stále rychlejší a vnikaly hlouběji do mé dírky.

Položila jsem se na záda a rozevřela široce stehna. Andrea tak mohla bez překážek pozorovat, v jakém stupni rozkoše se nacházím. Já sama jsem viděla, jak to Andree přichází. Jedna vlna orgasmu za druhou. A i jí jsem najednou dosáhla vrcholu. Unavená jsem se svalila na stranu. Andrea se položila vedla a spokojeně jsme se na sebe usmívaly. "To bylo nádherné, měly bychom si to někdy zopakovat, " smála se. "Jestli máš chuť, můžeš mě přijít zítra večer navštívit." "Ráda, " odpověděla jsem a usmála se také. "Neboj se, nejsem lesbická, " smála se dál Andrea. "Jen to někdy ráda dělám se ženami. Je to tak něžné, daleko víc než s jakýmkoliv mužským. A co ty?" "Já nevím, zatím jsem si to vždycky dělala jenom sama, " odpověděla jsem po pravdě, i když trochu rozpačitě. "To nic, v tvém věku jsem taky byla ještě panna, " odpověděla mi Andrea a začala se oblékat. "Tak přijdeš?" "Ano, přijdu, ráda, " vyhrklo ze mě. Ještě mi dala svou adresu a telefonní číslo a zmizela. Já jsem se ještě jednou vykoupala a také jsem odejela domů.

Druhý den jsem Andree zavolala, jestli platí její pozvání na návštěvu a ona mi pozvání zopakovala. Mě ten den bolely záda, ale chtěla jsem Andreu vidět a tak jsem k ní šla. Bydlela v hezkém domku na kraji města, obklopeném vysokým živým plotem, takže nikdo ze sousedů k nim do zahrady nemohl vidět. Když jsem k ní přišla, byla doma sama. Začali jsme se bavit a já jsem se od ní dozvěděla, že žije s přítelem Petre, už asi dva roky a že jim to dobře spolu vyhovuje. Oba jsou tolerantní a tak na sebe nežárlí, když tu a tam ten druhý má něco s někým jiným, naopak někdy dokonce jdou na schůzku s jiným párem, nebo se milují ve třech, ať už je tím třetím muž nebo žena. Když tohle Andrea o sobě a Petrovi vyprávěla, byla jsem z toho celá pryč, protože takovéhle soužití jsem si ve svých 16 letech nedovedla představit. Pak si najednou Andrea všimla, že nějak divně sedím a divně se pohybuji. "Co je ti? Tebe něco bolí, nebo co?" Zeptala se. "Ano, od rána mě bolí záda, nevím co s nimi mám, " odpověděla jsem. "Tak pojď já ti namasíruju záda, umím to, uvidíš, že bolest za chvilku přejde, " navrhla mi. Souhlasila jsem a tak mi řekla, abych si sundala halenku. Obnažila jsem si tedy horní část těla a lehla si na postel. Andrea přešla ke mě a klekla si. Položila ruce na moje záda a začala mě masírovat. Skoro jsem vykřikla, když se mě její prsty dotkly. Byl to znovu ten elektrizující pocit, jako u jezera, když jsem se dotýkala já jí. Masírovala mě tak zkušeně, jako by v životě nic jiného nedělala. Potichu jsem si to vychutnávala a cítila, jak skutečně bolest ustupuje. Po nějaké chvíli začaly být její doteky pomalejší a něžnější.

Najednou jedna její ruka z mých zad zmizela a druhá se zastavila. Co chce, je konec nebo odpočívá? Bylo mi to líto, protože záda už nebolela a její něžné dotyky mě začaly vzrušovat. Najednou mě začala její ruka hladit jen prsty. Bylo to vzrušující. Nevěděla jsem, jak reagovat. Najednou mi zašeptala do ucha - "Líbí se ti to?" Jak bych mohla říct, že ne, když celé moje tělo křičelo po dalších jejích dotycích. Musela vidět, že se mi to líbí, protože celé moje tělo hořelo a já byla stále neklidnější. "Tak co, líbí?" Zeptala se znovu. "Ano...ano, " vyrazila jsem ze sebe namáhavě, protože jsem měla sucho v krku. Pootočila jsem trochu hlavu, abych na ní viděla. Její oči se leskly, ústa měla pootevřená a také zrychleně dýchala. Otočila jsem se úplně, takže jsem ležela na zádech a Andrea klečela vedle mě. Teď jsem viděla, proč zmizela jedna její ruka z mých zad. Andrea jí měla pod sukní. Moje ruce se k ní natáhly a objaly jí v pase. Očekávala jsem odpor, ale ten nepřišel. Naopak, její ruce se ke mně vztáhly obě a položily se mi na břicho. Ten dotek ve mně vyvolal mrazení v zádech a mě naskočila husí kůže. Byl to nádherný pocit. Povytáhla jsem jí halenku ze sukně🡕 a zajela rukama pod ní. Hladila jsem jí od bříška nahoru, až jsem se dostala na prsa. Její oči se leskly vzrušením. Vychutnávala moje doteky. Nevím, kde se to ve mně vzalo, tahle odvaha. Přitáhla jsem si Andreu na své tělo.

Její hlava se ke mně sklonila a ona sama mě políbila. Toužebně jsem na její polibek odpověděla. Už jsme se od sebe neodpoutaly, ale hladili jsme se dál. Její ruce vyhledávaly moje erotogenní zóny a já byla vzrušená jako ještě nikdy předtím. Její polibky byly tak zkušené a vzrušující, že jsem málem nevěděla, kde mám hlavu. Pak se mi Andrea vymanila z náručí a přetáhla si přes hlavu blůzku. Byla polonahá jako já. Bradavky na jejích prsech byly vztačené. Pak si lehla vedle mě na záda a já se k ní sklonila a začala líbat její ňadra. Napřed lehce a pak stále divočeji. Lehce jsem kousala do jejích bradavek a sála jsem je. Andrea sténala rozkoší a já jsem se jí chtěla také celá vydat. Moje ruce přejely na její sukni🡕 , rozepnuly jí a Andrea nadzvedla boky, když jsem jí stahovala. Jaké bylo moje překvapení, když jsem viděla, že nemá kalhotky. Rukama jsem jí přejela po stehnech na vnitřní stranu, až jsem se dotkla jejího venušina pahorku. Andrea otočila hlavu na stranu a zakousla se do polštáře, aby nekřičela. Teď jsem jí začala líbat stehna, pomalu, od kolen nahoru, až jsem byla u rozkroku. Jedním vláčným pohybem pozvedla nohy a rozevřela stehna. Moje hlava mezi ně vklouzla a já jí začala líbat mezi nohama. Bylo to nádherné, mít před sebou její vyholenou dirku, zcela mi vydanou na milost. Sám od sebe vklouzl můj jazyk mezi její stydké pysky a Andreou proběhlo ohromné zachvění. "Slíkni se taky, " zašeptala a já si v mžiku stáhla sukni🡕 a kalhotky. "Pojď nade mě, nad mojí hlavu, já tě chci taky uspokojit." Otočila jsem se, nadzvedla nohu nad její hlavu a spustila se všechny čtyři. Teď měla Andrea moji dírku před svými ústy a já, když jsem se sklonila, zase před svými ústy její.

Cítila jsem její horký dech. Její jazyk mě olíznul přirození a pak se zabořil dovnitř. Jak nádherný pocit. Nic podobného jsem nezažila, když jsem si to dělala sama. Chtěla jsem jí to oplatit a i můj jazyk zajel do jejího rozkroku. Začala jsem si s ní hrát jako ona se mnou. Bez přemýšlení jsem jí napodobovala. Její jazyk jsem cítila uvnitř svého těla, uvnitř svého pohlaví, jak proniká stále hlouběji a hlouběji. Oh jak horký, jak sladký, jak měkký, vzrušující pocit to byl. Můj jazyk zajel rovněž do její dírky. Slyšela jsem její lehké vzdechnutí. Sály jsem se navzájem, vysávaly jsme ze sebe svoje šťávy. Její jazyk teď zajel trochu nahoru a já cítila, jak začíná lehce masírovat můj klitoris. Oplatila jsem jí to. Šla mi naproti svými boky. Rukama jsem objala její stehna a znovu jsem začala sát, protože i Andrea začala sát na mém klitorisu. Měla jsem pocit, že se vznáším. Pak jsem cítila, jak jeden její prst zajel do mojí dírky. To byl pocit. Bylo to absolutně bláznivé, já mladá 16 letá, slušně vychovaná dívka při lesbických hrátkách se zkušenou, protřelou 33 letou ženou. Pomalu ve mně prstem jezdila sem a tam. Byla jsem na vrcholu blaha. Cítila jsem, že mi přichází orgasmus. Bylo mi všechno jedno, když jsem ucítila, jak její prst narazil na moji panenskou blánu. Pak to prudce zabolelo. "Áááááách...to bolí, " vykřikla jsem. "To nic...to přejde...už nejsi panna...to nic...hned to bude lepší, " chlácholila mě Andrea. Pohybovala prstem dál v mojí dírce a jazykem mi masírovala klitoris a opravdu, za chviličku to přešlo.

Oplatila jsem jí to a vsunula svůj prst do jejího přirození. Cítila jsem její teplo a mokro. Znovu se mi vracel pocit, že se blížím k orgasmu. Ani Andrea od toho nebyla daleko. Její masáž a pohyby jejího prstu byly stále rychlejší. Moje sání a můj prst v její dírce byl také tak rychlý. Stoupala mnou horká vlna. Andrea pohybovala boky proti mojí ruce stále rychleji a tvrději. Měla jsem pocit, že jsem před explozí. Andreino lízání, sání a pohyby prstem byly stále hektičtější. A pak přišel ten okamžik. Bylo to jako ohňostroj, bylo to fantastické. Tiskla jsem svůj podbřišek proti jejímu obličeji. Nemohla jsem si pomoct, musela jsem nahlas křičet. Andreino boky vyrazily vzhůru, sténala jako zdivočelá. Bylo to tak nádherné, nepopsatelné slovy. Tislky jsme se k sobě, obě šťastné a zpocené. Zůstaly jsme tak dlouho, ležíc na sobě a nechávaly ten pocit odeznít. Pak jsme se uklidnily a lehly si vedle sebe a odpočívaly. Jen jsme tam ležely, naše ruce se našly a držely jsme se pevně, s vědomím, že je to poprvé, ale určitě ne naposledy. Po dlouhé době jsme vstaly a já jsem musela jít domů. "Zavolej mi zítra, chtěla bych tě znovu vidět, " řekla mi Andrea na rozloučenou. Další den jsem Andree zavolala, tak jak jsme se domluvily. Pozvala mě, abych k ní zítra odpoledne, kolem 17 - 00 hodiny přišla. Já jsem se celý den těšila na návštěvu u ní. Myslela jsem si, že jsem do ní zamilovaná a že jsem lesbička. Ale mělo se mi dostat poučení, že to tak není, jen že jsem silně BI a že stejné potěšení, ne-li větší, můžu mít i při milování s mužem.

Když jsem k Andree přišla, byla jsem překvapená, že tam je i nějaký muž. Toho mi hned Andrea představila jako svého přítele Petra. Petr se mi líbil. Byl vysoký, štíhlý a hezký. Nebodu ho popisovat, to ať si udělá sama Andrea. Zpočátku jsem byla trochu nervozní, ale za chvilku se to spravilo, protože Petr se choval uvolněně a dobře jsme se spolu bavili. Andrea připravila večeři a všichni tři jsme se spolu najedli. Pak jsme popili několik sklenek dobrého vína a nálada začala bát uvolněnější. Už jsem ani nedoufala, když tam byl Petr, že by k něčemu mohlo dojít, ale dobře jsem se bavila a nevadilo mi to. Seděla jsem proti Petrovi a najednou jsem cítila, jak se jeho noha vsouvá mezi moje nohy. Napřed jsem chtěla uhnout, ale pak jsem si uvědomila, že Andrea to vidí a nic k tomu neříká a protože dotek Petrovo nohy mě trochu vzrušoval, nechala jsem ho. Andrea se tomu celému jen usmívala. Pak najednou vstala a stoupla si za mě. "Tak, Petře, jak se ti Lenka líbí?" Zeptala se znenadání. "Jo, líbí, je moc hezká, akorát že je moc mladá, " odpověděl s úsměvem. "No pod zákonem už není, tak co? Je jí už šestnáct a je neobyčejně krásně stavěná." "No nevím, jak myslíš, " odpověděl nevzrušeně. "Opravdu, podívej!" A s těmi slovy se předklonila a začala mi bez dalších slov rozepínat vepředu blůzku. Pod ní jsem nic neměla, což Andrea věděla a tak za chviličku se objevily moje prsa. "No podívej, není krásná?" Oslovila znovu Petra. Viděla jsem, jak polkl. Chtěla jsem protestovat a zakrýt se, ale když jsem viděla jeho obdivný pohled (a po pár skleničkách vína, které jsem do té doby vypila), zůstala jsem tak. "Je...je moc hezká, " zakoktal Petr. "A představ si, že ještě před dvěma dny byla panna, " smála se. "To není možné!" "Je to tak. Opravdu, " pokračovala Andrea a začala mi hladit prsa. "Já sama jsem jí připravila o poctivost." Tenhle rozhovor mi byl trochu trapný, ale začala jsem pociťovt vzrušení pod Andreinými laskajícími doteky, moje bradavky se vztyčily a já cítila, jak mezi nohama pomalu vlhnu.

Přišlo to tak nečekaně. "Ty?" Divil se Petr. "Ano já. Potkaly jsme se u jezírka a a předevčírem byla tady. Tady se to také stalo, že je to tak, Lenko?" "Ano, nelže, " vyrazila jsem ze sebe. "Tak děvče, postav se, " řekla mi Andrea. Já jí bez protestů poslechla. Bleskurychle mi stáhla sukni🡕 a zárověň i kalhotky. Stála jsem tam a nahá!!! "No jaká je?" Zeptala se Andrea s pohledem na Petra. "Skvostná, " odpověděl. "To se nedá už vydržet, " zamumlal pak. "A proč bys měl něco držet, ukaž se jí taky. Ještě nikdy neviděla zblízka nahého mužkého, " vyzvala Andrea Petra. Ten hned vyskočil a odhodil svoje oblečení. Viděla jsem poprvé v životě nahého muže. Jaké leknutí - jeho penis byl velký a tlustý, jak stál vytrčený dopředu. "Nemusíš se ničeho bát, " uklidňovala mě Andrea, když viděla moje uleknutí. "Není to tak hrozné, jak to vypadá." A natáhla ruku a vzala Petrovo penis do dlaně. Lehce ho pohladila a přejela po celé jeho délce. "Ten už mi mockrát připravil potěšení, " smála se. Nedovedla jsem si představit, že by se měl takovýhle velký kus vejít do mojí úzké dírky. Petr přešel blíž kě mně. Natáhl ruku a pohladil jedno moje ňadro. Andrea zatím vedla jednu mojí ruku na jeho penis a já se ho dotkla. Byl velký, silný a tvrdý. Pod ním visel přívěsek a vajíčky. Zatímco jsem ho rukou osahávala a zkoumala, nebyl Petr nečinný. Jeho volná ruka zajela do mého rozkroku a jeho prsty zkoumaly můj klín. "Pojď, Lenko, pojď se mnou, " zašeptala mi Andrea do ucha. Vzala mě za ruku a odtáhla od Petra. Vedla mě do ložnice a Petr nás s malým odstupem následoval se skleničkami a víněm v ruce. Tam mě položila na postel a lehla si na mě. Začaly jsme znovu svou lesbickou hru. Tentokrát mě to vzrušovalo ještě víc, protože Petr tomu přihlížel. Netrvalo dlouho a dosáhly jsme vrcholu. Nechaly jsme znaveně téci svoje šťávy a ležely vedle sebe.

Teď už to ale Petr nevydržel. Vrhnul se na Andreu. Ta roztáhla doširoka nohy, já na krátký okamžik zahlédla její rtíky a stojící rudý poštěváček. Pak Petr vzal do ruky svůj stojící penis a zajel s ním do Andreino rozevřené dírky. Hned se začal pohybovat nahoru a dolů. Čekala jsem, že Andrea bude křičet, protože jeho penis byl opravdu ohromný, ale ta jen sténala rozkoší. Já jsem si klekla na posteli vedle nich a mohla jsem pozorovat, jak jeho penis znovu a znovu mizí v její dírce. Vztáhla jsem k němu jednu ruku a vsunula jí mezi jejich těla. Nahmátla jsem jeho přívěsek a začala si s ním prsty hrát. Jejich sténání a milostná hra mě moc vzrušovala. Volnou rukou jsem si vjela do rozkroku a začala se dráždit. Vjížděla jsem si prostředníčkem do dírky a palcem jsem si masírovala poštěváček. Přirážení Petra bylo stále rychlejší a rychlejší. Najednou vytáhl svůj úd z Andreina těla a začal stříkat bílou tekutinu na Andreino břicho a prsa. Pak najednou začal jeho penis ochabovat a za chvilku již visel hlavičkou dolů. Byla jsem trochu smutná, protože mě jejich milování hrozně vzrušilo a chtěla jsem to také vyzkoušet, kdyby mi to Andrea dovolila, i když jsem měla na druhou stranu trochu strach z velikosti Petrova penisu, ale teď jsem viděla, že je konec mým nadějím. "Neboj, Lenko, hned ho dostaneme do patřičného stavu, " smála se Andrea, když viděla, jak jsem zklamaná. "Ale budeš mi muset trochu pomoct." Petr si mezitím lehl na záda a Andrea si z jedné strany vedle něho klekla.

Já jsem klečela z druhé. "Začneme, " vyzvala mě. "Napřed trochu rukou. Vezmi ho!" Poslechla jsem a vzala ho do ruky. Cítila jsem, že je měkký a celý mokrý. Nic se nedělo. "Trošku mu ho promasíruj, tiskni a jezdi po něm, " poučovala mě Andrea. Poslechla jsem jí a jemně ho v dlani stiskla. Jela jsem rukou trochu dolů a viděla jsem, jak se mu stahuje kůžička ze špičky penisu dozadu. "To je ono, vidíš, jak ti to jde, " smála se Andrea.

Nedalo mi to, protože pocit držet poprvé pánské přirození v ruce byl vzrušující, a musela jsem ho políbit. Sklonila jsem hlavu a políbila ho na sametově hladkou hlavičku. Andrea se jen smála, když to viděla. Petr mě chytil jednou rukou v zátylku a lehce přitiskl mojí havu na svůj penis. "Áááách...víc...do pusy...do pusy ho vem, " zasténal slastí. Já neváhala a pohltila v ústech tu část, která se mi tam vešla. Bylo nemožné ho tam vsunout celého, jak byl ohromný. Cítila jsem se stále vzrušenější, když jsem ho začala jazýčkem olizovat. Petr lehce zatáhl za moje vlasy, abych penis vysunula a vzápětí mi znovu hlavu přitiskl. Pochopila jsem, že chce, abych rty jezdila po penisu nahoru a dolů a já jsem to s radostí udělala, protože jsem byla ve stavu, kdy bych udělala úplně všechno, jak jsem byla vzrušená. Cítila jsem, jak Petrovo penis začíná ještě nabývat na délce a šířce a tvrdne. "Sát, musíš trochu sát, " smála se Andrea, když viděla mé počínání. "Děláš to dobře, podívej na Petra." Zvedla jsem oči a viděla, že slastně leží, oči zavřené a vychutnává si moje laskání. Poslechla jsem Andreu a trochu sála. Ihned se dostavil výsledek - "Jůůůůůj...ááááááh, " zasténal slastí Petr. "Andreo, poslyš, ta je fantastická." Potěšilo mě to a sála, lízala a jezdila jsem rty po jeho penisu. Najednou byl úplně tvrdý, jako předtím, když se Petr miloval s Andreou. Ucítila jsem Andreiny ruce na svých ramenou. "Tohle stačí, " řekla a já pocítila zklamání, které ale hned přešlo, když pokračovala. "Sedni si, sedni si obkročmo na Petra." Udělala jsem, co chtěla, pustila Petrovo penis a sedla si tak, že jsem koleny byla vedle jeho obků, obličejem k jeho obličeji. V rozkroku jsem ucítila špičku jeho tvrdého penisu. Nebyla jsem si jistá, co a jak dál, ale Andrea mě v nejistotě dlouho nenechala. "Sedni si, dosedni na něj, " pobídla mě. Měla jsem obavy, jestli se do mě jeho penis vejde, ale poslechla jsem jí. Je starší, ví co a jak, tak budu dělat, co říká, pomyslela jsem si a začala se pomalu spouštět na Petra. Andrea chytila do ruky jeho penis a usměrňovala ho, tam kam chtěla, aby pronikl - do mojí mokré dírky. Cítila jsem, jak postupně do mě proniká. Z počátku jsem trošku cítila bolest, jak se mi dírka roztahovala na jeho velikost, ale za chviku se přizpůsobila jeho velikosti a Petr do mě mohl pronikat dál. Díky tomu, že mě Andrea předtím zbavila panenské blány, necítila jsem už žádnou bolest. Bylo to jen nádherné, krásný pocit. Petr ležel na zádech a nic nedělal. Všechno nechal na nás dvou, na mně a Andree. "Tak a teď nahoru a dolů, " řekla Andrea, když viděla, že mi to působí potěšení a žádnou bolest. Vypínala jsem se na Petrovi podle toho, jak mě Andrea dirigovala a ona mě ještě k tomu hladila a líbala na prsou. Za malou chvilku jsem cítila, jak se blížím k orgasmu. Za chvilku to tady bylo. Měla jsem to. Bylo to tak nádherné, jako nikdy předtím. Petr se pode mnou začal také nadzvedávat a zajíždět do mě jak nejhlouběji to šlo. Když jsem měla vrchol, začal i Petr stříkat a nedal si ani tu práci, aby ze mně vyklouzl. Nastříkal celou dávku semene do mého těla. Cítila jsem, jak to do mě proudí a byl to zvláštní pocit. Myslela jsem, že jsem v sedmém nebi.

Pak jsem se z Petra svezla a zůstala unavená ležet vedle něho. Andrea se jen smála. "Tak co, líbilo se ti to?" "Ano...ano...ano, " odpovídala jsem, lapajíc po dechu. Po nějaké chvíli jsem se vzpamatovala a když jsem se podívala na hodiny, zjistila jsem, že je pozdě, že budu muset jít domů. Rozloučila jsem se s nimi s tím, že druhý den mám zavolat.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře