Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nádherná dcera mé přítelkyně erotické povídky

"Tak to je Zuzanka" představovala mi s radostí svou dceru moje nová přítelkyně Pavla, se kterou chodím už asi 2 měsíce. Ačkoli jsem, myslím si, drsný chlap a hned tak něco mě nerozhází v tomhle případě jsem z ní byl nervozní jako malý školák. Tak tak jsem ze sebe vykoktal jméno "Já jsem Petr, ahoj", musely si myslet že mi snad přeskočilo, ale mě to bylo jedno, koukal jsem se jen na ní. "Tak si pojď sednout aspoň do obýváku, Zuzi, uvaříš nám prosím kávu🡕 ?" vytrhla mě z úžasu Pavla.

Tak jsme tedy šly, Zuzanka zatím zmizela někde v kuchyni a my s Pavlou probíraly co by jsme večer všichni podnikly. Když nám Zuzanka nesla kávu🡕 konečně jsme si ji mohl pořádně prohlédnout ze všech stran. Byla opravdu nádherná. Krásné, dlouhé, tmavě hnědé vlasy jí splývaly až k úžasnému kulatému zadečku, byla tak mlaďounká, čerstvá 18ka. Tvářičku měla jako andílek, vypadala strašně nevinně, ale zároveň provokovala svou dokonalou postavou. Pavla se mi taky líbila, ale srovnávat ji s mladou lolitkou, to nešlo. Hned se ale ukázalo že zas tak nevinná asi nebude, když mi servírovala kávu🡕 na stůl, ohnula se přede mě takovým způsobem, že mi umožnila skvělý výhled na její velké kozy a ještě se ta potvora dívala jestli se tam koukám.

Musel jsem se jí ovšem taky líbit, protože celý večer co jsme byli na bowlingu se na mě smála, letmo se mě dotýkala, olizovala si jazykem rty, a sváděla mě nepředstavitelným způsobem, i když to dělala mazaně a dávala si na to pozor, divil jsme se že si toho Pavla nevšimla. Celou dobu mě vytáčela a dráždila k šílenství. Měl sem sto chutí ji tam někde přehnout a pořádně vymrdat, ale držel jsem se. Musel jsem počkat až spolu budeme někdy sami a povedlo se!

Pavla měla celý příští týden odpolední a já, jelikož jsem živnostník a pán svého času, rozhodl jsem se pro spontánní akci🡕 a jednoho odpoledne jsme se nečekaně stavil za Zuzankou domů. Díky bohu byla doma a já přišel s výmluvou že jsem si u nich nechal nějaké oblečení a že bych si ho rád vzal domů na vyprání. "Jé ahoj, tebe bych tu teda nečekala" otevřela mi s úsměvem Zuzanka. "Tak pojď dál, mamka už nějaké tvoje věci myslím vyprala, kouknu se na sušák a do špinavého prádla jestli tam něco nebude" Než jsem se stačil vyzout už se hrabala ve špinavém prádle "Počkej, pomůžu ti přece se nebudeš koukat na moje špinavé věci"", Mě to nevadí" a dál byla ohnutá nad košem s prádlem, a špulila prdelku. "Proč mě takhle provokuješ?" zeptal jsem se ji na rovinu. "Strašně mě to baví" odpověděla mi a koketně se usmívala. "Zajdu pro tašku na to prádlo, hned sem tu" řekla a odešla do kuchyně, za chvíli jsem šel za ní a vidím ji jak je skloněná a hledá něco dole ve špajsce. To už mi můj klacek tvrdě stál a nenápadně jsem k ní přistoupil, chytil ji pevně za boky a přitiskl si její prdelku k mojemu rozkroku. "Vidíš co se mnou děláš!" řekl jsem ji. V tu ránu se hned otočila a dala mi facku "Je to jen flirtování" křičela "snad sis nemyslel že mě jen tak dostaneš!" To už jsme se vážně naštval a byl jsem pevně rozhodnutý že tu malou couru dneska ošukám. Její smůla byla že byla tak o 20 cm menší a o 50 kg lehčí. Proti mě neměla žádnou šanci. Chytl jsem ji za ruce, dal jsem jí je nad hlavu a přitiskl jsem ji ke zdi. "Počkej, nezlob se, já jsem to tak nemyslela" špitala ustrašeně. "Na to si měla myslet dřív, než si mě takhle vydráždila, máš co jsi chtěla!" řekl jsem hrubě a naklonil k ní hlavu. Začal jsem ji líbat, ale cukala s hlavou a odvracela se. Nastavila mi tím perfektně svůj krček a já ji tam mohl líbat a olizovat. Pak už jsem se vrhnul na její velké kozičky, byly tak pevné a hlaďounké, musel jsem je pořád sát a olizovat. Bradavky měla malinké jako borůvky a jen co sem po nich přejel jazykem ztvrdly jako kámen. Chytl jsme ji a opřel bříškem o kuchyňskou linku, zadeček měla vystrčený přímo před mým obličejem a když jsem jí ho začal laskat a mazlit se s ním ani se už nebránila. Sundal jsem jí kraťasy🡕 i s kalhotkama a žasl nad její úžasnou prcinkou, byla tak malinká a roztomilá že sem do ní hned zabořil prst, ale co to? Byla úplně mokrá! "Ty jsi ale malá kurvička!" vzal jsem ten mokrý prst a dal jsem jí ho k olíznutí, hned si ho strčila do pusinky a sála. "Chtěla jsem ať máš se mnou trochu práci" řekla a už se sunula k mojemu poklopci. Vyndala mi čuráka a jen tak ho dráždila jazykem a jemně ho olizovala. Šimrala mě s ním i na koulích a to už se nevydržel a narval jí ho do huby. Očividně se jí to líbilo, protože se vůbec nebránila. Chytl jsem jí za ty její dlouhý vlasy a rval jí ho až do krku. Ještě chvilku mi ho zběsile kouřila a pak jsem si ji vysadil na linku ať ji můžu pořádně vylízat. Ta její píča voněla úžasně a chutnala ještě líp.

Lízal jsem ji od prdelky až nahoru k poštěváčku. Vždy když sem po něm přejel jazykem bořila mi hlavu vší silou do svého klína.Pak jsem ji zvedl do náruče, párkrát políbil a zase ji přehnul přes linku abych jí mohl vymrdat ze zadu. Nasadil jsem čuráka na okraj její pičky a ona hned přirazila a začala se mi na něm kroutit a pohupovat bokama jako nějaká kurva. Byla tak těsná že sem myslel že za chvíli budu stříkat ale vydržel jsem. Jemně jsem jí chytl pod krkem a začal ji šukat "Rychleji, prosím" žadonila. "Tak ty to chceš tvrdě..." řekl jsem a chytl ji pevně za boky a přirážel co to šlo. "Už asi budu, bereš prášky?" křikl jsem na ni. Ona si hned přede mě klekla a strčila si ho do pusy, konečně jsem jí mohl vystříkat tu její drzou pusinku. "Zuzanko, ano, Zuzanko" řval jsem a pevně ji držel hlavu. Udělal jsem se a pak ještě ji jazykem.

Pár dní na to jsem se s Pavlou rozešel, samozřejmě jsem ji neřekl, že jí pícham dceru, ale něco jsem si vymyslel. Teď mám o 20 let mladší milenku a je to to nejlepší, co mě mohlo potkat. Sex se Zuzankou je ten nejlepší, jaký jsem zažil. Je mezi námi čistá vášeň, žádná láska! A to je na tom to nejlepší.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Nevěra, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře