Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Letní tábor se Simonou erotické povídky

No konečně, už jsem myslela, že nepřijdeš! vychrlila na mě spolužačka Klára na nádraží těsně před odjezdem vlaku. Já jsem se jen usmál a rychle si běžel koupit lístek. Ale pěkně po pořádku...

Měl jsem právě po druhém ročníku fakulty, když mi moje spolužačka a má tajná láska zároveň nabídla, jestli nechci jet jako instruktor na čtrnáctidenní tábor. Neměl jsem na prázdniny žádný plán a proto jsem uvítal možnost si trochu přivydělat i někam se podívat, bez tak bych se jen flákal u koupaliště nebo v místní hospůdce.

Jeden z důvodů, proč jsem jel, byla i má spolužačka Klára. Od první chvíle jsem, když jsem ji na první přednášce uviděl, obdivoval jsem její aerobicem vypracované tělo i vlnité blond vlasy, se kterými si tak něžně pohrávala. Kolikrát jsem se ji po škole snažil někam pozvat, jenže ona patřila mezi ty zodpovědné studentky, co po škole jedou hned domů a studentský život jim nic neříká. Tohle tedy byla příležitost, kterou jsem musel uchopit, jak se říká za pačesy a během letního tábora tu slušnou studentku trochu zkazit. Jenže věci se ubíraly trochu jiným směrem. Po příjezdu na místo nás přivítala vedoucí tábora, trochu unaveně vypadající třicátnice, a další instruktor, taky student. Svolala všechny účastníky tábora do společenské místnosti v hotelu (vypadal teda spíš jako normální ubytovna), aby nás představila. Ovšem při pohledu na účastníky jsem myslel, že se seberu a odjedu, to bylo i pro mě moc. Totiž slovo účastníci není úplně ten správný výraz, jednalo se totiž o třicet dívek z prvních čtyř tříd víceletého dívčího gymnázia. Ano správně, dívčího. Přeloženo do normální řeči třicet dívek mezi dvanácti až patnácti lety, které chodí do třídy bez jediného kluka a to zrovna v letech, kdy se u nich o slovo hlásí hormony, no strašný babinec.

V duchu jsem nadával Klárce, která to na mě viděla a trochu ironicky pronesla - Máš přese rád holky, Martine? Tak tady jich máš hned třicet. Myslel jsem, že ji zabiju. Aby jste mi rozuměli, holky a ženy mám moc rád, ale když jim je alespoň dvacet a víc, vždy se mi líbili straší, než jsem já, ale tohle fakt ne.

Tábor probíhal hůř než jsem myslel, přes noc jsme museli holky hlídat, aby šly spát (ještě že v okolí nebyli žádní kluci), ráno jsme museli jako instruktoři vstávat první a budit na rozcvičku, bylo to strašné moc jsem toho nenaspal a ke všemu Klárka na mě z vysoka kašlala, takže jsem litoval, že jsem tam vůbec byl.

Všímal jsem si chování a pozoroval rozdíly mezi nejmladšímu a nejstaršími dívkami. Zatímco ty nejmladší se chovali celkem rozumě a poslouchali, starší se rády předváděly, smlouvali při nějakém úkolu, dění v táboře jim bylo celkem jedno. Nejhorší z nich byla Simona (teda ne vzhledem). Patnáctiletá rebelka, taková nepsaná vedoucí nejstarší třídy. Nosila dredy, většinou měla na sobě věci v army🡕 stylu. Postavu měla moc hezkou, pevné opálené tělo bez jediného kila navíc,   po pár dnech jsem se totiž přistihl, jak ji pozoruji a v kalhotách se hlásí o slovo můj penis. Snažil jsem se zaplašit myšlenky na ni, ale čím jsem byl na táboře déle, pořád jsem na ni musel myslet, měla v sobě něco co se nedá popsat, jako nějakou  zvláštní energii.

Asi uprostřed tábora se vedoucí rozhodla uspořádat pro holky diskotéku. Jejich oblečení a líčení mě doslova šokovalo, vypadaly daleko starší než ve skutečnosti byly, těm kterým bych hádal osmnáct, bylo sotva patnáct. Musím říct, že i bez kluků to holky roztáčely parádně, sem tam nás s kolegou vytáhly na ploužák, ale na taneční věci jsme tam nechtěly trapčit.

Mně se při pohledu na Simču opět stavěl dost znatelně, proto jsem se během diskotéky vytratil zchladit do baru v hotelu. Lupnul jsem do sebe tam pár piv, bože, jak mi chutnaly. Asi po pátém kousku jsem šel rychle zpět, aby to nebylo nápadné, že jsem se ztratil (měli jsem během tábora zakázáno pít alkohol🡕 , abychom prý nedávaly špatný příklad děvčatům). Cestou jsem však potkal vedoucí. Diskotéka totiž skončila, a tak mě poslala, abych dohlédl na Simonu a spol., aby šli spát, prý byly nějaké rozverné. Posílen alkohol🡕 em jsem se vydal k jejich chatce.

Už z dálky jsem slyšel hlasitý smích. Kráčel jsem potichu a chtěl je trochu polekat. Prudce jsem otevřel dveře a vykřikl - Tak co je tady? Ovšem jediný, kdo se lekl jsem byl já. Zarazil jsem se a nevěděl, co říct, děvčata totiž byla jen ve spodním prádle. Já... sorry, nevěděl jsem, že se převlíkáte...máte si zamknout, vypadlo ze mě. Slova se ujala Simona. Ale nám to nevadí, že ses na nás přišel podívat, klidně tu buď.

Simoně to sice nevadilo, ale zbylé dvě holky byly očividně nejisté, nic však neřekly. Se Simčou tam bydlela Jana, drobná černovláska s moc krásným tělem a velkýma očima, a Katka, trochu oplácanější blondýna, ale ne tlustá, s velkýma prsama, tipoval jsem tak čtyřky. Snažil jsem se otočit a rychle odejít, jenže Simona byla rychlejší, přiskočila ke dveřím, zamkla a klíč si hodila za podprsenku. Holky neblbněte a pusťte mě, řekl jsem trochu prosebně, byl jsem z jejich chování trochu zaskočený. Jenže holky naopak ožily. Přišli ke mně blíž. Copak se ti nelíbíme? A neboj, žádná z nás už není panna, tak si trochu pohrajeme, je to tady jak v kláštěře a ne na táboře, tak přece bys nám nedal košem? Doslova mě uzemnily, věděl jsem, že Simoně je určitě patnáct, jenže u ostatních holek jsem nevěděl, na čem jsem, tvrdily, že jim je patnáct, ale věřte jim.

Než jsem stačil reagovat, přistoupila ke mně Simona a začala mě líbat, ale ne jen tak, ale pořádně vášnivě, alkohol🡕 udělal hodně, tak jsem přistoupil na jejich hru, ostatně co jsem měl dělat, přece mě zamkly. Pak se Simča vzdálila a přišla ke mně Katka, po ní Jana a líbaly mě, všem jsem z úst cítil nějaký alkohol🡕 , možná ten jim dodal kuráž. Zatímco mě líbala Jana, Simona mi stáhla kalhoty🡕 tak rychle, že jsem jen zíral. Líbání a pohledy na poloobnažená těla udělala svoje, stál mi jako stožár

Á, podívejme, ty jsi hezky vyvinutý, pronesla Simona při pohledu na mých pětadvacet cm tvrdého klacka. Holky byly dost udivené a prohlížely si ho. Simona na nic nečekala, klekla přede mě a začala mi rukou přetahovat předkožku. Potom mi ho začala pusinkovat a olizovat, já byl v sedmém nebi, přitáhl jsem si Simčinu hlavu k mému klínu, abych jí naznačil, že ho má vzít do pusy. Pochopila a jala se mi provádět fakt moc pěknou kuřbičku, uměla to skvěle, bylo vidět, že to nedělá poprvé.

Potom dala pokyn Janě a Katce, ať si taky kleknou a následujou jí. Holkám se moc nechtělo, ale zvědavost byla silnější. V tu ránu jsem měl před mým klínem tři nádherné dívčí tvářičky, které si střídavě braly můj penis do pusinek. Ovšem nezapomněly ani na mé kulky, lízaly je, hladily, bylo vidět, že po prvním ostychu se celkem rozjely.

Jenže tohle nešlo přeci vydržet do nekonečna. Přišlo to na mě tak rychle, že jsem to holkám nestačil ani oznámit. Semeno ze mně stříkalo, měl jsem ho opravdu hodně po delším sexuálním půstu a padalo holkám na tvářičky, na vlasy, nečekaly takovou spoustu lepkavé šťávy, ale já s tím nemohl nic dělat. Simona se snažila zachytit co nejvíc do své pusinky, ale i tak byla celá postříkaná.

Snažil jsem se omluvit a odejít, ale holky mě pořád nechtěly pustit, že prý z toho chtějí taky něco mít. Svlékly své spodní prádlo a stály přede mnou celé nahá. Já jsem udělal totéž, aby to bylo spravedlivé. Dostal jsem chuť lízat mladé broskvičky a přistoupil jsem k Simče. Ta pochopila, co chci dělat a nastrčila mi místo sebe Janču, chtěla si mě mrška asi nechat až na konec.

Já jako správný chlap jsem se ujal své práce. Jana se trochu styděla, ale já jí zasypal celé tělo polibky. Jen tiše vzdychala. Měl jsem strašnou chuť na její mladou kundičku, a tak jsem přešel na její štěrbinku a začal ji vylizovat opravu důkladně. Musím říct, že chutnala skvěle. Během chvíle jsem jí dovedl do extáze, svírala se ve vlnách rozkoše. Já nepřestával a sál jsem ten sladký dívčí mok.

Ovšem to už i můj klacek se hlásil o slovo. Pomaličku jsem začal zasunovat do Jančiny pičky, měla ji krásně těsnou a pěkně vlhkou, prostě nádhera. Ze začátku jí to asi nebylo moc příjemné, panna sice opravdu nebyla, ale pochvu měla ještě panensky těsnou. Rychleji a rychleji jsem přirážel, Jana doslova křičela a svírala mě těsně jak stehny tak rukama.

Podíval jsem se na vedlejší postel, co se tam děje a ten pohled mě mile překvapil. Simča s Katkou vzdychaly a nádherně si vylizovaly pochvy v poloze 69. Zanechal jsem prznění Jany (i když ta se tvářila dost dotčeně) přesunul jsem se na vedlejší postel. Využil jsem, že Katka je nahoře a doslova bez přípravy jsem jí ho zezadu vrazil do kundičky. Vyjekla, ale byla trochu roztaženější než Jana, takže to šlo pěkně. Simča mi zespodu lízala kulky a přiváděla mě tak k šílenství, že jsem se chytil Katčiných velkých prsou a tvrdě jsem přirážel. Co na tom, že má Katka o pár kilo na víc, prožívá sex ale nádherně. Netrvalo dlouho a cítil jsem že budu. Nasměroval jsem svůj úd na Simčinu pusinku a poslal svůj poklad přímo do jejich lačných úst. Spolykala úplně vše a pěkně mi olízala žalud do sucha. Pak jsem se svalil na postel a oddychoval jsem. Všechny tři slečny se přesunuly na vedlejší postel a dělaly si to tam navzájem. Byl to propletenec nádherných dívčích těl. Holky si to vzájemně dělaly jazyky nebo prsty a musím říct, že se nijak nešetřily pořádně si prolizovaly frndy.

Ten pohled mi opět rozpumpoval krev v žilách a já opět stál. Vzpomněl jsem si, že jsem ještě neopíchal Simonu, tu rebelku a provokatérku. Vlezl jsem k dívkám na postel a uviděl krásný Simonin zadeček přímo přede mnou. Janča ji sice zrovna lízala mušličku, já se k ní ovšem přidal a dávali jsme Simoně co proto, ta vzdychala tak hlasitě, že jsem se bál, aby nikdo nepřišel.

Pak jsem zarazil svůj klacek do Simony, projížděl jsem ji co to šlo, byl jsem až úplně nadoraz  v její broskvičce. Holky nezahálely, hladily mi zadeček, lízaly varlata nebo dráždily Simonin poštěváček. Já ovšem chtěl od sexu trochu víc, říkal jsem si, že trochu zkrotím tu rebelku a potrestám za to provokování.

Mezitím, co jsem ji projížděl, jsem si naslinil prst a trochu kroužil po jejím análku, postupně jsem s ním víc a víc zajížděl do Simčiny prdelky. Vypadalo, že se jí to snad i líbí. Když měla kakaovou dirku trochu protaženou, vyndal jsem si ho z kundy začal pomalinku zajíždět do jejího zadečku, šlo to ztuha, ale já se nevzdal. To se jí už tak nelíbilo, křičela a prosila, ať toho nechám - Tam ne, tam jsem to ještě nedělala, to bolí, aúúú...já budu hodná, už nebudu zlobit, aúú... Já byl neoblomný, jen jsem ukázal holkám, aby ji dráždily poštěváček a tím ji trochu snížili nepříjemné pocity.

Za několik okamžiků se její zadeček roztáhl a já Simonu mrdal, co to šlo, byl jsem v její prdelce až po kule. Jenže to jsem cítil, že už budu, zrychlil jsem tempo a pak už to šlo samo ven. Plnil jsem análek svým spermatem.

Pak jsme chvíli leželi společně na posteli a odpočívali. Já se podíval na hodinky🡕 a nevěřil jsem svým očím. Půl třetí. Rychle jsem se rozloučil a spěchal do postele, ale k sobě.  Ten večer toho na mě bylo už moc a hlavně tábor ještě zdaleka nekončil...

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře