Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Měšťák na vesnici erotické povídky

Tento příběh se stal před pár týdny v červnu, kdy byla ta velká vedra, ne jako ty deště dneska po celé republice. Jmenuji se Kasandra, je mi 15 let, měřím zhruba 175 cm, mám 52 kilo, prsa dvojky, hubená postava, ale vypracovaný zadeček. Bydlím v jedné nejmenované vesnici v západních Čechách, ale jako holku mezi krávama a s hráběmi si mě nepředstavujte.

S tátou žijeme ve větším domě se zahradou, kde je už tak dost práce. Máma nás opustila, když mi byly 3 roky, moc si na ní nepamatuji. Díky tátovo charakteru se doma vystřídalo už velké množství náhradních maminek, tátovo přítelkyň. Už od 11 let svého tátu šmíruju při sexu s jeho partnerkama, protože při tom hluku se kolikrát nedalo spát. Pozorování mě začalo z tehdy neznámého důvodu hrozně bavit a už tenkrát jsem začala cítit divné vlhnutí na mojí kundičce, ale ze strachu jsem to vždycky nechala být. Teprve ve 12 jsem vešla do koupelny a načapala tehdejší tátovo milenku si to dělat proudem vody. Nedalo mi to a zkusila jsem to. Ještě toho večera jsem si při pozorování šukací scény zajela prstíkem do kundičky. Málem jsem se prozradila, zachránila mě moje ruka, která se okamžitě přitiskla na moje ústa. Pannou technicky nejsem od 14, kdy jsem si sama doma našla vibrátor a krví si zašpinila celou matraci🡕 . Svedla jsem to na krámy a vyšlo to. Od přírody jsem bohužel plachá, takže jsem byla z party holek ve škole asi jediná, která s klukem nikdy neměla nic víc, než nějaké to osahávání a líbání. Toho dne se mi zdál sen o úžasném sexu s postavou v černé kápi. Probudila jsem se s mokrýma kraťáskama. Super. Svlékla jsem se do naha a pustila si na mobilu hentai, během kterého jsem se krásně vyprstila.

Poté se oblékla a šla připravit snídani. Táta je zrovna bez jediné milenky a svou nerudnost si vylejvá samozřejmě na mně. Když mi zadal veškeré dnešní práce, opětovně jsem zatoužila, aby letošní prázdniny utekly jako voda a já mohla do města na střední a intr. Nejvíc času strávím opětovně na zahradě. Vypadalo to na další nudný den. Zrovna jsem trhala jahody, když jsem si všimla luxusního černého auta projíždět kolem našeho domu. Jeli za našimi sousedy, budu jim říkat Nováci. Ti byli strašně zazobaní, protože náš pozemek a pozemek našeho souseda jsou na šířku stejně dlouhé, jako jejich příjezdová cesta, vešly by se tam snad 3 limuzíny. Jejich barák je asi 3x větší než ten náš. Bydlí tam dva alespoň šedesátníci, které vysloveně nesnáším kvůli jejich představě o jejich nadřazenosti. To auto také moc dobře znám, za Nováky přijel jejich asi 40letý syn se svou partnerkou a ročním děťátkem, jezdí sem dost často. Měšťáci. Všichni tady na vesnici lidmi z města pohrdají, prý to jsou snobci, co neznají tvrdou práci. A nám z vesnice se vysmívají, hlavně, když si sami vyjedeme do města. Byla jsem tam jenom párkrát kvůli přijímačkám a už tehdy to bylo dost... zajímavé. Moc jsem koukat nemohla, naše pozemky jsou odděleny jen drátěným plotem a obřím křovím podél celé příjezdové cesty. Odpoledne ubíhalo dost pomalu, sem tam nějaká poučka od táty. A najednou se ozve zvuk. Křovinořez. No super, říkám si, zrovna dneska budou to křoví zarovnávat a díky tomu nám sem spadne několik větví! To bude mít táta radost! A tiše kleju toho, kdo prosekává ten keř. Jaké pro mě bylo překvapení, když po necelé hodině jsem koukla nad keř a tam hlava odhadem 18letého mladíka. Blonďák s krátkými vlasy, na očích brýle🡕 a černý metalistický tričko🡕 . Typický měšťák. Ale toho jsem tu ještě neviděla. A bylo na něm něco... zvláštního. Chvíli jsem na něj bezeslova čuměla. On si ten pohled vyloženě užíval. "Kdyby k vám spadly nějaké větve, tak se hrozně omlouvám, " pronesl a usmál se. Jenom jsem kývla. Musela jsem být rudá jako rajče. Pak jsem jenom sledovala, jak zarovnává vršek keře do určité výšky. Ten den bylo opravdu horko. Nevím, jestli to udělal kvůli vedru, nebo mně, ale sundal si tričko🡕 a hodil ho na kamennou zídku za sebou. Prohlížela jsem si jeho hruď a ruce. Kulturista to rozhodne nebyl, ale určitě pravidelně posiluje. Až teď jsem si uvědomila, že seshora mi musí být hezky vidět do výstřihu tílka🡕 , navíc když nemám podprsenku.

Při těhle myšlenkách jsem shodila košík plný třešní do trávy. Klekla jsem na čtyři a začala je sbírat. Bylo mi jedno, že špulím zadek přímo k tomu klukovi, docela se mi to i líbilo. Pak ale ten zvuk křovinořezu utichl a než jsem se stihla otočit, zmizel. V duchu jsem proklela svou stydlivost. Kdyby byl jako ten kluk z povídek, stačilo by jenom říct pár slov a večer bych ho měla u sebe. Toho večera táta někam odjel, nejspíš někoho nabalit. Ležela jsem na zahradě, koukala na hvězdy a zasněně myslela na svůj sen a na toho kluka. "Smím se přidat?" ozvalo se nad mojí hlavou. Strašně jsem se lekla, ale byl to ten kluk z odpoledne. Měl na sobě černý džíny s řetězy a přes sebe černou mikinu🡕 s žebry. Určitě nebyla levná, vypadala dost realisticky. Aniž bych něco řekla si lehl ke mně a ujedl mi jahodu z misky. Chtěla jsem ho někam z nervozity poslat, ale on sebejistě prohlásil, že nemám nic na práci, tak proč to nezkusit. Podíval se mi do očí a šibalsky se usmál. Měl hrozně zvláštní oči... hned jsem jim podlehla. Asi hodinu jsme si povídali o běžných věcech. Bylo mu 17 a byl to vnuk těch starých Novákových, Majkl. Viděla jsem ho tu poprvé, protože je taky nesnáší a bydlí u své mamky, s tátou je jen na víkendy a dovolený. Začala mi být zima. Sundal si mikinu🡕 a pomohl mi ji navléci. Prý mi slušela, i když byla velká. Stejně jsem ho pozvala dovnitř, na sušenky. Usadila jsem ho v obýváku na gauč a šla je připravit. Během toho jsem si v hlavě furt snažila uklidnit, že je to jenom měšťák, určitě nemyslí na nic jiného, než jak mě vojet a zase zmizet. Ale stejně jsem při vzpomínce na jeho tělo vlhla. Sušenky mu hrozně zachutnaly, pochválil mi, jaká skvělá pekařka to jsem.

Pak přišla ožehavější témata. Začal mi klást dost osobní otázky, během kterých jsem mu převyprávěla svoje poznatky v sexu od začátku. Dost jsem se styděla a rudla, ale jemu se to jenom líbilo a lichotkama mě uklidňoval. Poté mluvil on. Počkal si prý do 16ti, i když měl příležitost už ve 14ti. Líbal se s více jak 20 holkama a s několika z nich si nezávazně užíval, což jen potvrdilo moje obavy. Ty se ale rozplynuly, když začal vysvětlovat, že nechce být jako ti hajzlové, kteří jenom holky využívají. Každá holka, s kterou kdy něco měl, věděla, že je to nezávazně a že je jedna z mnoha. Sice jsem tomu nevěřila, ale jeho oči mluvily jasně. Nevymýšlel si. V duchu si říkám "Teď anebo nikdy!" Skočím po něm a povalím ho na záda. Chytnu ho za bok a tvář a začnu ho líbat. On okamžitě reaguje a polibky mi oplací. Pomalu ze mě svlíká tu svoji mikinu🡕 . Pak mě dlouze přejíždí po vlasech, zádech a bočku. O něco později sjede na mou prdelku. Ten ví, jak mě rozžhavit. Po chvilce ze mě svlíkl i to tričko🡕 a vykoukly na něj moje kozičky. Přestanu, sednu obkročmo na něj a zakreju si je rukama. Stydlivost na chvíli opět převládá. On se posadí a s pobaveným výrazem mě chytne za boky a zvedne se se mnou v náručí. Obmotám mu nohy okolo pasu, protože nechci spadnout. Fakt nemá ty svaly jenom na parádu. Odnáší mě do ložnice. Určitě si to tu obhlídl, když jsem byla v kuchyni, zmetek. Před tátovo manželskou postelí se zastaví a šeptá mi do ucha - "Neboj se malá Kasí. Seš teď pod mojí mocí a mojí ochranou. Nevzpírej se žádnému tomu pocitu. Poddej se jim. Postarám se o tvou rozkoš. " Jen to dořekne mě povalí zády na postel. Začne mě opět líbat. Plná vášně ho chytnu okolo krku a tisknu k sobě. Kousne mě do rtu. Neodporuju, naopak zasténám. Tak mě zkusí chytnout za vlasy a kousne mě do krku. Zasténám ještě hlasitěji a přitisknu si ho víc na krk.

Znamení pro něj, aby nepřestával. Sundám z něho to metalový tričko🡕 a kochám se tím pohledem... pak zavřu oči, protože mě kousne do klíční kosti. Chytne moje prso. Mačká ho a kroutí bradavku. Hrozně moc se mi to líbí! Druhou bradavku začne cucat a sát. Jemně se ji dotkne svými šikovnými zuby, odpovídám mu spokojeným kňučením. Teď se stan🡕 e něco, na co jsem ani nepomyslela. Chytne mě za krk a jemně ho stiskne. Podívá se mi hluboko do očí. "Měl jsem pravdu? Líbí se ti to, viď?" a jen co to dořekne mi druhou rukou zacpe pusu. Doprdele, jak mohl vědět, že se mi to bude líbit?! Ani já to nevěděla! Jenom zavřu oči, trochu se prohnu v zádech a slabě zakejvám hlavou ve znamení "ano". Pustí mě a opět se dívá hluboko do očí. "Jakej jsem?" zeptá se. Zkusím něco, co jsem viděla v pár pornofilmech. "Úžasnej... můj Pane. " Jeho oči mu ihned zažehnou plamínky. Neskutečně ho to potěšilo, nejspíš to ani nečekal. Sjede oběma rukama na boky a pevně stiskne. Jsem celá nažhavená. Zatím je to ještě lepší, než jsem čekala. Jazykem mi přejede mezi prsíčky. Palec přiloží na jednu bradavku a natáhnutý malíček na druhou. Obě mne a kroutí mi prsy, jednou rukou. Tou druhou mi přejede nehty přes bok. Pištím rozkoší snad na celý dům. Cítím jeho jazyk a zuby na svém hladkém bříšku. Pustí moje prsa a oběma rukama zajede na můj zadek. Pevně mi zmáčkne obě půlky. Za odměnu mu dovolím stáhnout mi kraťásky🡕 a nechat mě jenom v kalhotkách. Začne mi líbat a mačkat vnitřní strany stehen. Moje kalhotky by se daly ždímat. Už jsem doufala, že mi je sundá, ale on jenom přiloží prst doprostřed toho mokrého fleku a začne s ním hejbat, že chytám slabé křeče rozkoše. Ale on nepřestane... používá jazyk přes kalhotky... to se nedá vydržet! Sama si ty kalhotky sundám a hodím je do rohu místnosti. "Dělejte si se mnou, co chcete, jenom prosím nepřestávejte, Pane!" prosím ho.

Napadá mi, že toho využije a rovnou mi ho tam strčí. Roztáhne mi víc nohy, poklekne a... začne mi úžasně lízat. Pro mě úplně nový pocit, kroutím se jako žížala. Po několika minutách pomalu zajede dovnitř svým prstem a já ztuhnu... a jakmile s ním začne hejbat, začnu slastně křičet. Vidím jeho ruku, popadnu ji a přitisknu si ji na pusu. Když do mě zajede druhým prstem, kousnu ho nechtěně do ruky. Opětuje mi to fackou. "Tohle se dělá svému Pánovi??! Kousat ho bez svolení??!" Musím se zhluboka nadechnout. "Odpusťte mi... Prosím Pane. " Spokojeně se usměje a zakousne se mi do krku. Prsty se rozjedou. Nejdřív s nima pomalu jezdí ven a dovnitř. Pak s nima vyjede ven až po špičky a vší silou a rychlostí je do mě vrazí. A znovu. A znovu. Čím dál rychleji a pravidelněji. Do toho jimi jakoby krouží a kroutí. Začne se mi chvět celé tělo... dostanu křeč do celého těla... a v mojí kundičce se děje něco divnýho... najednou oslepnu, moje kundička začne hořet ale hned se zaplaví, mým tělem projede něco jako elektrická vlna a začnu křičet tak moc, že ani jeho ruka mi nepomáhá. Ležím na zádech a jakmile jsem schopná se nadechnout, uvědomím si co se stalo... můj první orgasmus. Tohle mu nenechám bez odplaty. Chytnu ho za bok a rameno a vší silou ho povalím na záda. Skočím mu rozkročmo mezi nohy a začnu prdelku zvedat nahoru a dolů a kroužit s ní. Chytne mě za vlasy a přitiskne pro polibek. Cítím, jak mě přes ty džíny něco hrozně tlačí. Slezu, rozepnu pásek🡕 a sundám mu džíny rovnou s trenkama.

Ven vyletí asi 20 cm dlouhý tvrdý a dost široký penis. Začínám chápat proč s holkama nemá moc starosti. Zvědavě ho chytnu... poprvé co držím ptáka ve své ruce. Stisknu mu ho a jezdím pomalu nahoru a dolů. Postupně zrychlím a mnu mu špičku. To se mu evidentně hodně líbí. "Nemusíš vůbec spěchat. Dej si na čas. Zalíbí se ti to. Uvidíš. " Kouknu mu do očí. Nechci před ním vypadat jako nějaká blbka. Přejedu mu jazykem po celé délce a oblizuju žaluda. Po chvilce si ho dám do pusinky a cucám mu ho. Zakloní se a vzdychne. Usměju se, nejsem tak špatná. Postupně si toho macka do pusinky strkám víc a víc a u toho mu ho honím nebo masíruju koule, i když po chvilce namítne, že to nemá moc rád. Tak zkusím něco jinýho. Opatrně mu ho obtisknu zoubky a jezdím opět nahoru a dolů. To se mu naopak líbí moc. Chytne mě za vlásky a podívá se mi do očí. Vím co chce, opatrně kývnu. Začne mi hýbat hlavou nahoru a dolů, dle svého přání a já se mu poddávám. Je na mě hodný, netlačí mě moc dolů. Vysmeknu se mu a pokusím se ho strčit co nejvíc do krku. Chvilku to zvládám, ale pak je to moc a vyndám ho. Musím popadnout dech. Chytne mě za ramena a vysune nahoru. "Byla jsi úžasná. Je čas to dokončit. " Položí mě na záda a roztáhne mi nohy. Namítnu, jestli by neměl mít kondom. Odpoví, že když je to moje poprvé, tak to nemá cenu. Že je zdravej a ví co dělá. Chci ho přimět, ale on mi zasune dovnitř špičku. Oněmím. Pomalu a postupně zajíždí dál. Jsem ráda, že mi ho tam nevrazil, dost by to nejspíš bolelo. Ale takhle se uvnitř postupně rozšiřuji a je to nepopsatelný zážitek. Je už ve mně až po koule. Chvilku tam zůstane. Chytne mě za prso a kousne do krku. V ten moment vyjede ven po špičku a zajede dovnitř. Rychleji. A zase ven a dovnitř. Už mě pěkně tvrdými přírazy šuká a já jenom teču blahem.

Snažím se mu jít boky co nejvíc naproti. Obmotám mu nohy kolem pasu a zareju nehty do zad, díky čemuž ještě přidá. Zajedu mu rukama na krk a přitisknu ho na ten svůj, miluju, jak mě kouše. Narovná se a roztáhne mi nohy do V a nepřestává mě šukat. Díky tomu mi může naplácat i zadek, což jsem si zrovna nehorázně zamilovala. Když je opět nade mnou, převalím ho na záda a sednu mu do klína. Zavedu si ho do své kundičky a pomalu dosedám. Cítím ho až v podbříšku... Kurva! To je nejúžasnější pocit! Chvilku takhle jenom sedím a drobet kroužím boky. On si dá ruce za hlavu a pozoruje mě. Už čekám moc dlouho. Začnu kroužit prdelkou a zvedat se nahoru a dolů. Chvíli na mě jenom kouká a nedá nic znát, když v tom mě chytne za bok a pleskne přes prdelku. PLESK! A ještě jednou! Chytne mi prsa a pořádně je zmáčkne. Pak se pohodlně uvelebí a jde mi boky naproti, aby mě mohl co nejvíc nabodávat i zezdola. Zatracenej hajzl, sice nemám právo soudit, ale podle mě je fakt kurevsky dobrej. Začnu se opětovně cukat a vychutnávám si svůj druhý orgasmus. Shodí mě ze sebe. Nohy mi dá na zem a ohne mě. Chytne mě za vlasy a škubne. Do ucha mi pošeptá - "Jsi zatraceně dobrá, hodně jsi mě překvapila. Dostaneš od Pána pěknou odměnu. " Přejede mi nehty po zadech a pevně chytne za bok. Druhou rukou mi vší silou dá facku do pravé půlky. Zakřičím a prohnu záda. Pak do levé. Stejná reakce. Dlouho se nic neděje. Zakroutím prdelkou a řeknu - "Prosím Vás, Pane, nepřestávejte..." Chytne mě pod krkem. "Proč bych měl?" "Byla jsem moc zlobivá, Pane. Chtěla jsem Vás hned vyhodit a nepoctít Vás svojí pohostinností. " To zafungovalo. Dostávám další příval ran na zadek a skučím jako spokojené štěně.

Chytnu mě pevně za boky a... přirazí. Padnu na postel. Jsem celá jeho... Začne mě tvrdě šukat, přitom mi plácá prdelku, škrábe záda, mačká prsa nebo si mě přitáhne za vlasy a kouše do ramene. Už skoro nezvládám ani vzdychat a sténat, dochází mi dech. Když dostanu třetí orgasmus, málem ztratím vědomí. Nechápu jak to může vydržet, šukáme už přes 40 minut! Pičulka mě už fakt pálí a já potřebuju zejtra chodit... poprosím ho ať přestane, že potřebuji být celá a ne rozbitá. Vyndá ho ze mě. Ale já chci aby to šlo do konce... hned si vezmu ten jeho ocas do pusy a honím mu ho jak nejlépe dovedu. Po chvilce si ho začne sám strašně rychle honit a cuká sebou. Chci to vyzkoušet do pusy, když už mám tenhle kouzelný večer. Špičkou jazyka mu jezdím po žaludu. Když vidím první výstřik, hned přitisknu rty a snažím se to všechno polykat. Je toho ale moc takže mi poslední dávka skončí na prsouch. Není to špatný. Celá vysílená padnu na postel. On si lehne vedle mě a přitulí si mě. Dlouho se mi s úsměvem koukal do očí... ten svůj hladový a uspokojený pohled bych chtěla sama vidět. Položím si hlavu na jeho hruď a poděkuji mu za nepopsatelný první zážitek. Zavřu si oči a usnu. Když jsem se ráno vzbudila, ležela jsem ve své posteli a on nikde. Rychle jsem vstala a běžela do tátovo ložnice. Kalhotky, které jsem včera odhodila, byly pryč. Celá smutná jsem šla do pokoje se vybrečet na postel. Teprve potom jsem si všimla lístečku na stole. Stálo tam - "Včerejší noc byla jedna z nejlepších, jaké jsem kdy zažil. Jestli tohle bylo vážně tvoje poprvé, můžeš na sebe být maximálně hrdá. Musel jsem už odejít, zapomněl jsem, že odjíždíme brzo ráno. Omlouvám se ti. Nechal jsem ti tu na rozloučenou menší dárek. A já si taky vzal něco na památku, snad ti to nebude moc vadit. " Vedle lístečku ležel můj mobil. Odemkla jsem ho a byly otevřené poznámky. V té nejnovější bylo 9 čísel.

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře