Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Moje poprvé trochu jinak erotické povídky

Bylo krásne letní ráno a já jsem se svým přítelem slavila 2 krásne roky chození. Jmenoval se Radim a já jsem Anička. Radim už sex chtěl nějaký ten pátek, ale já jsem neměla odvahu. Styděla jsem se. Sliboval mi, že bude něžný a že se bude snažit aby mi neublížil, ale i tak by to podle mě bolelo. Radim mě snad přemluvil do všeho, když jsem byla nadržená tak jsme si psali o sexu, ale sex s nim jsem se i přes tu nadrženost bála uskutečnit. Nastal den D a já jsem byla odhodlaná to udělat. Radima jsem nadevše milovala a chtěla jsem, aby měl radost.

Ráno jsem se umyla mýdlem s vní belgicke čokolády, umyla jsem si vlasy a dukladně jsem se oholila. Šla jsem do nejbližšího obchodu se spodním prádlem abych sveho miláčka příjemně překvapila. Poslala jsem mu smsku s předmětem, kde bylo napsáno CHCI TĚ. Radim odepsal smajlíka a napsal kde a kdy mám být. Oblekla jsem si prádlo, navoněla jsem se, hodila jsem na sebe civilní oblečení, obula jsem a vyrazila jsem na ono místo. Byla to zastávka, čekal tam na mě a spolu jsme jeli k bytu jeho rodičů. Celou cestu mě držel za zadek a občas ho pořádně zmáčknul. Naposledy mě políbil, chytl mě za ruku a vedl mě ke vchodu. Když odemkl dveře, ucítila jsem nádhernou vůni čistého prádla. Odvedl mě k posteli a svlíkl mi kabát🡕 . Když ho odnášel, tak jsem měla čas se porozhlídnout po jeho bytu. Všude byly fotky a obrázky jejich rodiny. Na nočním stolku ležel balíček kondomů a z šuplíku koukal vibrátor. Pak přišel a řekl, že se zajde osprchovat, takže jsem měla čas se trochu navnadit. Svlékla jsem si kalhoty🡕 a do pochvy jsem si zastrčila vibrátor. Byl tam už skoro celý a já jsem ho začala vytahovat a zase zasouvat. Když jsem slyšela vypnutí sprchy, tak jsem si rychle navlíkla kalhotky a vibrátor jsem strčila zpátky do šuplíku. Radim měl kolem sebe jen ručník a já jsem se konečně mohla pokochat jeho vypracovaným tělem. Skoro jsem začala slintat když jsem viděla jeho mužné tělo jak po něm tečou kapičky vody. "Ach, miluji tě!" Řekla jsem nahlas, vstala jsem a shodila jsem ho na postel. Sedla jsem si mu na klín a políbila jsem ho tak, jak ještě nikdy, bylo v tom tolik vášně. On mě chytl za zadek, já jsem se nadzvedla, on mi stáhnul kalhotky a plácnul mě přes holé půlky. Převrátil mě, lehla jsem si na postel a on mi začal líbat krk. Postupoval níž. Svlékl mi tričko a začal mi cucat bradavky a olizovat místo kolem nich. Začala jsem mírně vzdychat a když se ujistil že se mi to líbí, svlékl mi kalhotky. Nejdříve začal líbat stranu stehen a pak začal jemně kousat do stydkých pysků. Přišel na řadu jazyk, těšila jsem se a bylo to úžasné! První mi plivl na klitoris a později začal zajíždět jazykem dovnitř. Umírala jsem blahem, chytla jsem se postele a začala jsem zrychleně dýchat. Naslinil si prst a strčil mi ho tam, pak druhý a následně i třetí. Dělal mi dobře dobrou pul hodinu, občas mě políbil a zmáčkl prsa. Přišel první orgazmus a to ve mě ještě nebyl. Usmál se na mě a zvedl se z podlahy na které klečel. Když stál a já seděla, byl jeho ztopořený penis ve stejné výšce jako moje ústa. Neváhala jsem a přisunula jsem se k němu. Vzala jsem si tu jeho kládu do pusy. Měla 18cm a po obvodu to taky nebyla žádná žížalka. Měla jsem ho cely až po kořen v ústech, když najednou jsem ucítila cuknutí. Trochu jsem povolila a on se mi do pusy vystříkal. Bylo to teple a když jsem viděla jeho radost v očích, tak jsem to spolkla.

Lehl si vedle mě a mačkal mi prsa a zadek, vzrušovalo mě to, ale pak si naslinil prst a rozšiřoval mi análek. "Co to děláš? " Řekla jsem mu, bolelo to, ale on mě ujistil že to přestane, Strčil mi tam prst, pak dva. Začal vysouvat a zasouvat. Bylo to příjemné a následně mi do něj vjel jazykem. "Chceš to? " Zeptal se mě a já jsem kývla. Lehla jsem si rovně na záda a on si lehl na mě. Snažil se ho dát dovnitř. Nejprve se špičkou dotkl dírky a já jsem vzrušením skoro vyskočila z kůže. Přitlačil a plivl si na penis. Hned do mě vnikl, jen jsem vzlykla. Bylo to fakt nádherné, přirážel a já jsem zachvíli zase cítila cuknutí, další orgazmus jsme prožili spolu, bylo to krásné. Jeho sperma mi zalilo mušličku a já jsem se cítila jako v sedmém nebi. Tím to však neskončilo, otočil mě a začal obšťastňovat mojí anální dírku. Zase si plivl na penis a na prsty. Nejdříve mi ji trochu roztáhl a pak do ní vjel. Bolelo to, ale dalo se to vydržet. Cítila jsem že už jsem a on zařval, že už bude. Vyndal ho ze mě a začal si ho honit. Vystříkal se mi do pusy. Celá postel byla od semene a od mého poševního moku. Šla jsem se od spermatu umýt a obléct se. Odvedl mě domu, políbil mě a zašeptal mi do ucha jak moc mě miluje. Jsem s ním dodnes, slavíme čtvrtý rok a já ho miluju víc a víc.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře