Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nádherná zrzečka erotické povídky

Nádherná zrzečka. To bylo to první, co mi proběhlo hlavou, když jsem ji poprvé spatřila. V tu chvíli jsem věděla, že ji musím dostat. Nestála jsem o vztah, kdo by taky chtěl vztah s holkou? Ale pořádně ji ojet, to by byl splněný sen. Časem jsme se staly dobrými kamarádkami, a ačkoliv to tak mohlo vypadat, nikdy jsem nezapomněla na první dojem, jenž jsem z ní měla. Vlastně ho ještě umocňovala; každým dnem.

Tu si vzala výstřih, další den legíny, ve kterých se jí rýsoval skvostný zadek. Mnohokrát mě až svrběla ruka, jak jsem si na něj chtěla sáhnout. Věřila jsem (doufala!), že můj zájem alespoň trochu opětuje, už pro její dobro. Můj jazyk si pochvalovalo již mnoho dívek. Jednoho dne jsem ji pozvala, ať u mě přespí. Neměla jsem vůbec nic v úmyslu, takže jsem se jen úplně vyholila a koupila lubrikant. Sotva zazvonila, Ta Dole se probudila. Její nadšení bylo doslova hmatatelné, kalhotky jsem měla úplně mokré. Otevřela jsem dveře a za nimi už čekala moje sexy zrzka. Měla na sobě miniaturní bavlněné šortky🡕 , jelikož bylo pořádné horko, a tílko🡕 bez podprsenky. Měla jsem co dělat, abych na ni nezůstala zírat s otevřenou pusou. Nakonec jsem to zachránila vřelým úsměvem, který ovšem zdaleka nedosahoval vřelosti mého klínu. Pozvala jsem ji dál a nabídla pití. O pár hodin později už jsme se po sobě válely u televize, ve které běžel nějaký film, jenž vybrala ona a který jsem ani trochu nevnímala. Má mysl byla plně soustředěna na její hlavu v mém klíně, na její ruku položenou na mé holeni. Má ruka spočívala na jejím boku; zcela volně", náhodou". Zrzečka si ani nevšimla, že se v průběhu filmu posouvá blíž a blíž k jejím pěkným dvojkám. Mou pozornost uchvátila scéna ve filmu; vzdychla tam žena. Navzdory mému očekávání ji nešukal žádný chlap, nýbrž dívka- mrštným jazýčkem. "Ach jo, mě už tak dlouho nikdo nelízal...", povzdechla si na mně ležící dívka. To byl signál pro mě. Pevně jsem ji zmáčkla prso a začala jí líbat krk. Chvíli se ani nehnula, ale potom jsem přidala na naléhavosti a ona zvedla hlavu, aby mi zajistila lepší přístup. Má ruka se mezitím přesunula pod tričko🡕 , kde mnula její bradavky, které už tak jako tak stály díky mému jazyku a zubům. Odlepila jsem se od ní, abych popadla dech. Vztyčila se do sedu a zírala na mě. Její pohled byl nechápavý, ale nevypadala, že by jí to vadilo. Toho jsem využila a vnikla jí jazykem do úst. Váhavě mé polibky opětovala, ale jen do chvíle, kdy jsem jí zatnula nehty do zad a pořádně jí škrábla. Vzdechla a prohnula se tak, že Ta Dole uronila další vodopád slz. Během chvilky jsem zrzce svlékla triko a položila ji na sedačku. Zasedla jsem ji, chytila ruce, takže se nemohla ani hnout, a než mohla cokoliv podniknout, nasála jsem její tvrdou bradavku. Po několika sekundách začala vzdychat, po tom, co jsem přesunula jednu ruku na její zadek, obzvlášť hlasitě. Prolíbávala jsem si cestu přes její hrudník, přičemž jsem po sobě zanechávala řadu značek, až jsem dorazila k jejímu hrdlu. Pořádně jsem ji kousla a pak jí zašeptala do ucha - "Chceš mi ukázat kundičku?" Její zamručení jsem brala jako souhlas. Slezla jsem z ní a než jsem se stačila vzpamatovat, ona už klečela na všech čtyřech. Při pohledu na šortky🡕 zařezávající se mezi její půlky mi bylo jasné, že lepší zadek už v životě neokusím. Uchechtla jsem se a začala jí pomalu hladit prdelku a stehna.

Občas jsem laškovně zajela blíž k nejteplejšímu místečku na jejím těle, ale nikdy tak blízko, aby z toho něco měla. Vyčkávala jsem. A po době, jež se mi díky jejímu zadečku zdála jako pár vteřin, konečně zakňourala - "Prosím, netrap mě už." S radostí jsem jí stáhla ten kousek látky. Okamžitě jsem se do ní zakousla, až vykřikla. Potom jsem zajela rukou přímo na její kundičku. "Jak si to děláš, dráždíš poštěváček?" zeptala jsem se jí, zatímco jsem po něm přejížděla dvěma prsty. "Nebo si strkáš prsty dovnitř? Při těchto slovech jsem jí palcem dráždila kolem vchodu dovnitř. Otočila na mě svůj půvabný nevinný obličej a kousla se do rtu. Zalapala jsem po dechu a strčila jsem jí prst dovnitř. Začala jsem jí dráždit stěnu, dokud pravidelně nevzdychala. Potom jsem ho vytáhla. Výraz v její tváři za to stál. Usmála jsem se a položila se na záda, shrnutá sukně🡕 odhalila titěrné černé kalhotky, které rozhodně nebyly bavlněné. Jakmile zrzečka pochopila, o co mi jde, začala mi okusovat stehno, zatímco já jsem si mačkala svá velká prsa. Zanedlouho už jsem škemrala, ať ze mě ty kalhotky serve, což ona s radostí udělala. Vzápětí se cele ponořila mezi mé nohy, kde nejdřív cucala stydké pysky, následně olizovala poštěváček po celé délce, a když už jsem myslela, že lepší to být ani nemůže, začala mi jazykem dráždit vstup. A to byl konec. "Strč mi tam ten jazyk, udělám cokoliv! Prosím, vylízej mi kundičku!" Takové a velmi podobné věty ze mě padaly, zatímco Ta Dole brečela štěstím.

Měla jsem pocit, že si zrzka mé výkřiky užívá víc, než by bylo nutné. Po asi dvou minutách, jež se zdály být věčností, mi konečně zajela jazykem dovnitř, čímž mě přinutila k hlasitému vzdechu. Další vzdechy ze mě vycházely, když mě dráždila stejně, jako já ji předtím palcem. A stejně jako já, i ona přestala, když jsem byla v nejlepším. I přesto, že jsem si to zasloužila, rozhodla jsem se, že tohle jí jen tak neprojde. Nechala jsem ji, ať si klekne na všechny čtyři. Když se nedívala, vytáhla jsem z šuplíku poblíž mou jedinou a milovanou sexuální hračku- 17 centimetrů dlouhý černý připínák. Dráždila jsem zrzku rukou, zatímco jsem si ho připínala (sama netuším, jak se mi to povedlo!), takže si ničeho nevšimla. "Nechceš tam strčit něco většího?" Vyděšeně se na mě podívala, ale to už jsem jí ho rvala dovnitř. Křičela přitom víc než kdykoliv předtím a já jí mačkala prso. Konečně byl celý tam a ona slastně vydechla. Držela jsem ji za kozy, zatímco jsem pomalu přirážela. "Rychleji, rychleji!" vykřikla a aby mi dokázala, že si to zaslouží, začala mi rukou dráždit kundičku. Nejdřív jen poštěváček, což bylo tak skvělé, že jsem opravdu zrychlila. Pravidelně vzdychala, zatímco strkala dva prsty do mě, což mě přimělo pustit její prsa Špičky mých prstů byly na ní přímo na jejím klitorisu a při každém přírazu, které teď byly velmi rychlé, ji podráždily. K jejím vzdechům se přirozeně přidaly i ty moje, jelikož její prsty ve mně jezdily ohromnou rychlostí. Udělala se první, s mohutným výkřikem, který po pár sekundách zanikl v mém.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře