Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mám tě ve své moci, holka erotické povídky

Měl jsem jednu vyhlídnou. Holka asi 19 let, postavička jako z obrázku, kozičky akorát do ruky a dlouhé blond vlasy jí padali až k tomu úžasnému zadečku. Seznámili jsme se a já se jí zeptal, jestli by měla chuť zajít k mě. Neměla námitky. Proto jsem jí podstrčil pár prášků na spaní, konkrétně Hypnox, s tím mám zkušenosti. Jsou pak i povolnější. Usnula jako když jí do vody hodí a já si jí mohl připravit.

V mém království jsem jí svázal nohy, připevnil na tyč aby se nemohla bránit a já měl volný průnik k jejímu nejcenějšímu místečku. Ruce jsem jí také svázal a celou jsem jí pověsil na naleštěnou, kovovou, po domácku dělanou sexuální houpačku. Oči jsem jí zavázal měkkým, hedvábným šátkem🡕 , aby si ten pocit bezmoci mohla užít ještě více. Když se mi to moje koťátko probralo, trošku zavrnělo. Netušila chudinka, kde je, ani co se s ní bude dít. Uklidnil jsem jí - , , Pokud budeš dělat to, co se po tobě chce, nic se ti nestane a ráno budeš doma. Jen mi musíš věřit. "Ona poslušně kývla. Už ted vím, že jsem si vybral dobře. Znovu si jí prohlédnu, hubená, vysoká, dlouhonohá, vlasatá kráska, s kozama asi déčkama a pipinou tak naducanou, jako když je z cukrové vaty. Měl jsem chut si do ní kousnout. Ovládl jsem se a místo toho jsem jí připnul na ty její úchvatné kozičky pár skřipců. Cukala sebou, to se ví, ale bylo vidět jak pomalinku tomu přichází na chut a začíná vlhnout. Mezi nohy jsem jí připnul vybrátor a sledoval co to s ní dělá. Cukala sebou, rozkošně vrčela stejně jako její gumový kamarád. Přidal jsem na výkonu. To už to nevydžela, házela sebou v mohutném orgasmu. , , Kdo ti dovolil se udělat. " křiknu na ní. , , Prosím" zaknučla. , , Ted za to budeš pykat, ty malá kurvičko" a pustil jsem vybrátor na plné obrátky. Prostředníčkem jsem jí přjížděl po zadním otvůrku , pomalu ho připravoval a když už byl, vrazil jsem do ní dalšího vyrátorka. Překvapilo jí to, ale bylo vidět, že si to užívá. Vrnělo jí to v pičce i v zadničce a jen s tíhou se ovládala. Všemu jsem přidal na rychlosti a odešel si udělat kafe., , Tak ted se udělej kolikrát chceš, ty děvko!" zakřičel jsem na ní a odešel asi na hodinu. Vrnělo jí to v klíně, poddávala se tomu přístroji a nemohla nic dělat. Jen prožívat jeden orgasmus za druhým. Ruce nahoře a když s snažila pohnout, hnuly se ty kouzelné věcičky v ní také a ona musela čelit vzrušení. Tak se mi to líbylo. Jen at trpí slastí.

Když jsem se vrátil skoro omdlívala, z pičky jí tekla sladká štávička, prdelku měla opíchanou hezky a pořádně. Svíjela se tam vyčerpáním po těch spousta orgasmech co prožila. Vyndal jsem jeden vybrátor z prdelky. S tím v pičce jsem začal kroutit a masírovat. Jaká slast, je jen v mích rukách, v mé moci. Naprosto mi oddána. To mi přivádělo k nepříčetnosti. Vytáhl jsem jí ten vybrátor a svého čůráka jsm jí zarazil, do té její cukrové pičky až po kořen. Jak slastně vrněla. Přirážel jsem jako šílenej, byla tak mokrá, tak horká, že mi to dráždilo ještě víc. Napichoval jsem si jí, jako pán, šukal jsem jí do posledních sil, mrdal jsem jí jako o závod. Když se mi začala svíjet v dalším orgasmu, už jsem to nevydržel a udělal jsem to do ní. Jako horká smetana to z ní vytékalo. Moje vzrušení. Nohy nemohla dát ani k sobě. Ta na mě dlouho nezapomene. Chudinka blondatá.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře