Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Moje přítelkyně erotické povídky

Mám mladou přítelkyni Moniku, 18 let, krásné dívčí postavy, pevných koziček čísla 2-3, vyholené kundičky, blonďaté hřívy a nádherné nevinné pusinky. Jednou nás pozvala jedna její známá, jestli se nechceme podívat, jak mrdá s pár chlapy. Oba nás to zajímalo, takže jsme souhlasili. Dostavili jsme se do její vilky, kde už se čekalo jen na nás. Všichni byli svlečení a popíjeli.

Po pár drincích jsme se svlékli taky, ať zapadneme, ale moc to nešlo. Paní dudová (při pohledu na její kozy, mi došlo proč ji tak chlapi oslovují) totiž, byla 40cítka mírně kypřejších tvarů, ale pevné postavy, rajcovního obličeje a navíc majitelka pořádně zarostlé kundy.

Chlapíci byli všichni od 40 do 50 let, většinou s pupkem a všude zarostlí. Moji šuknu jsem vám popsal a já jsem 30 let, sportovní postavy, vyholený. Takže jsme tam moc nezapadli. Chlapi si honili péra při pohledu na mou kočičku a já mohl nechat oči na kozách a kundě paní dudové. Paní dudová si lehla na záda, roztáhla doširoka nohy a zeptala se, jestli jí nechce ta má kočička vylízat, než začne šukat. Monika jí odpověděla, že jí strčí jazyk třebas do zadku, ale pak chce vidět, jak šuká se mnou. Já jsem souhlasil, takže si jí Monika klekla mezi nohy, tázavě se na mě podívala, ale když viděla, že nic neříkám, tak jen pokrčila rameny a začala jí prolizovat obě dírky. Zabořila do těch chlupů celý obličej, strkala ho mezi ty velké půlky a viditelně si to užívala. Pak řekla a teď ty, ale neznělo to moc rozhodně. Přiklekl jsem k paní dudové a řekl Monice, ať mi ho do ní zavede. Chytla mě za čuráka a špičku přidržela naproti kundě. "Počkej, " řekla, "byl to jen hec, já nechci, abys s ní šukal. " Ale to už jsem přirazil a celý čurák zmizel v té chlupaté kundě. Mačkal jsem jí ty velké dudy, sál asi centimetrové bradavky a šukal kundu. "Okamžitě toho nech!" křikla Monika. "Tak jo, ale vytáhni mi ho a pořádně olízej!" Udělala, co jsem řekl. "A teď její kundu. " "Co si to dovoluješ?!" Křikla. "Tak já budu pokračovat!" "Ne, ne, už ji lížu. " "Tak a teď ještě mého čuráka a koule. Táák, pěkně to děláš. " A šup zpátky do kundy. "Ale vždyť jsi říkal, že toho necháš!" "Taky, že jsem toho na chvíli nechal!" bránil jsem se. "Ty prase, jestli toho nenecháš úplně, tak si zašukám s těmi chlapi. " "Tak to chci vidět, dělej do toho! Ty jsi přeci na mladé a upravené. " Zaváhala a v očích se jí zaleskly slzy. Začal jsem se opět věnovat paní dudové. Najednou vidím, jak Monika pohodila vzdorně hlavou a začíná se oblékat. Přestal jsem šukat. Chytl jsem Moniku za vlasy a dovedl k nejbližšímu chlapovi. Ani jsem nijak nevybíral a vyšlo to na silnějšího 50tníka s tlustým, chlupatým pérem, obrovskýma koulema a velkým, mokrým, fialovým žaludem. "Klekni a otevři pusu!" "Ne, já nechci!" bránila se. Zatáhl jsem ji za vlasy rovnou na toho čuráka. Jak byl celý mokrý, tak jí pěkně vklouzl do pusy. Začal jsem její pusinkou přirážet a ten po chvíli začal stříkat. Viděl jsem, že toho má fakt hodně. Něco jí stříklo rovnou do krku a zbytek mu tekl po čurákovi z její pusinky ven na koule. Držel jsem jí hlavu a po chvíli řekl - "Už budeš hodná?" S čurákem v puse přikývla. Olízej mu ho do sucha. Poslechla a pěkně mu ho očistila. A teď si s nima zašukej. "Pojď sem holka, na mě už to jde!" řekl jeden. "Klekni si, zvedni si kozy, otevři pusinku a jen mi jazykem olizuj žalud. " Poslechla. Strčil jí do pusy žalud a vyhonil si ho tam.

Teklo jí to do pusy, po krku, do žlábku mezi kozy. Chvíli si ho nechal olizovat, pak vzal tu její blonďatou hřívu a utřel si ho do sucha. Klečela tam, celá ulepená od mrdky, olizovala si rty a bylo vidět, že si to ponižování pořádně užívá. "Tak které prase půjde další?" zeptala se. Chlápek rozvalený na gauči řekl - "Tak třeba já, ty malá čubko. Pojď, nasedni mi na něj. " Monika došla k němu a v širokém rozkroku se postavila zády k němu a nad něj. Chlápek jí ho tam, v polosedě, pololeže zasunul a začal kmitat prdelí nahoru a dolů. Monika jen rozkročená stála a držela. Za chvíli už stříkal a z kundy mu na koule teklo semeno. Ani jí nemusel říkat a sama ho po chvíli vytáhla a olízala. Další se ozval, že se mu to líbilo a že to chce taky tak. Nakonec jich takhle nechala zašukat pět. Šestému už tam čurák lítal úplně volně a tak povídá, že to je k ničemu, že má tu díru tak projetou a vystříkanou, že už vůbec nic necítí. "A co bys chtěl ty prase, šukat mě do prdele?" Zeptala se Monika, ale spíš naštvaně, než aby to myslela vážně. "To je nápad!" chytil se toho. "Tak na to zapomeň ty prasáku. " "Dělej na čtyři a vystrč prdel. " "Neee, do zadku né!" křičela Monika, ale po zatahání za vlasy šla poslušně na čtyři a pěkně se prohnula v zádech, až se jí roztáhly půlky a všem ukázala svůj luxusní análek. Měla ho mokrý od mrdky a chlápek, co ji neúspěšně šukal do kundy, měl ocas taky celý slizký od semene, takže se s ničím nezdržoval a rovnou jí ho tam strčil. Prohnula se v zádech ještě víc, chlápek ji chytil za vlasy a mrdal ji do prdele, jak to šlo. Monička si to užívala tak hlasitě, až to bylo nepříjemné, takže jeden chlápek vstal a strčil ji ho do pusy.

Monča ho hned spolkla a nechala se od něj šukat do krku, jako by to byla kunda. Věděl jsem, že je to její specialita a málokterá to zvládne. Ale chlapi jen čuměli, když jí ten mrdák začal ejakulovat rovnou do krku a ona ani nezakašlala. Dalších pár si to chtělo vyzkoušet a taky v zadku se jich už několik vystřídalo a vystříkalo. Já jsem poprvé vystříkal kundu paní dudové a přitom jsem jí pořádně mačkal cecky a kousal bradavky. Monča to po očku pozorovala a užívala si to. Dal jsem si pauzu a paní dudová ležela na zádech s roztaženýma nohama a hladila si kundu a roztírala v chlupech semeno, které z ní teklo. Monča využila střídání čuráků a klekla jí mezi nohy a začala ji lízat. Měla přitom nastavenou prdel i kundu pro všechny zájemce, čehož bylo hned využito. Paní dudová si přitáhla kolena na kozy a nechala si olizovat prdel. Pak Monče řekla ať si lehne na záda, čupla si nad ni, roztáhla si prsty tu svou chlupatou kundu a nechala vytéct zbytek semene do Moniččiny pusinky. Pak zkusila zatlačit víc, ale dosáhla jen toho, že jí pochcala celou pusinku. Když to viděl ten, co Monču zrovna mrdal a viděl, jak se Monča olizuje a chytá co nejvíc do pusy, tak ho to tak dostalo, že jí hned vystříkal kundu. Mě to taky vzrušilo, takže jsem popadl paní dudovou a posadil si ji tou její pochcanou kundou na ptáka. Chvíli jsem si užíval, její jízdu s mokrými chlupy na mém čurákovi, ale pak jsem ji sundal, dal ji na čtyři a strčil jí ho rovnou nad obličejem Moniky do zadku. Začal jsem přirážet až po koule a paní dudová se znovu počůrala. Něco ji steklo po stehnech a do vlasů Moničky, ale hlavní proud Monči zasáhl kozy, bříško a kundu, kterou jí mrdal další chlápek.

Já se za chvíli udělal, nechal si olizovat od paní dudové ptáka. Monča jí zatím lízala zezadu kundu a prdelku. Pak si Monča sedla na zem, honila si kundu a čekala, co bude dál. Dva chlápci se šli vychcat na zahradu a Monča se na ně zálibně dívala. Každý z nich si ve svém proudu umyl ruce, čuráka a koule. Pak vešli dovnitř a poručili jí, ať jde hezky na čtyři. Jeden ji chytil za vlasy a vrazil jí mokrého ptáka do pusy a druhý si ji přidržel za prdel a začal ji šukat do kundy. Monča těm prasákům držela, jako správná čubka. A když se vyměnili, tak se jen olizovala. Pak se vystříkali tam, kde to na ně zrovna přišlo a zbývali poslední tři. Ti se do ní pustili najednou a zaplnili jí všechny otvory. Vystříkali jí je a nechali ležet na zemi. Monča si ještě chvíli honila kundu a pak se jen celá postříkaná, slastně protáhla a všem slíbila, že když budou chtít, tak ji můžou kdykoliv ošukat znova.

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře