Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Můj kluk s bráškou a já erotické povídky

Je to asi rok zpátky jsem chodila s nejlepším kámošem mýho bráchy. Mě bylo 17 a jemu 18 a půl.Já jsem špin. blondýnka s modrýma očima a 165 cm. Kuba byl a furt je brunet a tmavě hnědýma očima menší trochu silnější postavou, ale hrozně roztomilej. Jednou, když naši odjeli na pracovní cestu do Francie, jsme byli u nás. Já, Lukáš(bratr) a můj kluk, tak jsme koukali na jeden film. Samozřejmě nejsme děti, tak jsme zvolily trochu opepřené téma. Já ležela hlavou opřená na břiše a brácha si lehnul vedle nás.

Když odešel bratr na záchod, Kuba mi nenápadně sáhnul na nohu a pomalu mi přejížděl přes stehno, bříško až k ňadrům, které mi začal hladit zatím jen přes tričko.Pak jsem si svlékla triko a jelikož jsem neměla podprsenku bylo to svlékání velmi rychlé. Lehla jsem si zpět a on začal zase hladit. Nejdřív jen tak jemně a pak začal mačkat bradavky, které už trčely vzhůru. Pak přiložil hlavu a začal mi je cucat. Bylo to moc příjemný. Pak jsme se začali velmi vášnivě líbat.Já mu nejdřív svlékla tričko, pod ním sice ne nejkrásnější tělo, ale mě vyhovovalo. Udělala jsem mu to samé s bradavkama, co on udělal mě. Pak jsem mu začala hladit bříško a rukou sjela dolů mezi tím, co jsme se začali opět líbat. Rozepla jsem pásek🡕 , sundala kalhoty🡕 a tam už byl jeho macek (19 cm). Nejdřív jsem mu ho honila a hrála si jsem si s tim jeho rudým žaludem, on to úplně miluje. Mačkala jsem mu ty jeho velký koule. Pak jsem mu olízla špičku a vydal skvostnej zvuk. Pak jsem mu jazykem přejížděla ptáka po celé jeho délce. Jelikož jsem ležela, nebyl pro něj problém mi sundat sukni🡕 a kalhotky. Pak mi začal pomalinku přejíždět po hrášku. Když jsem se podívala ke dveřím, stál tam Lukáš a honil si obrovský péro, jak jsem později zjistila 22 cm. Kuba si toho všimnul taky, trošku se lehl a povyskočil, tím mi vrazil svoje péro až do krku. Malinko jsem pískla, aspoň se hned omluvil.I když to bylo trošku divný, Kuba se mě zeptal, jestli bych si nedala trojku. Trošku jsem váhala, trojka s bráchou, ale byla jsem tak nadržená, že jsem řekla, že jo. "Lukáši pojď k nám, " pověděl Kuba. Lukáš beze slova šel za mně a začal mě hrozně divoce lízat. Kuba mi rval péro do krku, takže jsem neměla šanci vzdychat, ale kdybych mohla, tak sem jak siréna🡕 . Bylo to nádherný, netušila jsem, že je můj bratr tak šikovnej, jazykem mi nejdřív olizoval klitoris a to bylo božský. Potom mi jazykem dráždil závojíčky a pak mi jazykem zajíždel do kundičky. Ale tak hluboko a nadhěrně, bylo to úžasný. Já se mezitím starala o Kubovo péro. Pěkně jsem ho kouřila, hrála si s koulema, který byly k prasknutí. Pak si mě prohodily a já kouřila Lukáše a Kuba mě lízal. Po pár minutách si Kuba šáhnul pro kondom a lubrikant. Netušila jsem, co se děje, jenom jsem kouřila a když do mě najednou zajede ocas.

Nejdřív šukal jemně, ale pak přitvrdil.Na chvilku se zastavil a když se podívám na bráchu, vidím, že má v ruce pouta🡕 . Podržel si mně a Kuba mi je nasadil. Pak mě otočili na záda. Kuba mě chytil za pouta🡕 a šukal jako o závod, druhou rukou si hrál s mojí bradavkou. Lukáš se staral o tu druhou. Za chvilku ze mě Kuba vyndal péro, ale hned mi ho narval do zadku. Malinko to bolelo, ale hned jsem si zvykla. Šukal jako bůh a podle zvuků bratra jsem asi taky nebyla nejhorší.Za pár minut ze mě Kuba vyndal péro a udělal se mi na bříško a kozy, povím vám, bylo toho požehnaně. Pak nastoupil Lukáš, dal kondom, lubrikant a už jel. Byl jako motorová myš, celej gauč se úplně otřásal, já se udělala dvakrát, než se mi udělal do pusy. Musím říct, že taky nešetřil. Ještě mi to teklo po bradě. Sundali mi pouta🡕 a postupně se vysprchovali. Když jsme se umyli, dokoukali jsme ještě film a šli spát. Byl to nejlepší zážitek v mém životě.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře