Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Letní prázdniny v Žihli erotické povídky

Toho dne mi bylo akorát 14 let. Bylo to 25. června a moji rodiče mi oznámily že na prázdniny pojedu ke strýci Bedřichovi. Moji rodiče byly věřící a žili jsme v takovém menším městečku u Plzně. Víra u nás byla velice silná, až si z toho moji spolužáci kolikrát dělali legraci, jelikož jsem nenosila moc vyzývavé oblečení, ani moc hezké plavky a jelikož u nás ani nebylo moc peněz, voda u nás doma netekla tak často jak by asi měla.

Bylo akorát 1. července, když mě naši rodiče posadily na vlak a já jela ke strýci Bedřichovi do obce Žihle. Strýce jsem viděla naposled asi v 10 letech když jsem byla u něho na také na celé prázdniny.

Dojela jsem na nádraží, bylo pěkně teplo, svítilo slunce, vystoupila jsem z vlaku a vyhlížela strýce, bylo to malinké nádražíčko, spíše jen jeden peron. Tehdy jsem si na sebe vzala sukni🡕 dlouhou až po kotníky, košili s dlouhými rukávy a nějaké to spodní prádlo. Bylo mi celkem horko, ale podle mé maminky jsem byla oblečena cudně. Po chvíli dorazil strýc, omlouval se mi za zpoždění a hned mi bral kufr plný věcí a divil se že táhnu tak těžký kufr. Šli jsme tedy k jeho autu, ale já měla hned jistý problém, chtělo se mi totiž čůrat. Opatrně jsem to strýci pošeptala a on se hned divil proč jsem nešla ve vlaku, ale já mu oznámila že ve vlaku to bylo ošklivé velmi. Hned mě vzal do takového menšího lesíku kde byly trošku vyšší keře, bylo to hned u silnice a řekl že tady mi to musí stačit. Já si chtěla jen vyhrnout sukni🡕 a stáhnout níž kalhotky, ale strejda mi řekl že jsem prý zpocená a že by bylo lepší se převléci, já tedy nakonec souhlasila a prosila aby šel tedy pryč, to jsem se ale spletla. Jasně mi oznámil že musím poslouchat jeho a že mě má na starosti, takže ať se koukám svléknout, že mi zatím připraví jiné věci. Já se samozřejmě styděla, jediný kdo mě do té doby viděl nahou byl jen táta a to taky jen občas. Já se začala tedy před mým strýcem svlékat a on tak viděl mé tělo. Když jsem si sundala tričko a sukni🡕 , měla jsem pod tím kalhotky a podprsenku, tak hned prohlásil že jsem krásná. Nikde se totiž neholím a mám dost zarostlé podpaží a nohy černými chlupy a navíc mi dost koukaly z bílých kalhotek, nakonec ale rozkázal ať sundám i to. Styděla jsem se, ale splnila jsem to.

Najednou jsem tam před ním v křoví stále celá nahá, má prsa jsou slušné jedničky, ale nic víc a navíc pipinu mám fakt zarostlou daleko víc než podpaží. Styděla jsem se a on ke mně přišel a řekl že mi že je to v pořádku, že malé holky se stydět nemusí a že se mám teda vyčůrat. Zády k němu jsem se otočila, dřepla si a začala čůrat. Po chvilce když bylo hotovo jsem se otočila a postavila a řekla že se můžu obléci, že jsem hotová, strýc ale hned ptal proč se neutírám? (zase ta hygiena jak jsem psala). Řekla jsem že nevím a musela jsem se rozkročit a strýc mě na ní sušil papírovým kapesníčkem, otíral mě tam všude a já se styděla, celou dobu mi ale říkal že je to v pořádku, že jsem malá a on můj strýc a já poslechla. Po utření mi strýc podal tílko a šortky🡕 a já jen koukala a ptala se proč nemám i další věci na sebe? On mi ale řekl že je teplo a že víc nepotřebuji a že už toto je víc, než tu normální holky mého věku nosí. Oblékla jsem si to a mohli jsme tedy vyrazit k jeho autu a jet k němu na statek...

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Piss

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře