Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mokrý sen erotické povídky

Probudil mě celkem silný orgasmus. Manžel na mě nemá poslední dobou moc času, ale jinde to už ve svých 40 hledat nechci, tak se stává celkem běžně, že alespoň jednou týdně dostanu orgasmus samovolně ze spaní. Prostě se jen pousměju, když dávám ráno prát flíček na kalhotkách, a to je vše. Tentokrát je to ale jiné. Poprvé je to tak silné, že mě to až vzbudilo.

Chviličku zabere, než se konečně začnu probírat z letargie, ale v zápětí začíná být zřejmé, že nejsem jediná, kdo tu právě prožívá orgasmus. Ležím na břiše a spodek noční košile mám až na bedrech. Cítím ruku, která mě drží v pase, cítím proužek kalhotek odsunutý stranou a hlavně cítím tu obrovskou věc, která ve mě zběsile pulsuje a plní mě horkým spermatem s takovou silou, jakou by zahradní hadice plnila nafukovací balonek.

Chvíli mi trvá pochopit, co se vlastně děje. Délka i průměr značně převyšují manželovy rozměry a ten by se navíc jen těžko vrátil domů uprostřed služební cesty. Snažím se na to nemyslet, ale při svých 16cm a průměru, že bych ho byla tak tak schopná uchopit do ruky, je v domě pouze jediný člověk, který mě svými výstřiky mohl právě dovést k orgasmu.

Můj syn má již před svými 15. narozeninami skutečně nevídanou výbavu i sexuální apetit. Jeho poslední holka se doslova lekla a utekla, když ho na ní vytáhl. Zdá se, že už na svůj první styk dál čekat nedokázal. Já ale v nejbližší době asi nikam utíkat nebudu, protože jediné, čeho jsem aktuálně během orgasmu schopná, je vzrušením slintat do polštáře.

Zdá se, že on už se svým vrcholem skončil, jenže mě to stále nechce pustit. A moje stahy ho nejspíš opět vzrušily, takže se David rozhodl zkusit, jestli by si přece jen nemohl ještě užít. Opatrně ho vytáhne až téměř na okraj žaludu a pak ho pomalu zasune až na konec a silou zatlačí. To už jsem nezvládla uhlídat a utekl mi polohlasitý vzdych. To Davida evidentně nakoplo a tak začal v pravidelném tempu něžně přirážet.

Mám dojem, že se zblázním. Orgasmus mi ještě nepřestal a on už si mě bere znovu. Neskutečně mě vzrušuje vědomí, že si myslí, že spím a bezostyšně se na mě ukájí. Vší silou se snažím držet jazyk za zuby, ale přesto ze mě utíká tlumené slastné vzdychání. Teču už nejenom z úst a prostěradlo to dávno nezvládá vpíjet. Davidovi se to samozřejmě líbí. Posledních pár rychlých přírazů, potom ho silou zasune až po kořen (tohle už trochu bolelo, ale skoro to nevnímám) a přichází další mohutný výstřik. Stříkáme oba jako šílení. Netuším, kde se toho v něm tolik bere. Mám pocit, že snad prasknu.

Nakonec ho po chvilce vytáhne a všechno se řine na postel. Zítra budu prát mnohem víc než jen malý flíček. Líbí se mi, jak mi David opatrně vrátí kalhotky i košili do původní polohy a jako by nic odchází tajně do vedlejšího pokoje.

Ještě chvíli přemýšlím, co s tím budu dělat, ale nakonec bude lepší, když to nebudu řešit. Budu si říkat, že jsem jen měla mokrý sen a hned od zítra začnu raději opět brát antikoncepci.

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře