Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Na malé vesnici erotické povídky

Na malé vesnici zná každý každého. Ani v této tomu nebylo jinak. Obyvatelé vesnice byli jedna velká rodina. Když měl někdo problém nebo potřeboval pomoc, hned se našla pomocná ruka nebo aspoň dobrá rada.

Jednou se stalo, že rodiče šestnáctileté Hanky museli pracovně odjet na měsíc do ciziny. Ale co s Hankou? I když už jí je šestnáct, nemohou ji tu nechat v domě samotnou. A tak zašli za sousedem Mirkem, starým vdovcem, jestli by nemohla Hanička zůstat u něj. Mirek nic nenamítal. A tak slovo dalo slovo, rodiče odjeli a Hanka se přestěhovala k sousedovi.

Hanka Mirkovi nevadila, právě naopak. Ve svých 45 letech byl ještě v plné síle. Tělo měl vypracované tvrdou prací a nebyl by to chlap, kdyby se rád nepodíval na krásné mladé děvče. Ani Hance nevadil její pobyt u strejdy Mirka. Už odmalička k němu chodila na sladkosti a ráda si s ním povídala. A od té doby, co si začala uvědomovat své tělo a jeho potřeby, pozorovala strejdu Mirka a představovala si ... Hanka už týden žila u souseda, když nastal zlom v jejich vztahu. Šla s Mirkem do lesa na houby, když najednou začalo pršet. Domů to bylo daleko, a tak se rozběhli do prázdně zálesácké chaty, která byla nedaleko. Než tam doběhli byli durch mokří. Mirek zatopil v malých kamínkách a pak se podíval na Hanku. Ta se klepala zimou. Hani, svlíkni si to oblečení dám to schnout na židli🡕 . Zabal se do deky🡕 . Určitě je nějaká ve skříni. Hanka nemeškala a s drkotajícíma zubany šla pro deku. Našla jen jednu. Starou a prožranou moly, ale v tu chvíli jí to nevadilo. Deku položila na postel a začala se svlékat, přitom po očku pokukovala po Mirkovi. Pomalu, vědoma si toho, že se na ni dívá, si rukama přejela po těle, sundala si triko, potom stáhla kraťase, rozepnul podprsenku a pak se jakoby nic natočila, aby si ji Mirek prohlédl a pak se teprve zabalila do deky🡕 . Mirek, který ji celou dobu nenápadně sledoval, se teď k ní musel natočit, protože po dlouhé abstinenci , měl těsno v kalhotách🡕 . Snažil se nedat nic najevo a zbytečně se opět začal věnovat ohni. A pak uslyšel - Strejdo a co ty? Ty se nesvlékneš? ptala se Hanka doufajíc, že konečně uvidí mužské tělo.

Mirek se k ní otočil čelem a řekl - Hani, tady je jen jedna deka🡕 . A to vadí? Mně ne. Ale co tobě? Strejdo neblbni, pojď už pod deku nebo onemocníš. A já se o tebe budu muset starat. Mirek už na nic nečekal, shodil ze sebe šaty🡕 a už byl v posteli pod dekou🡕 . Ale k Hančině zklamání se k ničemu neměl. Ale ona se nevzdala. Najednou jí byla hrozná zima. Přitulila se k pevnému mužskému tělu a se rty těsně u jeho uch zašeptala - Strejdo mně je zima. Mohl bys mě obejmout prosím? Mirek chtě nechtě objal dívčino tělo. Její prsa se mu přitiskla na hrudník. Cítil její tuhé bradavky jak se třou o jeho chloupky, jak se její ruce omotávají okolo jeho těla, jak ho nenápadně hladí po zádech. Její vlasy ho šimrali na nose a on přemáhal nutkání políbit ji. Hance to stále nestačilo. Přehodila přes Mirka nohu. Rozkrokem se tiskla na jeho. Ústa měla přitisknuta k jeho krku. Pod rty cítila jeho zrychlený tep. Pomalu se začala kundičkou třít o jeho rostoucí penis. Mirek cítil její vlhkost přes kalhotky. Jednou rukou mu začala hladit jeho pevný zadek a druhou laskala jeho bradavku. Mirek se už neudržel, ze rtů mu unikl sten a jeho ruka začala bloudit po jejím těle. Hladil její vlasy, záda i její zadeček. Potom se osmělil a dotkl se jejích koziček. Měla je pevná, přesně do jeho dlaně. Prsty jí přejížděl po bradavce. Kroutil s ní, jemně ji štípal a potom ji opět hladil. Jeho rty sklouzly z jemných vlásků na její ouško. Nejprve ho ochutnal jazykem. Pak ho cumlal a lehce hryzal. Hanka už nepokrytě sténala.

Mokrou kundičkou se třela o jeho mohutný penis. Rukama svírala jeho půlky. Mirek chtěl víc. Přetočil ji na záda a nalehl na ni. Jeho erekce se tiskla do jejího klína. Začal na něj dorážet. Rukama hnětl její prsíčka. Tuhé bradavky se tiskly do jeho mozolnatých dlaní. Ona se pod ním kroutila vzrušením, sténala a její mokrá kundička náruživě přirážela k jeho výpadům. Celý se chvěl vzrušením. Ruce se mu třásly potlačovanou touhou. Celý jeho svět se zúžil jen na ni, na její dychtivou kundičku a svého nedočkavého kamaráda. Ona na tom nebyla jinak. Rukama ho náruživě hladila po těle, tiskla ho ke svému klínu. Když už myslela , že víc nevydrží, sklonil hlavu a začal jí sát její kozičky, cumlal je, lízal a dráždil zuby. Chtěla ho už v sobě. Popadla ho za vlasy. Přitáhla si jeho hlavu k sobě a žhavě ho políbila. A potom už jen přiškrceně rozkázala - DĚLEJ! její ruce už strhávaly z jeho těla boxerky. Přitom se nadzvedávala, aby mu umožnila zbavit ji jejích kalhotek. Když už konečně mezi nimi nestála žádná překážka, popadla ho za zadek a nasměrovala ho do sebe. Mirek se snažil být jemný, ale ona mu to nedovolila. Chtěla už konečně mít v sobě jeho 25 cm dlouhou kládu. Její kundička už ronila slzy touhou, jak moc ho chtěla. Prudce přirazila kundičkou na jeho kládu. Z očí jí vyhrkly slzy bolesti. Mirek se lekl a zděšeně se jí podíval do očí. Sám v nich měl taky slzy. Slzy dojetí. Proč jsi mi to neřekla? Byl bych to udělal pomalu, aby to tak nebolelo. Hanka mu přiškrceně odpověděla - Bála jsem se. Mohl sis ¨to rozmyslet a co já potom? Nečekala na odpověď a začala malými pohyby opatrně přirážet. Zkoušejíc jestli už může i víc. Cítila mravenčení po celém těle. Mirek se snažil zpomalit. Měl na paměti, že je nezkušená, i když na to nevypadá. Ale nedovolila to. Přirážela a tiskla ho kundičkou. Nakonec přestal myslet a jen si to užíval. Prožíval každý příraz jako dar z nebes. Jeho pták tu slast dlouho nevydržel a stříkal. Stříkal dlouho, prudké stříkance narážely do stěny její kundičky a ona přitom prožívala jeden velký orgasmus. Ani po výstřiku mu však neklesl. Hanka byla ještě omámená svým orgasmem, ale hned jak si uvědomila, že mu pořád stojí, převrátila ho na záda a začala na něj dosedat. Nejprve rychle, ale pak se uklidnila a zpomalila. Nakonec na něm zůstala jen sedět, ptáka hluboko v sobě. Mačkala ho kundičkou a dělala jen nepatrné krouživé pohyby. Mirka to dohánělo k šílenství. Popadl ji za boky a sám ji nadzvedával. Přitom zvyšoval razanci přírazů. Nakonec Hanka dosáhla společně s Mirkem megaorgasmu a oba upadli do spánku.

V noci Mirka probudil chlad na jeho odhaleném tělu a pocit vlhkosti. Pátral po příčině. Hanka mu jazykem lízala penis. Špičkou jazyka dotírala na otvůrek uprostřed, rukama laskala jeho koule. Když si uvědomila, že se probral podívala se mu do očí a začala ho procítěně kouřit. Mirek ji chvilku nechal, ale pak se na ni vrhl a promiloval s ní dalších několik hodin. Potom konečně usnuli a spali až do odpoledne. Ale to už je jiný příběh...

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Pohádky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře