Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Milování s Nikolou erotické povídky

Příběh, který Vám budu vyprávět se stal před nedávnem . Jsem normální 22-letý kluk se sportovní 172 cm postavou. Právě jsem dorazil z odpolední šichty a sedl si k PC, když mi v 22 hodin zazvonil telefon . Byla to moje bývalá přítelkyně Nikola ve velmi veselé náladě a říkala mi, že je nedaleko ve sklepech. Povídal jsem si s ní ještě chvíli a napadlo mě, že bych si s ni mohl popovídat.

Neměla nic proti tak jsme se domluvili, že si půjdeme naproti. Vzal jsem si sebou na posilnění krapet vína, abych se aspoň z části dorovnal a taky že po cestě se mi to dařilo. V polovině cesty jsem ji uviděl jak si to kráčí proti mně. Když byla pod lampou mohl jsem si ji prohlédnou celou. A otřepaná fráze je to pohled pro bohy se hodila na sto procent. V záři světla vynikla celá její štíhlá, krásně souměrná stejně vysoká postava s nádhernýma prima a pevným zadečkem. Přiblížila se ke mně a hned pro mě vykouzlila usměv, který je pro mě dodnes ten nejkrásnější a nad ním velké modro zelené oči z kterých vyzařuje ohromný sex-appeal. Přivítali jsme se a šli si sednout na lavičku. Bylo poznat, že alkoholu🡕 měla dost tak jsme raději vyšli na větší procházku. Prošli jsme si spolu snad všechno co se stalo za tu dobu co jsme se neviděli. Má takový zvláštní dar, že se s ní cítím strašně příjemně jako s nikým. Mezi tím mi v myšlenkách probíhalo, proč to vlastně skončilo a zalitoval všech chyb. Nešlo si nevšimnout jak pořád nad něčím přemýšlí. Očividně ji něco pořádně trápí tak jsme začali rozebírat její nynější vztah, který začala skoro hned jak se semnou rozešla, což mě docela zamrzelo, ale na druhou stranu se to dalo chápat při takové situaci jakou má doma. Nehledě na to, že ji čeká zanedlouho maturita, tak se ani nedivím, že má nervy na pochodu. Nevím ani jak, ale dostali jsme se do minulosti a najednou začala řešit náš vztah. Byl jsem rád, že se to otevřelo, protože mi pořád připadá jako by za našim rozchodem nebyl tečka. Otevřeli jsme staré rány a ona se mi znenadání na rameni rozbrečela. Hned jsem ji utišoval, objal ji a začal hladit. V té chvíli jsem si připadal jako největší padouch na světě a pocit viny, který se mě držel přes čtvrt roku se mi vrátil. Vždycky mi trhalo srdce, když taková milá, usměvavá a prostě úžasná holka plakala. Držel jsem ji v objetí jako bych ji nikdy nechtěl pustit a přitom se mi vpíjela do nosu její omamná vůně. Pochválila mě, že pěkně voním, čímž mi udělala radost. Ještě pořád v objetí jsme se dívali upřeně vzájemně do očí, kdy mezi námi mohlo být maximálně pár centimetru. To nebyl vnitřní souboj, ale přímo atomová válka, protože to přemáhání abych se nepohnul o nepatrný kousek a okusil sladkost jejich rtů, bylo přímo mučivé. Už před chvílí jsem si všimnul, že se mi mírně třese v náručí, tak jsme společně navrhli, že zase popojdeme. Vyšlo se udělat zase menší kolečko a bylo ji zase líp. Uviděla v zahrádce nějaké kytky a že se ji líbí. Natrhal jsem ji narcisky (?asi?) a dá se říct, že soused ze své skoro celé otrhané zahrádky nebude mít zítra ráno radost. Hned se ji vynořil zase ten okouzlující úsměv. Hned mi bylo líp. Vykročil směr k našemu domu a snažil se ji co nejvíc zahřát prstíky, protože je měla úplně zmrzlé. Nevěděl jsem co dělat, tak jediné co mě napadlo ji pozvat k nám, aby se na chvíli zahřála. Potichoučku jsem otevřel a vstoupil do temné garáže, kde jsem nerozsvítil, abych nikoho po půlnoci náhodou nebudil.

Držel jsem ji za ruku a vedl, aby do něčeho nenarazila, když byly všechny překážky za námi a zima už nebyla taková tak jsem ji objal znovu, abych ji ještě víc zahřál a doslova se jí přilepil na její tělíčko. Do mé náruče padla jako ulitá. V ten moment, kdy jsem ji tak obejmul tak mnou projel něco jako elektrický výboj a mě začal nehorázně tvrdnout. Z ničeho nic jako by se ode mě chtěla odtrhnout, ale to byl omyl. Aniž bych cokoliv stihl předvídat její rty se přisály na mé a já jako v mrákotách jsem se s Nikolou něžně líbal. Vychutnával si její každý polibek a souboj s jejím jazýčkem. Moje zásady sou pevné a nikdy bych ani nepomyslel, že vědomě bych někomu pomáhal k zahýbání. Nějak se mi to vymklo z rukou a místo situace se mi tam dostal její zadeček, který jsem si po půlroční odmlce pěkně zmáčkl. Naše líbání přešlo z něžností do ryze vášnivé sféry. Pořád jsme se ptal jestli ví co dělá. Ujistila mě, že to ví přesně, co dělá. Zamířil jsem tmou do prádelny nepřestávajíc se s Nikolou líbat. Všechno bylo naprosto spontánní jako bychom nikdy nebyly od sebe. Nikdy v životě jsem nepocítil takovou touhu jako dnes. Bylo nám jedno, že jsme zakotvili v kupě prádla a tam se vrhli na svoje těla. Jsem vysazený na zadečky, takže moje ruka vystartovala a zasunula se za její volné rifle, tanga a zmáčkla její půlku. Moje tělo se natlačilo na její a stejně tak i můj tlačil vší silou a dával znát, že chce na svobodu. Její tiché vzdechy mě burcovali víc a víc. Od jejího zadečku jsem směřoval nahoru po zádech a přitom ji jemně zarýval nehty do kůže. Nesměl jsem opomenout na její prsa a zatím jen přes látku oblečení si je pohladil. Zatím co jsme se líbali, moje ruka si klestila neomylně cestu dolů.

Přes její pupík až k její štěrbince. Přesto ještě jen přes rifle, protože jsem ji chtěl vzrušit, jak to bude možné a podle zesilujících vzdechů a tepla, které z ní sálalo i přes látku jsem na správné cestě. Druhá ruka si zatím udělala místo pro jazyk a odhrnula triko i s podprsenkou. Prsa byly pořád stejně pevná a krásně tvarovaná(č.3) jako dřív. Její bradavka byla krásně tvrdá z té menší zimy a mému jazyku se zalíbila až moc. Touha byla proti mně. Už mi nestačil jen náznak. S rychlím rozepnutím všech knoflíků jsem ji vklouzl k její nakrátko střižené kundičce a zakroužil okolo. Úplně tekla. Hned jsem měl prsty zmáčené. Párkrát jsem ji ještě celou lasturku obkroužil, její šťávičkou namazal prsty a zaměřil se hned na její poštěváček. Že jsem se správně trefil mi oznámil její hlasitější projev a její žádostivě povzbuzení abych přidal. Kmitání se měnilo podle mojí libosti a jde vidět, že má pořád ráda to samé co před nedávnem. Hrbolek nabýval rozměru. Její ruka začala přijíždět po mých riflích, až se zastavila na mé vyboulenině a začala se o ni třít.(tohle na ni miluju, co chce, to udělá) To už na mě bylo moc. Zeptal jsem se ji ještě naposledy, jestli ví s kým, že podvádí svého přítele. Když mi řekla celou adresu k nám domu odzbrojila mě.

V té chvíli jsem na nic nečekal, svlékl ji rifle i s kalhotkami a tvrdě ponořil hned dva prsty do její čvachtající kundičky, která je krásně obemkla a Nikola mi vycházela vstříc. Moje prsty v ní klouzaly jako dobře promazaný píst. Ona mezitím sváděla úspěšný souboj s knoflíkem a zipem. Když se dostala rukou pod trenky a stiskla mi ho v dlani byl jsem na vrcholu blaha a můj mozek absolutně vypnul. Krev se ve mně začala vařit. Přestal jsem ji mrhat prsty a ohromnou rychlostí si svlíkl všechno, co mi bránilo. Aniž bych cokoliv řekl, nastavila se mi, roztáhla nohy, natáhla ruku a tou rukou si mě přitáhla za penis k sobě. Ta její nadrženost mě strašnou mírou burcovala. Několikrát mi svižně po něm zapumpovala po celé délce mého 16 cm klacku. S tím, že já se věnoval jejím prsům. Pořádně je polaskal a znovu se s ní začal líbat. Stejně jako v minulosti se ani teď nemůžu nabažit jejího pro mě dokonalého těla. To už, ale mě za něj táhla do sebe a na žaludu jsem cítil teplo její mušličky. Špičku mi žaludu nasadila na vchod a stále víc mě ohromovala její vlhkost. Byl jsem u vchodu do její kundičky a vychutnával si ten nadpozemský pocit být nad krásnou rozvášněnou a toužící ženou. Nepřekonatelný pocit, který mi ale překazila a netrval nijak zvláště dlouho, protože její ruce mě chytli za obě půlky a že tak úžasně tekla, nepotřebovala velkou sílu na to, aby si mě natlačila až po koule do sebe a s tichým mlasknutím do ní vjel můj penis nadoraz až po kořen. Vydechli jsme oba stejně tím náhlím splynutím. Najednou jsme byly jedno tělo a už jen ten pouhý příraz pro mě bylo jako startovací signál. Začal jsem přirážet za začátku plynule, ale hlavně využíval celou délku. Naše jazyky si mezitím vášnivě spolu pohrávaly. Při každém přírazu jsem ji o kousek posouval dál, proto moje ruce ji drželi za obě půlky a hned po přírazu si ji mé paže přitahovaly a nabodával na sebe s maximální sílou.

Naše těla o sebe narážela a v tu chvíli se mi nezdálo nic přirozenějšího. Po několika minutách mě z toho, ale vytrhlo zaškubání v mém penisu. Abych nevystříkl, s co největší silou jsem do Nikoly vjel a zůstal celý v ní a přestal přirážet. Zaměřil jsem se na bradavku, se kterou si moje prsty pohrávaly a moje rty se přesunuly na její krásně voňavý krček. Jazyk jí kroužil po krku a i stejně tak jsem jí ho zasypával snad milionem polibku za což mě odměnila krásnými povzdechy. To se ji líbilo a znovu mě slovně vyhecovala, abych ji to pořádně udělal. Tomu jsem se ani nechtěl bránit. Vzal jsem to osobně a tentokrát ji už od začátku nešetřil, zapřel celé svoje tělo, vyjel až na pokraj, že chybělo jen málo a už bych vyklouzl, popadl ji za její pevný zadeček a prudce do ní vniknul a znovu a znovu. Bušil jsem do ni co mi síly stačily. Začala mi do ucha vykřikovat přerušovaně joo-oo-oo. Vždycky to na mě působilo jako vlívání nových sil do žil a dnešek byl přesně ten příklad. Nevím, kde se ve mně vzala ta síla, ale naše těla se zmítala z jednoho přírazu do druhého. Netrvalo to ani 5 minut a už jsem cítil, jak se kolem mého kolíku začíná její kundička stahovat a tím i její vzdechy se zesílily. Dokonce jsem se už začal obávat, aby se rodiče v druhém patře neprobudili. Její orgasmus mi ždímal kolík. Celé její tělo se vzepjalo a bylo skálopevné a já nepolevil s přírazy. Přišel čas. Posledních pár přírazů a už mi z penisu chrlila salva do její kundičky nahromaděného vzrušení celého večera. Párkrát jsem přirazil už jenom do jejího bezvládného těla a zůstal v ní zaklíněný a krásně propletený. Neschopný pohybu jsme oba oddechovali jako po uběhnutí maratonu. Cítil jsem na její noze jak se jí mírně třese, což byl její způsob jak se dozvědět, že se jí to opravdu líbilo.

Hladil jsem ji její třesoucí se tělíčko, a i když jsme udělali něco špatného, kdyby situace byla předemnou tisíckrát stejně se rozhodnu jako dnes. Tohle bylo moje nejúžasnější milování. Nezůstalo u jediného milování, ale to třeba příště.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře