Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Na koleji erotické povídky

Když jsme přišla na kolej z naší malé vesnice, byla jsem vyjukaná jako zajíc. Pokoj jsem sdílela s Anetou, která sice byla také z vesnice, ale byla průbojná, stále veselá a kamarádská, zatím co já byla plachá, stále zadumaná a třesoucí se, zda studium zvládnu. Když asi po týdnu přivedla Aneta na pokoj 3 kluky z vyšších ročníků a každý držel v ruce flašku šampaňského třásla jsem se strachy, aby nás nevyhmátla recepční a nejela jsem šupem zpátky domů.

Při představování si kluci dělali legraci z našich jmen - Aneta a Andrea, budeme Vám říkat pokoj u dvou áček. Seděli jsme na posteli, popíjeli šampaňské ( já tedy spíš usrkávala a i tak jsem cítila jak mi to leze pěkně do hlavy), kluci vyprávěli jak to zde chodí a vedle mne sedící Michal se na mne neustále díval. I mne se moc líbil, ale na nějakou lásku bylo moc brzy. Taky nebyl moc hovorný, ale najednou mne držel za ruku a prstem hladil dlaň. Byla jsem jako omámená a jen při hlazení jsem se cítila jako v ráji. Vedle mne se Aneta pořád culila a odpovídala klukům na všechny otázky i když mne se zdály dost intimní. Když se pak Petr zeptal jak jsme na tom se sexem, úplně jsem ztuhla a Michal to na mne poznal, pohladil mne a šeptal mi abych si toho nevšímala, že jsou jako puberťáci. Jeho horký dech u ucha mne přiváděl k šílenství, nikdy jsem nic takového nezažila ( a jak by taky, když jsem doma seděla stále nad knížkama). To už Aneta se smíchem vykládala jaké zažívala sexuální orgie u nich na vsi v bývalé klubovně svazáků. Ale naše Andrea je ještě panna viď řekla a otočila se ke mně. Byla jsem rudá snad i na zadku a nejraději bych utekla, protože Petr s Robinem na mne zírali jako kdybych právě přistála z jiné planety. Fakt si panna zeptal se Robin, ale já mlčela jako hrob, čímž jsem vlastně odpověděla. No jo proto se jí náš stydlínek tak drží co ?smáli se Michalovi. Ten se jen usmál a řekl, aby si trhli nohou. A jak to vypadá se sexem tady ? zeptala se Aneta. No nebojte se holky, určitě si užijete. Opět jsem sebou trhla a Michal mi tiskl ruku a tím mi dodával odvahu. A co kdybychom naší panně ukázali jak na to , řekl Petr a přitáhl si Anetu na klín. Ta se jen chichotala a nechala se od něho svlékat. Jsi pěkně vyvinutá, to se tady bude líbit uznale hodnotil Robin i Petr její prsa, které právě osvobodili z podprsenky. Pojď pryč šeptala jsem Michalovi. To nemůžeme, kluci by byli naštvaní. Vydrž to, neboj se, jsem s Tebou. Ukaž našemu stydlínkovi kundičku přikázal Anetě Robin a ta si stoupla k obličeji Michala a roztáhla si prsty ochlupení. Michal neuhnul pohledem, aby nebyl pro smích a Aneta od nás znechuceně odešla, aby svou kundičku ukázala těm, kteří o ní měli zájem. Michal poposedl a já viděla, že Anetina kundička ho přeci jen vzrušila, neboť měl v nohavici pěknou bouli. Pozorovala jsem vyjeveně Anetu, která si právě nasedala na Robinovo přirození a Petrovo si zasunula do pusy. Odvracela jsem zrak a děsně se styděla i za Anetu. Myslím, že kdyby tolik nepila, nevyváděla by tak. Koukej Andreo, je to zajímavé, Tvoje kamarádka je asi pěkný číslo co, šeptal mi Michal a já už zase rudla jako pivoňka. Nechceš si to taky vyzkoušet Andreo zakřičel Petr a já se třásla jako osika. Nech jí na pokoji, řekl Michal a přitiskl mne k sobě, to není nic pro Vás. No jo stydlínku ta je jenom Tvoje co?

Ale neboj taky na ní časem dojde, zachechtal se Petr a uchopil Anetu za hlavu a přirážel přirozením do úst, zatím co Aneta hopsala na klíně Robinovi. Najednou oba vykřikli a Anetě lezly oči z důlků. Tedy Petře, málem jsi mne udusil, měl si tam toho požehnaně a čuráka máš parádního vykřikovala Aneta a mlsně se olizovala. A co já, křikl Robin. No ty máš taky pěkně narostlého čurana, pěkně si mě ucpal. Jsou tu takhle dobře vybaveni všichni ? To si piš, i když největšího čuráka má tady asi stydlínek co ? Ale ten s ním dělá drahoty viď Michale. Trhni si odpověděl Michal a hladil mne po zádech. Aneta se ani nesnažila obléknout, sedla si do křesla a bavila se s klukama jako by se nechmelilo. Ti si alespoň přirození zasunuli do kalhot. Když už nebylo co pít Petr řekl tak áčka dobrou a když se obrátil ke mně řekl - doufám, že příště to už bude i s Tebou. Michal mi dal pusu na tvář a odešel. Ty si Andreo nemožná, to ses nemohla trochu přemoct a nastavit jim, ono by tě jí neubylo, mohli tady zůstat ještě dýl a třeba by si dal říct i Michal, kdyby viděl, že jsi vstřícná, chtěla bych vidět toho jeho čuráka, když říkají, že je největší. Nejsem ta, která vyvolává hádky a tak jsem se šla osprchovat a zalezla do postele. Když jsem si promítala v hlavě scénu Anety jak souložila s klukama, třásla jsem se jako v zimnici. Ráno Aneta brzy odešla a za chvíli někdo zaklepal na dveře. Byl to Michal a přišel se zeptat kdy jdu na přednášky. Mám první až v 10 hodin, mám ještě moře času. Můžu dál, zeptal se a já kývla. Můžu zamknout, aby nás nikdo neotravoval, nevadí Ti to. Nevadí, odpověděla jsem, ale dušička ve mně byla malá. Co když bude Michal naléhat?

Nenaléhal, ale začal mne líbat a já se sama položila na postel. Andreo, jsem rád, že ses včera nezúčastnila, jsi taková krásná a pro ty prasata by Tě bylo škoda. Budeš si muset dávat pozor, Aneta teď bude v kurzu a bude tu mít denně zástupy. Bojím se, aby se Ti něco nestalo, měla by ses nechat ubytovat jinam. Michale, vždyť víš jaký je nedostatek lůžek, řekla jsem plačtivě. Kdyby to tu bylo hustý, přijď klidně ke mně, já jsem většinou sám, Robin s Petrem si díky bohu do pokoje holky nevodí, aby nemuseli ten binec pak uklízet a můžeš se u mne učit. Michal mne stále hladil a mluvil a já ani nepostřehla, že mám rozepnutou halenku a Michal se zbožně kouká na mé trojky uvězněné v podprsence. Andreo, prosím můžu ? Kývla jsem na souhlas a chtěla si rozepnout podprsenku. Já sám, počkej. Zasunul pode mne ruce a zručně rozepnul podprsenku a stahoval mi ramínka. Jsi tak nádherná šeptal mi u bradavek, které začal líbat. Myslela jsem, že tou krásou snad zešílím, hladila jsem Michalova záda přes tričko a když mi začal rozepínat zip u kalhot, vůbec jsem se nebránila. Stáhl mi rifle i s kalhotkama a začal mne líbat na ochlupení. Miláčku uvolni se, povol nohy, neublížím Ti neboj. Roztáhla jsem nohy a Michal začal jazykem olizovat kundičku a za chvíli mne jazykem přivedl k mému prvnímu vrcholu v životě. Nemyslela jsem, že to může být tak krásné, šeptala jsem. Andreo, moc Tě chci, dovol mi to. Já se bojím Michale, kluci říkali..... Já vím co říkali, ale už jsem se ho naučil používat, abych neublížil, věř mi. A když to bude bolet, přestaneš ? Slibuju Andreo, pokud to nebudeš chtít přestanu. Michal si stoupl, vysvlékl se a já měla oči až navrch hlavy.

Nejen, že jsem v životě neviděla přirození, ale že může být tak velké jsem netušila. Můžu si ho pohladit ? šeptala jsem. Andrejko, ty můžeš úplně všechno šeptal a položil na něj mou ruku. Byl tak nádherně heboučký a já ho jemně hladila. Ách Andreo, přestaň nebo zešílím. Miláčku, uvolni se řekl Michal a přiložil úd k mé kundičce. Lásko celá hoříš a najednou jsem cítila jak mi svým údem rozevírá kundičku. Ách Míšo, prosím. O co prosíš lásko, už to chceš ? Ano, ano prosím. Michal dvakrát zastavil u mé blány a pak prudce přirazil. Abych bolestí nekřičela sevřela jsem rty mezi zuby až jsem cítila sladko v puse. Miláčku, můžu pokračovat. Pro slzy jsem Michala neviděla, ale kývla jsem. Jeho pyj ve mne začal jezdit a já začala křičet rozkoší. Miláčkůů, miláčkůůů vykřikl Michal a začal mi do kundičky stříkat sperma. Michale, co když budu mít dítě, řekla jsem plačtivě. Neboj lásko, poprvé se to většinou nestává, ale něco si sežeň, nerad stříkám ven. Michale, ty už jsi měl hodně holek ? Holky žádné odpověděl a já na něho vykulila oči. Zasmál se a řekl, abych se nebála, že teplej není, ale měl dvě starší ženy. Tedy budu upřímný, jednu mám stále, protože jsem neznal Tebe. Odvedl mne do sprchy, dal mi pusu a odešel. Z přednášky jsem si moc nezapamatovala, protože jsem myslela na naše milování. Ty dneska záříš jako sluníčko řekla Aneta, když se v noci vrátila a našla mne u stolu jak koukám do dálky a usmívám se. Rychle jsem nasadila svůj vážný obličej a odešla spát. Skoro každé ráno přicházel Michal a milovali jsme se a já se stále ještě nechránila, protože jsem se šíleně styděla jít k doktorovi pro antikoncepci. Byla jsem ráda, že se mé dny dostavily přesně. Po tuto dobu si každé ráno Míša ulevil do mé pusiny a musím přiznat, že jsem to dělala moc ráda a moc mi to chutnalo.

Byla jsem ráda, že Aneta netahala své milence k nám do pokoje i když mi vždy všechno dopodrobna líčila. Já jsem jí ale o našem milování s Michalem nikdy neřekla. Náš vztah trval už skoro rok, když jednou v noci, když už jsem spala přivedla Aneta Robina s Petrem. Tak co ty krásná panno, dneska tu Tvůj stydlínek není tak Tě pěkně odblaníme co ty na to ? Nechte mě být a vypadněte, křičela jsem a když na mne roztrhali noční košilku, sápali se oba na má prsa a rukama mi začali roztahovat nohy. Musela jsem příšerně ječet, protože najednou se otevřely dveře a u mé postele stál Michal. Vy prasata, zařval a odrhl oba ode mne. Na Andreu už nikdy ani nesáhnete, jestli nechcete mít problémy jasný ! Vrhla jsem se Michalovi nahá do náruče a hlasitě plakala. Pšš miláčku, už je to dobrý, pojď lehni si. Položil mne do postele, přikryl mne a držel mne tak dlouho za ruku, dokud jsem neusnula. Ráno se Aneta omlouvala, ale já jí ignorovala jako by tam ani nebyla. Odešla a za chvíli se objevil Michal. Byl tak jemný, něžný a když zjistil, že mám dva velké kousance na prsíčkách stále mne hladil a omlouval se, že mne před nimi neuchránil dřív. Andrejko, já Tě tak moc miluju a při tom Ti tak ubližuju. Neubližuješ, však víš, že si moje kundička už na Tvého čuráčka zvykla a že už můžeš dovnitř úplně celý. Já vím lásko, nemyslel jsem to tak. Tak se netrap a pomiluj mne prosím. Michal byl tak něžný, líbal mne a oči měl zalité slzami a když do mne vnikal šeptal , že beze mne nemůže už být. Vznášela jsem se na obláčcích rozkoše a byla nesmírně šťastná. Jednou jsem pozvala Michala večer do kina, ale řekl že večer se mi věnovat nemůže, že už něco má. Přesto ráno přišel a naše milování bylo každým dnem krásnější. Když mne odmítl během měsíce popáté začala jsem přemýšlet.

Co dělá po večerech ? Že by chodil někam pracovat a nechce mi to říct ? Je pravda, že peněz měl vždy dost a zahrnoval mne stále nějakými dárečky, k narozeninách jsem od něho dostala dokonce krásný zlatý prstýnek s červeným kamínkem ve tvaru srdíčka. Jednou ráno po milování mi Michal řekl - miláčku, já Tě tak moc miluju, nechci Tě ztratit, co kdybychom se vzali ? Co blázníš Míšo, taky Tě miluju a nikdy mne neztratíš šeptala jsem a zahrnovala ho polibky. A tehdy jsem se odvážila zeptat kde tráví večery, zda si chodí někam přivydělávat. Cítila jsem jak jeho svaly v obličeji ztuhly, ale odpověděl jen, no tak nějak, chodím. Jestli chodíš kvůli mne, abys mi mohl kupovat dárečky tak nemusíš, nechci od Tebe nic, budu radši, když budeme spolu nejen přes den, ale i večer. Jeho oči posmutněly, pohladil mne a rychle odešel. Stále mne nic nenapadalo. Blížily se další prázdniny, Aneta už měla po zkouškách a odjela domů a já šprtala na poslední zkoušku, když se v podvečer objevil Michal. Miláčku, mám dnes volno, můžu u Tebe zůstat přes noc ? Milovali jsme se skoro celou noc, mazlili se navzájem s našimi těly a bylo nám krásně. A když mi Michal už snad po padesáté říkal, že mne moc miluje, smála jsem se a říkala, že to vím a že ho taky moc miluju. A pak se najednou Michal rozplakal. Andrejko, jsem ten největší parchant na celém světě, nezasloužím si Tě i když Tě tak moc miluju a jestli Tě ztratím, umřu. Míšo, no tak už jsem Ti to říkala několikrát, miluju Tě a neztratíš mne. Miláčku, přísahej že mne neopustíš. To víš, že ne lásko. Jsem parchant, ale nevím jak z toho. A Michal začal vyprávět. Víš jak jsem Ti říkal, když jsme se poprvé pomilovali, že mám jednu ženu.

Kývla jsem a začala se třást strachy, co bude následovat. Víš, hned ten den jsem za ní šel a chtěl to s ní skončit a ona to nechtěla pochopit. Nakonec souhlasila, ale prosila mne na kolenou, abych jí to udělal jak jsme byli zvyklí. Nechci Ti říkat jak to bylo, ale nebylo to jako s Tebou. Chci to vědět, když už jsi to nakousl zašeptala jsem a třásla se opět jako v zimnici. Hladil mne, konejšil a já myslela, že mi pukne srdce. Andrejko, prosím nemuč mne. Buď mi řekneš všechno nebo odejdi, řekla jsem rozhodně. Bolí mne z toho srdce a Tebe bude bolet taky, nechtěj to miláčku. Už mne bolí, poslouchám. A Michal pokračoval. Byla jsi tak nevinná když jsme se poznali, určitě nevíš co je perverzní sex viď ? Nevím, ale nechám se poučit, vyštěkla jsem i když to nebyl zrovna můj styl. Víš Věra má ráda tvrdý, perverzní sex, vyžaduje vulgární mluvu a skoro až nelidské zacházení. Nevím co to obnáší, rozveď to ať vím o co jde, řekla jsem. No musel jsem jí při sexu bít, sprostě nadávat, svazovat a ještě i jinak týrat. Jak například. Nemuč mne miláčku, zašeptal Michal, ale já trvala na svém. No tak třeba jsem jí musel jako znásilňovat, ona plakala a já na ní řval čubko roztrhám Ti tu kundu na hadry, zkurvená děvko a musel jsem jí při tom být až měla tělo samou modřinu, jindy zase bičem až měla krvavé šrámy. Někdy jsem jí dokonce musel v botách šlapat na bradavky, jindy zase na ní močit. I když se mi to nelíbilo, platila mi za to a já nemusel počítat každou korunu. No a ten večer kdy jsem to s ní chtěl ukončit, chtěla abych jí znásilnil a pořádně jí u toho zbil, bude to prý na rozloučenou. Když jsem se pak oblékl a chtěl odejít, hodila mi obvyklou sumu na stůl a řekla, abych si nemyslel, že je konec. Ona si všechny naše hrátky natáčela a ten večer jsem jí vlastně znásilňoval a ona vyhrožovala, že to ukáže Tobě. Tys jí o mne řekl ? zeptala jsem se.

Ano, řekl jsem, že Tě miluju a nechci Tě podvádět. Miláčku, já jsem se bál, že mne odkopneš. Už jsem Ti to chtěl říct několikrát, ale vždy jsem ztratil odvahu. Andrejko, prosím odpusť mi to. A tys tam tedy chodil dál a ona Ti dál platila ? Michal tiše kývnul. Michale, teď se Tě na něco zeptám a ty mi popravdě odpovíš ano ? Nečekala jsem na odpověď a zeptala se ho - opravdu to s ní chceš skončit ? Miláčku, přeci bych Ti to jinak nevyprávěl. Takže teď budeš dělat to co chci já ? Ano, všechno. Nikdy jsem nejednala tak impulsivně jako ten den. Oblékni se a jdeme. A kam ? Kam asi , k ní ! Doufám, že jí zastihneme ještě doma. Michal šel vedle mne zničený, protože jsem se ani slovem nezmínila co mám za lubem. Když nám dotyčná Věra otevřela, zhrozila jsem se. Jak mohl Michal s takovou hroznou ženštinou něco mít, neupravená strhaná jako borůvka, no hnus. Michale, co tu děláš. Já jsem Andrea a prý jste mi chtěla něco ukázat, řekla jsem rázně abych zabránila Michalovi aby jí odpověděl. Tak jsem tady. Táhla jsem za sebou Michala a drze se usadila v obýváku. Věra se za námi tak divně šourala a já zahlédla pod županem jak jí visí z přirození řetízek s několika závažími a když se Věře rozevřel župan, něco podobného jí viselo i na jejích velkých kozách. Tak to pusťte, třesu se nedočkavostí. Tak co je ty čubko, jak dlouho budu čekat ozvalo se ve dveřích. Stál tam nahý chlápek s povadlým údem a začal se usmívat jako blb a říkal. Tys přivedla čerstvý mladý maso ty stará děvko, tak jdeme na to ty malá svině. Blížil se ke mně a Michal se začal zvedat. Zarazila jsem ho a sama se přibližovala k tomu hnusnému individuu. Asi si myslel, že s ním chci jít do vedlejšího pokoje a než se stačil otočit kopla jsem ho přímo mezi nohy. Zařval a ještě dlouho jsme ho slyšeli jak ve vedlejším pokoji kňučí.

Ty kazety a všechny !zařvala jsem na Věru a ta rychlostí blesku vyndala asi 30 kazet a začala je cpát do tašky, kterou jsem jí hodila. Když jsme se ocitli na ulici zeptala jsem se Michala, zda lituje toho co jsem právě udělala. Andreo, byla jsi skvělá, ale čekám na rozsudek. Chceš abych to skoncovala ? Neodpověděl, ale z očí mu kanuly slzy jako hrachy a mezi vzlyky se ptal, zda si ty kazety chci nechat. To v žádném případě, jedem na výlet. Odjeli jsme na kraj Prahy a vydali se pěšky na výlet. Když jsme přišli k nějakému háječlu, začala jsem kazety rozdupávat a pásky vymotávat a dávat na hromádku. Michal se ani nepohnul a jen koukal. Kouřím jen občas, většinou ve zkouškovém období, ale zapalovač v kabelce nosím stále. Pozorovala jsem jak se pásky škvaří a když byly poničené tak, aby je nikdo nemohl zneužít větví jsem to uhasila a všechny zbytky naházela zpět do tašky. Tu jsme pak hodili do první popelnice kolem které jsme šli a vrátili se na kolej. Celou cestu jsme nepromluvili ani slovo. Michale pro tentokráte Ti odpouštím, ale pokud by se mělo něco podobného opakovat je konec, rozumíš ! Michal mne chytil do náruče a líbal, plakal, prosil, děkoval no prostě bylo vidět, že je šťastný, že dostal šanci. Pak jsme šli do sprchy spláchnout špínu z cesty a když se mne pak Michal odnášel v náruči a šeptal, že mne celý život bude nosit na rukách, protože jsem ta nejlepší ženská na světě, usmála jsem se a řekla - no já bych byla raději než abys mne nosil, kdybys mne pořádně vyšukal. Michal se na mne překvapeně podíval, protože takovou mluvu ode mne nezažil a já se začala smát. No co koukáš, být se tedy určitě nenechám, ale trošku okořenit mluvu můžeme né ? Miláčku, ty jsi ale zvíře zašeptal Michal a už mne pokládal do postele, aby celý den ukájel můj chtíč.

Od té doby všichni věděli, že jsme milenci a když se jednoho večera Aneta zeptala, zda bych jí Michala nepůjčila, řekla jsem jí, že to je věc Michala s kým chce šukat, ať se zeptá jeho. Co jí Michal odpověděl si Aneta určitě za rámeček nedala a my od ní měli pak už navždycky pokoj. Brali jsme se hned po mé promoci, ale už rok jsme žili s Michalem, který po své promoci získal slušně placené místo a mohli jsme si dovolit žít spolu v podnájmu. Brzy oslavíme 10. výročí svatby a kolem mých sukní se motají naše čtyřletá dvojčátka Pavlínka a Péťa. A jejich rodiče jsou stále tak zamilovaní jako ten první večer na koleji a pravidelné, něžné milování občas okoření trošku netradičním sexem.

🕙 Přidáno 3.6.2019

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře