Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Můj kluk a moje maminka erotické povídky

Jmenuju se Jana a je mi 22 let. Chodím dva roky s Kájou, kterému je o dva méně. Kája moc holek v životě neměl (já jsem jeho 3) a je z toho špatnej, myslí si, že je něco míň, než ty kurevníci ze školy. Máma se podruhý vdala, takže mám doma nevlastního tátu, se kterým se moc nebavím, je takovej divnej, ale s mámou jim to klape dobře. Všimla jsem si už dřív, že Kájovi se moje máma líbí a zavalila jsem vlnou otázek. On se dost styděl, ale přiznal to.

Přiznal taky, že si na ní i párkrát honil a to mě trochu naštvalo, ale odpustila jsem mu to. Ptala jsem se co si představoval. On začal mumlat o tom, že se mu líběj mámy prsa, nohy a zadek. Bylo vidět, že ho to vzrušuje, tak jsem mu šáhla mezi nohy, hned mu stál a Kája byl hodně vzrušenej. Mě to začalo bavit, tak jsem pokračovala. Rozepla kalhoty🡕 , plivla mu na něj a a začala pomalu honit. Přitom jsem mu říkala - Ty si teda pěkný prase, bys chtěl mrdat mojí mámu jo? Nebo bys ses jí radši udělal na kozy co? ... Mě to taky dost vzrušovalo. Tak se jí uděláš na kozy, máma ti to dovolí Jak jsem to dořekla na Káju přišel orgasmus. Klekla jsem si a nechala si nastříkat do pusy. Kája úplně šílel... Potom se mě ptal, jestli to mámě fakt řeknu. No seš blázen? Odpověděla jsem. To bylo jen jako fantazie Kájo, nemůžu to říct mámě...Nějakej čas jsme i na představu s mojí mámou šukali, bavilo nás to. Když máma nebyla doma vzala jsem Káju k nám, šla do koupelny a přinesla z prádelníku mámy špinavý kalhotky. Kája koukal a nevěděl co se bude dít. Malý překvapení Kájo, chci abys ty kalhotky olíznul a vzal si je na sebe. Když jsem viděla jak rád je začal olizovat, zvlhla jsem. Kája si kalhotky oblíknul a já mu přes ně olizovala čuráka. Rozdali jsme si to v obýváku. Dala jsem mu ty kalhotky do huby a sedla si na něj. Asi je to úchylný, ale ta představa, jak šuká mojí mámu se mi líbila.

Máma měla za měsíc narozeniny a Kája odjel na soustředění hokeje. Otčím byl v práci, byl večer a my si s mámou otevřeli víno a začali slavit. Vypili jsme láhev a já už to pěkně cejtila. Máma se pak začala vyptávat, co ten můj kluk, jestli je na mě hodnej a tak. Jo mami, je moc hodnej, miluju ho. Máma chtěla abych o Kájovi vyprávěla. Řekla jsem jí, že měl málo holek a že si myslí, že je něco míň. Fakt? Ptala se máma. Nevypadá na to, že měl málo holek řekla máma. No a jsi s nim spokojená v posteli, jde mu to když měl málo holek? Ptala se dál máma. Jo jde mu to mami, jen víš... Teď jsem se zarazila, to víno mi otevřelo teda pusu sakra! NO co Janičko? Nic mami...no tak Jano, řekni to opakovala několikrát máma. To ti nemůžu říct mami. A proč, co je na tom tak choulostivýho? Ptala se dál. Jde o tebe vyhrkla jsem ze sebe. O mě? Se mu líbím, nebo co? Ptala se máma, ale přitom se usmívala, bylo vidět, že jí to udělalo radost. Jo líbíš se mu. A to je všechno? Zase se máma ptala. Mami to ti nemůžu říct, je to tajný Máma - Janičko, necháme si to jenom pro sebe mezi ženskýma, jsem ráda, že se ještě někomu líbim, víš pusinko? Tak dobře, ale nesmíš to říct Kájovi, platí? Platí řekla máma. Kája si na tebe někdy honí, představuje si tě při sexu... Máma otevřela oči nejvíc jak to jde. A tobě to nevadí Janičko? Ne mami, mě je to jedno, když mu to dělá dobře tak co. Řekla jsem mámě i o těch kalhotkách. Máma byla normálně štastná a povídá - tak to je hezkej dárek k narozeninám, chtěla bych ho v těch kalhotkách vidět. A víš co, můžete si to přede mnou někdy rozdat až bude Honza v práci, třeba mu uděláš radost.

To mě zarazilo. Neblázni mami, to přece nejde říkám. NO a proč ne? Žijeme jen jednou, jemu to udělá dobře, když měl málo holek. Nemusím se na vás ani dívat, jen mu to uděláš v mý přítomnosti, uvidíš jakou mu uděláš radost říká máma s úsměvem.Řekla jsem si, že Kájovi udělám překvapení. Přišel k nám v sobotu dopoledne, byly jsme jen samy s mámou. Máma dělala v kuchyni oběd a my seděli v obýváku u televize. Líbali jsme se a Kájovi stoupnul. Začala jsem mu na něj šahat a on šeptal - pojď k tobě do pokoje, jsem moc nadrženej. A já mu říkám, ne udělám ti to tady. Co když máma příde, dyť jsem chodí z kuchyně si sedat k pc? NO a co, prostě ti to udělám tady, a ty se uděláš před ní. Kája nemoch skoro dejchat, jak byl vrušenej a já teda taky pěkně. Začala jsem mu kouřit a viděla jsem máma přišla a viděla nás, byla celá rudá a koukala do monitoru, občas se otočila aby nás viděla, Kája jí neviděl. Když si za chvilku všiml, začal panikařit a skrejval pinďoura. Sladce jsem mu zašeptala do ucha, že to mámě nevadí, že si to před ní klidně můžeme dělat. Kája jen polknul naprázdno a znova začala kouřit. Kája byl moc vrušenej a sténal blahem a já vlastně taky. Fakt to děláme před mojí mámou? No to je šílený. Kája si plivnul do ruky a začal mi jí honit. Styděla jsem se, ale nemohla jsem to už zastavit. Máma už do monitoru nekoukala, dívala se jen na nás a asi se jí to dost líbilo. Bylo vidět, že neví co má dělat, určitě jí to moc vzrušilo, chvíli odkláněla pohled, nervozně hejbala rukama, ale my už normálně šukali. Máma vstala a šla k nám. Mami vydala jsem sotva z pusy. Máma si klekla u nás a dívala se.

Tak já se ti líbim Kájo a ty přede mnou šukáš mojí dceru promluvila na Káju. Kája se nezmoch ani na jedno slovo. Já byla nahoře a Kája dole, s mou měli u sebe hlavy. A máma pokračovala chtěl bys mě taky šukat Kájo? Chtěl bys mi lízat kundu před Janičkou? No ty si teda sprosťák. Mám ráda sex, chceš se mi aspoň udělat na kozy? Nebo někam jinam? Už za chvíli budu zamumlal Kája. No tak to, Jano, přestaň povídá máma. Přestala jsem. vyhoníš mu ho a on se udělá na mě, chceš? Kája jen zakejval že jo. A kam bys chtěl ptala se. Nevím řekl Kája tak se mi uděláš na kundu. Mami to je teda hustý řekla jsem. Nevadí ti to Janičko ne? Ne nevadí, jen mě to překvapilo. Máma si stáhla legíny i tanga a sedla si na gauč. Káju jsem postrčila blíž a Kája se svým čurákem na kundou mojí mámy!! Myslela jsem že zešílim vrušením. Začala jsem mu honit a máma seděla jak socha. Na káju to už šlo, strčila jsem mu nasliněnej jazyk do prdýlky a on začal stříkat. Řval u toho snad přes celej barák a postříkal mámě celou kundu. Máma zajela prstem mezi nohy, šáhla na tu mrdku a dala si trošku do pusy. Hmm řekla, vůbec si to neutřela, natáhla na sebe oblečení a říká tak děcka, musím do kuchyně, nebo ten oběd spálím.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Exhibicionisté, Incest, Grupáč

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Petr (2020-09-06):
Opravdu krasna historka.