Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Na učňáku s vychovatelem erotické povídky

Bylo to před pár lety na učňáku, kde jsem dělal vychovatele. Už mi bylo dost přes 40, takže pro kluky jsem mohl být jako táta. Proto to taky mezi náma bylo dost neformální, kamarádský. Občas jsme špičkovali, třeba jsem jim říkal, ať přestanou, nebo dostanou na zadek. Na holej. Jo a jak? smáli se. No dva tě podrží a já ti naplácám.

Smáli se, až jednoho dne mi jeden z nich řekl. A vy byste chtěl naplácat? Já mu na to řekl - jo, klidně. Hned se toho chytili a že bychom, to mohli vyzkoušet. Vím, že byli drzí, ale hrál jsem to s nimi dál. Prostě nakonec došlo k tomu, že mě dva kluci vzali za ruce a otočili ke zdi a někdo mi stáhl tepláky a za pár vteřin i moje slipy a už jsem stál s nahou prdelí k celý skupině. Smáli se, samozřejmě byly nějaký poznámky, ale vtom už mi přistála první facka na pravý půlce A hned na to další a pak ještě. Trochu jsem sykal, jak to štíplo, ale slyšeli z toho, že se mi to líbí a tak pokračovali. Pak jsme to ukončili, oni odešli, já si natáhl kalhoty🡕 a hlavně jsem nekoukal, kdo všechno u toho byl.

Přišel jsem na klubovnu a řekl - to bylo fajn. Tak si to někdy zopakujeme, řekl někdo. A opravdu se to ještě asi 3x opakovalo. Když to bylo potřetí, lehl jsem si na lavici na břicho. Ještě mi dali párkrát na zadek a pak jsem slyšel, jak se domlouvají a chichotají a uslyšel jsem, že onanujou. Po chvíli jsem ucítil dole na zádech horké kapky a bylo to jasný. Sáhl jsem si tam rukou a ucítil, jak to je teplé a lepkavé. Brzy se všichni vytratili, asi byli sami překvapený, co udělali. Dodnes nevím, kdo to byl.

Ale možná vím, protože jsem jim druhý den říkal, že to už nesmíme opakovat (to už vážně přituhovalo!) ale že si s někým rád popovídám. Opravdu mi pak večer na dveře kanceláře zaťukali dva kluci, Radek a Pavel. Tak my si jdeme popovídat, hlásili. Pojďte dál, řekl jsem. Takhle to nemůže pokračovat, to jistě chápete. A jak byste si to teda představoval? No přece ne s celou skupinou. Máme jeden plán, sdělili a pak jsme do toho šli.

Stal jsem se jejich děvkou, klekl jsem si před nimi, oni mi nacpali ptáky do pusy, pak se mi do ní krásně vystříkali a v klidu odešli. Žádná soulož, to bych si nikdy nedovolil. Ale bylo to krásný a jim se to taky líbilo. Jste mladý kluci, samci, říkal jsem jim na rozloučenou. Vy musíte mít pořád připravenýho někoho, na koho byste mohli stříkat. Když zrovna nebudete mít holku, tak si sežeňte kluka nebo i chlápka jako jsem já. My starší uznáváme, že stříkat potřebujete a budeme vám po vůli. Nás to taky baví.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Gay, Masturbace, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře