Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mladá služebná erotické povídky

Jsem mladá 24 letá pohledná dívka, co odpověděla na inzerát na služebnou do jedné luxusní vily. Byla jedním z mnoha majetku bohatého manželského páru čtyřicátníků. Jelikož jsem spolehlivá, tak jsem se brzo dostala do obliby majitelů, kteří mi dali celý dům na starosti. Manželé byli velice pracovně vytíženi a tak byli často pryč, hlavně Paní. A jelikož nemohla plnit své manželské povinnosti naplno a pánovi se nechtělo navštěvovat lehké ženy, musela jsem mu být po vůli já.

Ze začátku mi to přišlo odporné, abych přes den dělala svou práci a večer podržela pánovi. Ale postupem času mě tento pocit opouštěl a já se čim více těšila na pána. Až jsem jednoho dne zjistila, že jsem se zamilovala. Jednoho dne má Paní to zjistila, nebo jí někdo o našem vztahu řekl. Nedala na sobě nic znát, až jednou si mě zavolala, když ležela s manželem na kůži z medvěda u krbu. Začala přede mnou svádět a flirtovat se svým mužem. Když jsem se zeptala, jestli už jsem splnila všechny úkoly a mohu odejít, abych nemusela sledovat toto počínání. Přistoupila ke mně a řekla, abych ještě počkala. Nenápadně, aby to nevyděl pán, mi do ucha dodala - Vím, že ho miluješ, ale teďkon se budeš dívat. A šla pokračovat ve svádění. Když se chystala vytáhnout pánovi chloubu, tak ji pán zastavil, že chce soukromí. Ale jenom řekla, že zůstanu a budu se dívat, nebo jestli chce rozvod. Jelikož Paní vlastnila většinu majetku a bylo jasné, že o nás ví, pán nevzdoroval. Paní se tedy chopila pánova kopí a dala se do překrásného kouření. Když už byl pán hotový, nechala si nastříkat vše do pusy. Ale nespolkla obsah, nýbrž ke mně přistoupila. Otevřela mi pusu a vše mi plivla do úst. Poté mi poručila, abych si klekla a předpažila, odněkud vzala rákosku a položila mi jí na ruce. S tím, že nesmí spadnout a šla si to rozdat s pánem. Já musela vše sledovat, jak si ho osedlává a mohla si jenom představovat, jak jsem na jejím místě. V ten okamžik mi rákoska spadla, na což Paní čekala, a vynadala mi. Sedla si na křeslo, já se musela ohnout a snést trest 10 ran, na kterých si dala záležet.

Potom, šla dodělat pána, který jenom koukal, co má ve své manželce. Všechnu mrdku si nechala nastříkat do sebe a zavolala si mě, abych jí vylízala, prý aby věděla, jestli má dobrou služebnou. Poté, co jsem vylízala mou Paní, jsem mohla odejít. Myslela jsem, že se studem propadnu a chtěla jsem opustit svojí práci. Má Paní ale ke mně přišla a řekla, ať na to ani nemyslím, že se postará, abych nikde žádnou práci nedostala. Já tedy musela zůstat ve své práci a plnit všechny příkazy své Paní a svého pána což, mi vlastně ani nevadilo. Paní velice cestovala, ale když přijela, dala mi hodně znát, že je doma. Postupem času si ze mě vychovala velmi oddanou subinku a jelikož jsem jí musela ve všem poslouchat, abych ji poslouchala i když nebude doma, koupila mi pás cudnosti. Souložit jsem tedy musela s jejím svolením a před jejíma očima. Se svým manželem už neměla žádný sexualní život. Našla si jednoho hezkého mladého milence, ale nás si asi nechala, aby měla divadlo.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Nevěra

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře