Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Malá pomsta erotické povídky

Byli jsme s Jirkou už na vojně🡕 a naše přátelství setrvalo až dodnes. Já jsem se ženil jen o půl roku dříve jak on a byli jsme si vzájemně za svědky. Později se nám podařilo sehnat rodinný dvojdomek za slušnou cenu a tak se naše rodiny scházely tak často, že snad jen až večer bylo poznat, kdo s kým vlastně žije. Měli jsme s Jirkou i společného koníčka - motorky a tak jsme byli rádi, že si Jana a Eva, naše manželky rozuměly a nebyly samy, když jsme jezdili na srazy.

Jednoho večera jsme se vrátili nečekaně dříve z motorkářského srazu a viděli jsme, že se svítí jen v jedné místnosti, u nás. Pohled, který se nám naskytl, když jsme vešli nás zmrazil hned u dveří.

Jana se s Evou vášnivě milovala na dece🡕 uprostřed pokoje a nebyly schopné si nás ani všimnout. Jedna druhé vylizovala mušličku a obě u toho slastně vzdychaly v nádherném objetí. Obě těla se třásla vzrušením až křečí. Pomalu jsme s Jirkou vycouvali s pokoje a zmizeli ve vedlejší části domku. Stále jsem se nemohl ubránit mohutné erekci, kterou ve mně ten pohled vyvolal a všiml jsem si, že i Jiřího kraťasy🡕 jsou napnuté k prasknutí. To chce panáka a studenou sprchu prohlásil Jirka, nalil a zmizel v koupelně. Uvažoval jsem, že si ten tlak raději uvolním onanováním a že nenápadně zmizím na záchod. Když jsem procházel kolem koupelny, všiml jsem si v otevřených dveřích, že měl Jirka stejný nápad. Se zavřenýma očima si nahý pomalu masíroval přirození, opřený o vanu. Musel mě slyšet jak přicházím, ale pokračoval v ukájení, možná ještě více. To už bylo moc i na mne. Penis se mi ještě více postavil a já se musel úplně svléknout, abych neskučel bolestí. Pohled na Jiřího a jeho naběhlé přirození mne neskutečně vzrušoval. S penisu mi začala pomalu vytékat šťáva, předvoj milování. Teprve v tu chvíli Jiří otevřel oči, klekl si ke mně, vzal můj penis do úst a začal jemně sát tu tekutinu. Lehl jsem si na zem a nebyl jsem schopný jediného pohybu, jen jsem vnímal ten slastný pocit. Velmi jemně a ohleduplně mi honil můj naběhlý úd a současně mi jeho rty a jazyk na špičce, způsobovaly na neskutečné chvění po celém těle. Byly to neuvěřitelné okamžiky, které jsem dosud nezažil.

Vystříkl jsem nečekaně a bouřlivě, až jsem ho celého potřísnil svou tekutinou. Chvíli mi trvalo, než jsem se vzpamatoval, ale pak jsem se k němu přitočil a začal jsem ho jazykem očišťovat od mého sémě. Stále onanoval a tak jsem vzal jeho ruku, položil jsem ji na svůj zadek a začal jsem ho honit. Vzpínal se a vrněl jako kotě. Pak začal prsty dráždit můj anální otvor. Zažíval jsem okamžiky dosud nepoznaného blaha. Bojoval jsem sám se sebou, abych se mohl soustředit na uspokojování jeho vztyčeného mužství. Vzal jsem ho do úst a začal jsem ho vášnivě kouřit. Zrychlil pohyby prstů v mém zadku a mě se zatmělo před očima. Přestal jsem vnímat čas. Byli jsme hotoví oba současně v mohutném, křečovitém orgasmu. V mžiku mi naplnil ústa semenem a já jsem ho vysál do poslední kapky. Usnuli jsme beze slova, nazí vedle sebe v obýváku s vědomím že si někdy něco takového musíme zopakovat.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře