Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Manželka půjčená panicovi erotické povídky

Znali se odmalička a jejich přátelství vydrželo až do dospělosti, když už byli oba ženatí a měli děti. O tři roky starší Michal se ženil dříve, jeho manželka Jolana byla o pět let starší než on a po čase se jim narodil malý Míša.

Vladimír si vzal o rok mladší Karolínu a mají Dušana a Jirku. Rodiny se přátelí, navštěvují a občas spolu tráví i dovolenou. Bydlí na malém městě, a i když se frekvence kontaktů během let postupně snižovala, stále se navštěvují a občas spolu tráví i volný čas.

Děti vychovávali každý jinak. Michal se Jolaně narodil dost pozdě a nakonec z něj vychovali typického mamánka, který ještě v pětadvaceti bydlí s rodiči a stále studuje nějaké školy. Dušan s Jirkou jsou pohodoví a samostatní, starší už bydlí sám se svou přítelkyní v Praze, kde oba studují. Mladší chodí na gympl a ještě bydlí u rodičů.

Na dovolenou s rodiči už kluci nejezdí, Dušan ji tráví se svou přítelkyní a Jirka je o prázdninách s kamarády. Michal jezdí na dovolené se svými rodiči stále, obvykle to bývá Řecko nebo Egypt. Vladimír s Karolínou si zamilovali Bulharsko a každé léto létají na Sluneční pobřeží.

Na dovolené už spolu pár let nebyli, a tak Karolínu s Vladimírem překvapil Michalův telefonát, kde jim společnou dovolenou navrhl. "No, nevim, jestli se mi s nima chce někam jezdit," uvažuje nahlas Karolína. "Je fakt, že už jsme na společný dovolený pár let nebyli," dodává Vladimír. Ale nakonec se dohodli, že přijmou pozvání na návštěvu, které dostali společně s návrhem na kolektivní dovolenou.

Návštěva proběhla jako vždycky, povídalo se, pilo a domluvili se, že letos zkusí Bulharsko, když o něm Vladimír a Karolína tak básní. Michal s Jolanou považovali za samozřejmé, že Míša pojede s nimi. Vláďa s Kájou oznámili, že pojedou sami

"Je mi jasný, že malej Michal by to sám doma nezvlád, tak musí jet s nima," chechtá se cestou domů Vladimír. "Ještě by mohl chodit k nám domů na oběd, Jirka by mu mohl vařit," přidává se Karolína. Ale nakonec se shodli, že si dovolenou užijou, ať jede, kdo chce.

Cesta letadlem do Burgasu trvá zhruba dvě hodinky🡕 a pak autobusem přibližně hodinu, než všechny rozvezou do hotelů na Slunečním pobřeží. Dorazili pozdě v noci, a tak padli všichni do postelí jako zabití. Vláďa s Karolínou mají dvoulůžák a Michal s Jolanou a Míšou dvoulůžák s přistýlkou.

Ale ubytování je slušné, jídlo výborné, počasí skvělé, a tak si všichni užívají skvělou dovolenou. Buď jsou u moře, nebo u hotelového bazénu, bar je skvěle zásobený, večery střídavě tráví na pokojích nebo procházkami po městě.

Asi třetí večer to trošku přeženou s pitím na balkóně u Michala a Jolany. Míša se šel projít do města, a tak se uvolnila i Karolína, která má pocit, že ji Míša nějak moc pozoruje, když jsou na pláži nebo u bazénu. "To se ti asi zdá, doma ho vídáš jednou za uherskej rok a tady ho máš furt na vočích," uklidňuje ji Vladimír. "Ale stejně nějak blbě čumí," trvá na svém Kája.

Zábava je v plném proudu, když najednou z ničeho nic Michal prohlásí: "Hledáme pro Míšu někoho, kdo by ho zaučil." Karolína i Vladimír tu poznámku přejdou a nijak na ni nereagujou, a tak Michal pokračuje: "Někoho, kdo by mu ukázal co a jak." Karolína zpozorní, Vláďa má víc vypito a pořád nechápe. "Potřebovali bychom nějakou zkušenou ženu, která by mu ukázala, jak to chodí v sexu," dokončí Michal myšlenku. "To si děláte prdel, ne?" směje se Karolína. "Myslíme to naprosto vážně," dodá Jolana. "Nechte ho, ať si někoho najde sám, je mu pětadvacet," mávne rukou Vláďa. "No, my jsme si mysleli, jestli by to neudělala tady Kája," pronese Michal. "Já?" vyvalí oči Karolína, "tak na to zapomeňte." "Strašně se mu líbíš a zná tě odmala, dělá mu problém bavit se s holkama," vysvětluje Jolana. "Tak na to zapomeňte," ukončí debatu Kája a zvedá se k odchodu. Vláďa ji následuje, ale jeho pohled se střetne s Michalovým a dojde mu, že mu kdysi v opilosti vykládal, jak ho vzrušuje představa, že to s jeho ženou dělá někdo jiný.

Cestou do pokoje Kája vychladne a v pokoji vybuchne smíchem: "Tak to mě vážně dostalo, já s pětadvacetiletým zajíčkem." "No, to je teda něco," přidává se Vladimír, ale v duchu si už představuje svoji ženu, jak si to rozdává se synem svého nejlepšího kamaráda.

Dovolená pokračovala a nikdo se už k inkriminovanému večeru nevracel. Kája si občas nenápadně prohlížela Míšu a musela uznat, že nevypadá špatně. Špinavý blonďák, spíš hubený, nesmělý, málomluvný. Dokonce se několikrát přistihla, že si představuje, jaké by to asi bylo s panicem. Pokaždé ty myšlenky zahnala, ale když se jí o tom dokonce v noci zdálo, rozhodla se promluvit si o tom se svým mužem. Věděla, že ho ta představa láká, několikrát se jí svěřil, a tak se rovnou zeptá: "Co bys říkal tomu, kdybych do toho šla?" "Myslíš do malýho Michala?" zeptá se Vláďa. "Jo," přitaká Karolína, "jestli nebudeš souhlasit, tak to nechám samozřejmě plavat." "Víš, že mě to láká, ale nikdy jsem na tebe netlačil, já s tim nemam problém."

"Tak jo, já to udělám, když ti to nebude vadit," zakončí debatu Kája. Oznámí to Michalovi s Jolanou a domluví se, že to bude zítra večer. Karolína o tom nikdy nepřemýšlela, ale teď si uvědomuje, že je pravým opakem Jolany. Vlasy mají sice obě tmavší, ale Jolana si je barví načerno a Kája je brunetka. Jolana je silnější s obrovským poprsím, Karolína je hubená s malými ňadry. No a Jolana je o devět let starší.

Vladimír se usadil na baru, Michal s Jolanou vyrazili do města a Kája se pořádně vysprchovala, navoněla, vyholila se všude, kde bylo třeba, zatáhla těžké závěsy a čekala na Míšu na pokoji jen v bílých pletených šatech🡕 , které nosila na pláž. V půl deváté se ozvalo zaklepání a Karolína otevřela dveře. Za nimi přešlapoval Michal. "Ahoj," pronesou oba současně a usmějou se na sebe. "Pojď dál," zve ho Kája dovnitř. Michal vejde a rozhlíží se, přestože už v jejich pokoji párkrát byl.

"Posaď se," ukáže na křeslo a Míša poslechne. Ona si sedne do druhého a spustí: "Tak co podniknem?" "No, já myslel," nedokončí větu Michal. "Nech to na mě, přeruší ho Karolína a pohladí ho po tváři. Pak vstane a přetáhne si šaty🡕 přes hlavu. Do šera zasvítí její neopálená prsa a úplně bílý klín, jinak je snědá od sluníčka jako nějaká Italka. Michal polkne a péro, které už teď bylo v pozoru, ztvrdne jako kámen.

Karolína jen lehce kývne prstem a Michal už je u ní. Pomalu mu stáhne kraťasy🡕 a tričko a usměje se, když na ni vystartuje Míšův ztopořený penis. Naznačí mu, aby si lehl, z nočního stolku vezme připravený kondom, rozbalí ho a natáhne na Michalův penis. Pak si k němu klekne a pomalu mu ho začne sát. Občas mu prsty zajede na hráz a pokaždé ucítí v puse, jak to jeho penisem lehce škubne. Za chvíli cítí, že už je taky vzrušená, a tak si na něj pomalounku nasedne. Dosedne a zase se lehce nadzvedne. Takhle to udělá asi desetkrát, když z Michala najednou vypadne: "Už." Dosedne na něj a chvíli na něm sedí. Potom si vytáhne jeho péro z kundičky. Stáhne mu prezervativ z ocasu, zauzluje ho a odhodí do koše. Pak si vedle něj lehne a vzájemně se hladí. Netrvá to dlouho a Karolína zjišťuje, že Michalův penis je opět v pozoru, a tak mu ho zlehka honí. Michal se na ni podívá: "V kraťasech mám ještě jeden." "Tak na co čekáš?" pobídne ho Kája.

Teď ho nechá, aby si ho nasadil sám. Když je Michal připravený, položí se na záda a roztáhne nohy. Michal si lehne nad ní a Karolína si zavede jeho znovu pevné náčiní do kundičky. Chytne ho za zadek a párkrát ho na sebe natlačí. Víc už dělat nemusí, protože Míša do ní začne bušit sám. Pořádně přiráží a Kája si to nádherně užívá. Vydrží mnohem déle než poprvé, ale ani teď to netrvá déle než pět minut a Michal znovu stříká do kondomu. Karolína přemýšlí, jestli by se tu ještě nějaký nenašel, ale nakonec si řekne, že už to dneska stačilo, i když se neudělala. Ještě chvíli leží vedle sebe a pak se Michal oblékne a odejde do svého pokoje. Kája si dá sprchu a vydá se hledat manžela.

Vláďa sedí na baru, a když k němu manželka dorazí, jen nadzdvihne obočí a žena jen pokývá hlavou. Taky Kája si dá zasloužený drink a potom odejde s Vláďou na pokoj. Tam se na ni Vladimír vrhne a udělá jí to tak divoce, jako by to bylo naposled. Kája se přitom udělá hned několikrát, takže i ona si večer nakonec užije se vším všudy.

Dovolená za pár dní končí a všichni si ji užívají plnými doušky. O tom večeru už nikdo neřekl ani slovo. Jediné, co si domluvili, byla dovolená příští rok zase někde u moře.

🕙 Přidáno 18.6.2024
📂 Kategorie: Nevěra, První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Hugo (2024-06-23):
Pěkná povídka.. ale zahozená příležitost.. mohla do být skvělá mrdačka i s incestem, takhle je to jako úkon na úřadě ????