Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Na dovolené v Itálii erotické povídky

Než začnu tak bych rád napsal, že jsem bisexuál.A mám rodinu.Tak proto asi hledám i sex s mužem.Prostě mě toto představa láká.

Nikdy jsem se s pořádným sexem nesetkal, vždy to byla jen taková rychlovka.Ale loňské léto to byl mazec.Byl jsem sám na dovolené a tam se odehrálo něco co jsem ani netušil že se může stát......

Ale raději od začátku.

Hned co jsme vyjeli tak se mé oči střetli s partou kluků co jeli na stejný zájezd jako já.Nevěděl jsem o nich nic a tak jsem tomu nevěnoval žádnou pozornost, snad jen to že jsme si na první odpočinkové zástávce skvěle popovídali a dohodli že bychom mohli dvě náročné projížďky uspořádat společně.

Při rozhovoru jsem zjistil že to jsou dva pary kluků co jsou na kluky.Nemám proti takovéto lásce problémy a asi vím co cítí.

Po dojetí na místo jsme zjistili ze bydlíme ve stejném bytě, že to jsou tří ložnice, které mají společnou kuchyň a sprchu.Nebudu předstírat že při pohledu na dva jsem měl krásné chvění těla a přál jsem si je vidět v celé kráse.

Noc proběhla v klidu jen z vedlejšího pokoje se ozývalo něžné funění.Ráno jsme se vydali společně na první projížďku a zjistili jsme , že jsme na tom silově stejně a tak o dalších dnech bylo dohodnuto.

Opět den utekl, a nic se nedělo, snad jen to že jsem je konečně viděl a má zvědavost nabrala otáček.

Ráno po snídani jsme se vydali do terénu a bylo to moc krásné.Cestou jsme si povídali o všem možném a nakonec přišla řeč na sex.Ptali se mě zda mě nevadí že v bytě pobíhají nazí a já odověděl že ne.Než jsem se nadál tak ze mě vypadlo že mě také přitahují muži a občas se s jedním pomiluji.Po chvilce jsme zastavili a posadili že si odpočineme.Zjistl jsem že se jim také zamlouvám a tak jsme na toto téma hovořili dále.Po chvilce jsm zjistil že se mé přirozeni v cyklistických kalhotech🡕 postavilo a bylo patrné že se to nedalo skrýt.

Nebyl jsem ale sám.Než jsem se nadál, měl jsem gatě dole a jeden mě ho začal pěkně kouřit.nevěděl jsem co dělat, bylo to strašně krásný a tak jsem mu to opětoval.No mezitím se dali do stejné aktivity i ostaní a tak tam byla pětka chlápků co si užívají.Po tomto odpočinku jsme nasedli na kola a frčeli dále. Na ten večer nezapomenu.Udělali jsme si pěkný večer a já poprvé zažil to co jsem chtěl již dlouho prožít.Pořádný sex se vším.dohodli jsme se že bych si chtěl krásně užít a tak se také stalo.Všichni se ten večer na mě vystřídali, bylo to moc krásné a tak se to každý den d našeho odjezdu opakovalo.Jen s tou vyjímkou že každý den držel nekdo jiný.

Týden utekl a my se naložili do autobusu a pokračovali na cestě domů.Od té doby jsme se neviděli, ale jsme stále v kontaktu.Jsme domluveni pro tento rok opět na stejné dovolené a já již mám stálého přítele na sex, tak se nam to rozšíří o jednu osobu.Už se moc těším, až kluky opět uvidím na vlastní oči a pěkně si užijeme.Moc se mě stýská po našich vletech, ač trvali jen týden.Kluci vím že to budete číst tak toto je mé poděkování za ten super týden.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře