Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mamina z autobusu erotické povídky

Jel jsem do práce jako každé všední ráno a rozhlížel se okolo, zda neuvidím něco pěkného, co by stálo za okukování. Nastoupil jsem do posledního autobusu, co mě měl popovézt jen pár zastávek. Rozhlížím se a do oka mi padla jedna žena, odhadoval jsem jí tak na 40, což mi nevadilo i když mi bylo 25, vždycky jsem byl na starší. Pokukoval jsem po ní a když zachytila můj pohled usmáli jsme se na sebe. Párkrát jsme se na sebe ještě usmáli, ale já už musel vystupovat. Naposledy jsme se na sebe podívali a ona odjela autobusem pryč. V práci jsem na ní myslel a přemýšlel jestli jí ještě potkám, protože jsem si jí ještě nikdy předtím nevšimnul. Odpoledne, se přehala letní bouřka a já dorazil na zastávku zmoklý jako myš. Vlezl jsem do autobusu, rozhlédl se a k mému překvapení tam zase seděla. Dodal jsem si odvahy a přisedl si. "To je počasí, co?" začal jsem konverzaci. "No to je, ale já jsem naštěstí nezmokla."

Povídali jsme si těch pár zastávek, než jsem musel vystupovat. Chvíli se přehrabovala v tašce, nebo mně to alespoň tak připadalo a já si jí mohl alespoň lépe prohlédnout. Špinavá blondýnka, prsa jsem odhadoval tak trojky, možná čtyřky. Nebyla ani hubená, ani vypasená, prostě tak akorát a pohled měla vyloženě uhrančivý. Rozloučil jsem se, že musím vystupovat a ona mi do ruky vtiskla lístek. Venku jsem se na něj podíval, stálo tam "Lucie " a telefonní číslo. Okamžitě jsem vytáhl telefon a odepsal jí, že děkuji za více než příjemnou cestu autobusem. Začali jsme si psát a domluvili si schůzku za pár dní v pivovaru co měla kousek od jejího bytu.

Nemohl jsem se dočkat, v inkriminovaný den jsem se upravil a sešli jsme se. Její dcera byla u svého otce a tak jsme měli klid. V pivovaru jsem si dal na její doporučení pár speciálů, zatímco ona pod stole šplhala nohou po mojí, dokud mi nezačala masírovat rozkrot. V očích jí hráli všichni čerti a moje péro tvrdlo víc a víc. Občas mě vzala na stole za ruku a vypadala že se snad udělá. Poseděli jsme asi hodinu, pak už jsme oba byli až moc nadržení, zaplatili jsme a vyrazili do jejího bytu. Ve výtahu jsme se na se vrhli jako dva puberťáci. Její jazyk prozkoumával mojí pusu jak jen to šlo a já jednou rukou mačkal její prsa a druhou její krásnej macatější zadek. Výtah zastavil, vytáhla klíče a přísahal bych, že jsem viděl jak se jí klepou ruce když se snažila trefit do zámku. Byl to malý byt, z prostornější chodby se vcházelo doleva do kuchyně a do prava do ložnice. Sundali jsme si boty a bundy🡕 a zamířili do kuchyně. Oba jsem byli nadržení, takže jsme se nezdržovali řečma a začali ze sebe vzájemně sundavat oblečení. Za chvíli jsme tam stáli nazí a já si jí mohl konečně pořádně prohlédnout. Byla nádherná, přesně ten typ co mám rád. Prsa o o trochu větší než moje ruka, macatější zadek a celá byla trochu oplácanější, taková do který můžete v posteli bušit a nebát se, že jí něco uděláte. Vzal jsem do pusy její bradavku a cucal jí, ale ona chtěla aby to bylo podle ní. Posadila si mě na židli🡕 , klekla a rozjela božskou kuřbu. Pomalu olizovala špičku mého žaludu a sjížděla níž a níž dokud nezmizel celý v její puse. Sála ho že jsem měl co dělat abych nevystříknul. Chvíli se ho snažila celého spolknout, chvíli sála jenom žalud, jednou rukou mi mačkala koule a druhou mo ho honila u kořene. Po chvíli jsem to už nemohl vydržet. Chtěl jsem se zvednout a taky si s ní pohrát, ale zatlačila mě zpátky na židli🡕 a pokračovala v cucání mého ocasu. Vyndala si ho z pusy, chytla ho u kořene a naplácala si s ním přes tvář. Znovu ho obemkla rty a já věděl že to už dlouho nevydržím. Párkrát zapumpovala hlavou a já začal stříkat. Neucukla, jemně sála a všechnu mojí horkou bílou nadílku spolykala.

Když mi očistila jazykem péro až se lesklo, stoupla si a sedla si obkročmo na mě. Začali jsme se opět líbat a já mohl konečně zmáčknout tu její nádhernou macatou prdelku. Když jsem se nabažil jejích půlek, přesunul jsem ruce výš na její prsa. Měla krásné velké bradavky s měkkýma bradavkama. Bral jsem je střídavě do pusy, cucal je, jemně do nich kousal a olizoval je. To jí dělalo evidentně dobře, protože sténala a mokrou, nebo spíš přímo tekoucí kundičkou se třela o moje tuhnoucí péro. A to dělalo zase dobře mě, takže po chvíli už jsem byl zase v pozoru. Stoupla si, sáhla . Začala se napichovat, její kozy mi poskakovaly před obličejem a její horká kundička mi svírala a masírovala ptáka od špičky žaludu až po kořen. Chvíli nadskakovala, chvíli jenom seděla a pohybovala pánví dopředu a dozadu. Já rukama hnětl její prsa, tahal jí za bradavky a občas jí plácnul přes zadek. Kundičku měla krásně těsnou a uměla to s ní perfektně. Dlouho to netrvalo a já cítil že na mě jde další výstřik. Vytušila to a já čekal že sleze a opět všechno spolyká. Ale on místo toho začala ještě víc přirážet. Všechno si to nechala nastříkat do svojí mokrý kundičky. Objala mě okolo krku, přitiskla se na mě, já jí držel za zadek a oba jsme oddechovali.

Dali jsme si sprchu, snědli něco malého k večeři a zapadli unaveni do postele. Někdy nad ránem jsem se vzbudil, ani už nevím proč. Lucka pootevřela oči, zajel mi rukou pod peřina a stiskla moje tvrdý péro u kořene. Až v tu chvíli jsem si uvědomil, že mi stojí. "Už zase?" usmála se a a než jsem se nadál, už nademnou klečela a směřovala si můj kolík do svojí kundičky. Dosedala na mě a její cecky se krásně pohupovaly. Vzal jsem je do rukou, mačkal je a hrál si s bradavkama. Péro mě po předchozích šukání už bolelo, byl jsem vyždímanej a tak to chvíli trvalo. Pohled na její velký bradavky byl nádherný a tak jsem po chvíli stříkal do její těsný kundičky, kterou mě krásně masírovala. Lehla si na mě a já masíroval rukama její macatou prdelku dokud mi z ní nevyklouznul. Políbila mě, svalila se vedle mě za chvíli jsme oba zase spali. Ráno nebylo moc času, protože jsme oba pospíchali do práce a já byl i docela rád, protože po včerejším rodeu bych takhle po ránu asi další číslo už nezvládl... V autobuse jsme se rozloučili, já jí naposledy nenápadně pohladil její prsa až se zachvěla, vystoupil jsem a doufal, že si to brzy zopakujeme...

🕙 Přidáno 3.4.2024
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Zralé ženy, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře