Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Můj miláček spal, my jsme si užili erotické povídky

V tu dobu jsem s Markem byla čtyři měsíce. Byl to celkem šťastný vztah. Každý jeho fotbalový trénink jsem seděla na tribuně a pokaždé, když se na mě podíval, jsem mu zamávala. Doprovázela jsem ho na akce🡕 z klubu. Někdy to bylo opravdu náročné - dostat ho poněkud opilého k němu domů do postele. Za tu dobu jsem stihla poznat většinu jeho přisprostlých kamarádů. Jeho nejlepší přítel, Tomáš, mi lezl obzvlášť na nervy.

Neustálé trapné poznámky na moje oblečení, chování, líčení... Všechno, o co jsem se ve vztahu s Markem snažila, kritizoval. V ničem jsem nebyla dost dobrá a samozřejmě také neustále opakoval, jak to se mnou může Marek vydržet. Když už to opravdu začal přehánět a nazýval mě stíhačkou, když jsem jako vždy seděla na tribuně, tak jsem Markovi tréninky omezila. Ze dvou týdně jsem přišla na jeden za 14 dnů. Ze tří akcí měsíčně jsem šla maximálně na jednu a to jsem musela mít extrémně dobrou náladu. On mě tak štval! - A Marek? - Ten na něj nedal samozřejmě dopustit. On to tak nemyslí., Moc si to bereš, tohle určitě neřekl., Lásko, ty na něj žárlíš! Nemusíš si vymýšlet. . - Toho už jsem měla taky plný zuby. Prostě hrůza. Ale to, co bych vám opravdu chtěla vyprávět se stalo po jedné klubové akci🡕 . Marek se jako vždy opil a Pavel mi volal, jestli bych pro něj nepřišla a nezavolala nám taxíka. Co jsem měla dělat? Vypnula jsem televizi a přes hedvábnou košilku jsem si v rychlosti natáhla rifle a vzala si mikinu🡕 , popadla mobil, klíče a peněženku a vyrazila. Vzhledem k tomu, že jsem bydlela kousek od té jejich hospody, tak jsem dorazila za čtvrt hodiny. Našla jsem svoji drahou polovičku, posadila ho na lavičku před hospodou a volala TAXI. V tom se z hospody vypotácel taky Tomáš a začal - Óó, stíhačka přišla!! To sis tady pro Marečka musela přijít, aby náhodou něco nevyved, co... Che che! - ušklíbl se a přisedl si už ke spícímu Markovi na lavičku. Snažila jsem se ho ignorovat. Naštěstí už přijelo taxi, tak jsem řidičovi popsala kam chci jet, a že ten v zelené bundě pojede se mnou. Taxikář byl milý chlapík, tak vystoupil z auta a pomohl mi Marka zvednout a dostat do auta. Ještě jsem šla sebrat jeho pohozenou kšiltovku, ale to už se do taxíku nakvartýroval i Tomáš, a že jede taky. No skvěle... Sedla jsem si dopředu a zabouchla dveře. Taxikář nastartoval a jelo se. Byl místní, takže jsme za chvíli byli za městem a mířili do vesničky, kdy Marek bydlel. Jen jsem mu ukázala, kde má odbočit a už jsme byli před Markovým domem. Zaplatila jsem a vystoupila. Obešla jsem vůz a vytáhla Marka z auta. Tomáš naštěstí vystoupil sám. Otevřela jsem branku a tlačila před sebou napůl spícího, po chlastu zapáchajícího miláčka. Odemkla jsem vchodové dveře a táhnula jsem ho do ložnice, kde jsem ho jen nechala lehnout, zula jsem mu boty a ty jsem odnesla do předsíně, kde jsem nechala i svoje tenisky. Tomáš mezitím něco hrabal v ledničce, ale co - můj dům to nebyl, moje lednička taky ne. Zapla jsem rychlovarnou konvici, že si uvařím kafe. Sedla jsem si na židli🡕 v kuchyni a čekala, než konvice zhasne. Tomáš vyndal nějaké červené víno na linku a otočil se na mě. Poznamenala jsem - Dej to víno zpátky, nepotřebuju, aby ses tu ještě poblil. - A proč si nedát princezno?. To mě ohromilo. Úplně jiný přístup než normálně...

Tomáš otevřel víno a nalil ho do dvou skleniček. Tak co, dáme si?, usmál se. Hmm... Jasně., souhlasila jsem. Udělal dva kroky ke mně a podával mi skleničku. Vzala jsem si jí a odložila ji na stůl. Myslela jsem si, že zase vycouvá, ale zůstal stát u mě a prohlížel si mě. Prohlížel si mě úplně jiným pohledem než normálně. Zkoumal moje vlasy, prohlížel si moji bradu. Pak pohledem sklouzl níž a prozkoumával moje ňadra. Pak ještě níž, pozoroval můj, dechem se trochu zdvihající pupík. Až se dostal k rozkroku a pohledem mu zajel na rifle zaříznuté do mojí kundičky. I já si ho prohlížela. Opravdu byl pohledný. Hnědé, vyžehlené a nalakované vlasy dodávaly pěkný vzhled jeho výrazné čelisti. Přes tílko se mu rýsovaly svaly z fotbalu a modré kraťasy🡕 dodávaly ležérní styl... Znovu jsem se mu podívala do tváře. Měl krásné, oříškově hnědé oči orámované úhledným obočím. Na tváři měl dvoudenní strniště, které mi přišlo moc sexy. Naklonil se ke mně blíž a zlehka mě smyslně políbil. Jen trochu, čekal na mou reakci. Zachvěla jsem se. Marek líbal tak strašně neurvale a on tak smyslně. Polibek jsem mu vrátila. Na nic už nečekal, odložil skleničku vína a obejmul můj pas. Zadívala jsem se mu hluboko do očí a čekala jsem, co se bude dít. Přitiskl ke mně svoje tělo a já cítila pomalu stoupající vzrušení. Rozepínal mi zip na mikině odhaloval má malá, ale pevná prsa s naběhlými bradavkami, které se jasně rýsovali pod noční košilkou. V očích mu zajiskřilo. Něžně mi mikinu🡕 sundal a já si vychutnávala každý jeho dotyk. Už jsem to nemohla vydržet a vrhla jsem se na jeho tílko.

Rychle jsem mu ho sundala a přitiskla se ňadry k jeho nahé hrudi. Znovu jsem ho políbila, tentokrát vášnivěji. On mé polibky opětoval. Cítila jsem, že začínám vlhnout. Sjela jsem rukou k jeho rozkroku a nahmátla tam jeho ztopořený penis. Už jsem se nemohla dočkat. Rozepla jsem mu pásek🡕 a pomalu sundávala kraťasy🡕 i s boxerkami. Jeho vztyčenou chloubu jsem přímo hltala pohledem. Podívala jsem se mu do očí a pak jsem něžně objela špičkou jazyka jeho žalud. Zachvěl se. To mě povzbudilo ještě víc... Vzala jsem mu ho do pusy celého. Cumlala ho, lízala, jemně kousala jeho špičku a přitom jsem mu pravou rukou masírovala koule. Vzdychal blahem, i já si to užívala. Najednou mě zarazil a pohybem ruky mi naznačil, ať vstanu. Rozepnul mi knoflík u riflí a zip a sjel rukou mezi moje stehna. Prstem přejel můj naběhlý poštěvák a zamířil do mojí, už úplně mokré, jeskyňky. Za chvíli už se v ní nořil dvěma prsty a já slastně oddechovala. Druhou rukou mi hladil stehna a zadeček. Přestal, sundal mi kalhoty🡕 úplně a prohlédl si mojí růžovou košilku. Pak mě položil na stůl a hnětl mi prsa, mačkal bradavky... Vášnivě mě líbal. - Bylo to pro mě dosud nepoznané. S Markem jsme si nikdy takhle nehráli. Zvedl mi můj skrovný oděv a věnoval se mým bradavkám jazykem. Chvíli je objížděl jazykem, chvíli je zas sál nebo jemně mačkal v zubech. Nádhera. Pak sjel jazykem níž a věnoval se mému pupíku. Laskal můj stříbrný piercing a hrál si s ním... A pak konečně, když už viděl, že se nemůžu dočkat, se přisál na můj poštěváček. Jazykem ho přímo drásal a já cítila ohnivé plameny ve své kundičce. Rty ho mnul čím dál víc a já se zmítala v nádherném orgasmu plném vášně. Přímo jsem na něm viděla, jak chce.

Přitáhla jsem si ho k sobě a obejmula jsem roztaženýma nohama jeho trup. Sjela jsem níž a nasadila si jeho velký stožár do svého údolíčka. Přirazil. Slastně jsem hekla. Přirazil znovu, tentokrát drsněji. Vzdychli jsme oba. Začal pravidelně přirážet a při tom mi hladil prsa. Byl čím dál zuřivější a já cítila zuřivě horké plameny ve svém podbřišku. Ještě jednou divoce přirazil a já cítila jeho horké semeno ve svém nitru. To ještě podpořilo ten oheň v mojí prcince a já se ponořila do křečí plných dokonalého orgasmu... Oba jsme oddychovali a jen se líbali. Vyčerpáním jsem se skoro nemohla zvednout. Došla jsem k rychlovarné konvici a znovu jsem dala ohřát vodu, která zatím vychladla.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Nevěra, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře