Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Léto bez plavek erotické povídky

Jednou jsem se tak brouzdal naším městem po diskotékách a najednou jsem potkal Petra, spolužáka ze školy, kterého jsem pár let neviděl. Bylo to uprostřed léta a napadlo nás, že by jsme mohli zajet se někde okoupat, nejlíp k moři. Tak jsme se dohodli, že pojedeme příští neděli a samozřejmě do Chorvatska, kde to oba dobře známe a nejlíp známe naturistické pláže, protože jsme vyznávači koupání bez plavek. První naše zastávka byla Istrie, konkrétně poloostrov Medulin, kde je veliký nudistický camp. Už když jsme přijížděli na místo, chodili kolem nás nazí lidi a hlavně krásné holky, že jsem nevěděl, jestli mám řídit, nebo se dívat dokola. Rozbalili jsme stan🡕 a hurá do vody, protože jsme jízdy autem měli již plné zuby. Pak jsme šli na pivo do nedaleké zahradní restaurace, které součástí byly i sprchy s umývárnou, samozřejmě společnou. Když jsem stál ve frontě na sprchu, přede mnou se sprchovala nádherná dívka. Byla ke mně otočena zády. Měla dlouhé černé vlasy, po kterých ji stékala voda až k půlkám. Pak se najednou otočila a nechala si stříkat vodu přímo na prsa, které byly krásně opálené. Upravený černý klín už tu nádheru jenom doplňoval. Ještě, že jsem měl sebou ručník, aby jsem se mohl nenápadně zakrýt, protože postavený penis je u nudistů ostuda. Než jsem se vzpamatoval, byla sprcha prázdná a někdo na mne houknul až nezdržuji. Studená voda mi pomohla, ale jenom na chvilku, protože už tu zase byla a šla rovnou ke mne do sprchy. Promiň, zapomněla jsem si tu mýdlo! Řekla česky a sehnula se k zemi, aby ho vzala. Přitom mi vlasy jen tak náhodou projela po mém penisu. Ty se sprchuješ studenou vodou? zeptala se. Aspoň mi není horko, odpověděl jsem. Najednou jsem se probral a hned jsem se ji zeptal, jestli mě chvilku nepočká, než se osprchuji. Souhlasila.

Vzal jsem ji k Petrovi ke stolu a tam jsme se vzájemně představili. Jmenovala se Jana a byla od Čáslavi. Byla tam ještě s jednou kamarádkou, která se jmenovala Zuzka a taky spolu stan🡕 ovali. Byly tam už druhý týden, proto ta krásná hnědá barva její kůže. Odpoledne jsme se dohodli, že se půjdeme koupat na jejich místo, což byla trochu odlehlá plážička akorát pro čtyři lidi. Když jsme přišli na jejich místo, ležela tam na kromě Jany na nafukovačce blonďatá holka. Představili jsme se a šli se raději koupat, aby jsem nevyrobil další ostudu. Jana vzala sebou nafukovačku, na které ležela a na vodě si lehla na ní zády. Pojď ke mně, řekla a roztáhla trochu nohy, kde jsem si dozadu na nafukovačku lehnul. Jenže, aby jsem se mohl nohama odrážet ve vodě, lehl jsem si pro změnu na břicho a její štěrbinu jsem měl přímo u nosu. To jsem neodolal a začal jsem jí jazykem laskat. Jana se dál oddávala slunění a na mojí činnost reagovala pouze jemným chvěním. Když už to déle nemohla vydržet, převalila se z nafukovačky do vody a objala mne a začala mě líbat. Přitom mě chytla nohama pod vodou a přitlačila k sobě. Najednou jsem byl v ní a začali jsme se ve vodě pohupovat. To už jsem si všimnul, že další naši dva společníci plavou k nám. Tak jsme toho raději nechali. Jana se šla znovu opalovat na břeh a já jsem musel chvíli počkat, ať nevyjdu z vody se vztyčeným praporem. Večer jsme šli na místní diskotéku. My jsme si vzali kšiltovky a nezbytný ručník na židli🡕 . Když jsme přišli ke stanu🡕 děvčat, byly v největším oblíkání. Jana uvažovala, jestli ten jemný hedvábný šátek🡕 , který držela v ruce si má zavázat kolem pasu nebo do vlasů. Řekl jsem jí, že vlasy budou lepší. Večer probíhal v poklidu, protože na diskotéce bylo temné světlo a tak jsme si všímali akorát sami sebe. Ploužáky se mi nejvíc líbili.

Po diskotéce jsme se rozhodli, že noční koupání je to nejlepší, ale Petr se Zuzanou se rozhodli jít do stanu🡕 , že prý jsou unaveni a jdou spát. Přišli jsme na naší plážičku, rozprostřeli karimatku, na kterou jsme položili ručníky a hurá do vody. Ve vodě jsme dokončili to co jsme odpoledne přerušili. Bylo to nádherné, voda teplá, mokré vlasy jí překrásně voněli. Vyšli jsme z vody, trochu se osušili a lehli vedle sebe. Začali jsme se líbat a objímat, lehla si na záda a rozkročila nohy. Znovu jsme do ní vklouznul a přirážel jsem a přirážel, až jsme oba dospěli k vyvrcholení. Já samozřejmě na jejím pupíčku. Pak jsme šli do volného stanu🡕 a ještě několikrát jsme to zopakovali. Ráno děvčata odjížděla domů a my jsme se sbalili také, protože jsme měli na mapě Chorvatska zakroužkovaných ještě 15 FKK campů a pláží, jak v Chorvatsku nudistické pláže označují. Při loučení jsem Janě navrhnul, ať si vyměníme čísla na mobil. Řekla mi - Bylo to krásné, nádherné, ale já se příští týden vdávám! Nechejme si tento den jako krásnou vzpomínku a nekažme si ji. Dala mi pusu a sedla ke Zuzaně do auta a odjela.

🕙 Přidáno 17.7.2019
📂 Kategorie: Šukání, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře