Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Náhrada škody erotické povídky

Napíši vám příhodu, která se mi stala asi před rokem. Do té doby jsem ani nepomyslela, že by se mi něco podobného mohlo stát, ale život přináší různé zážitky...

Jsem studentka, peněz tím pádem není nazbyt, ale mám při škole ještě brigádu, aby pomohla uživit mne i moje autíčko, které jsem si s přispěním rodičů pořídila, a s kterým jezdím hlavně za prací a jednou za čtrnáct dnů domů z města.

Řidičák mám teprve necelé dva roky, nějaké zkušenosti za volantem jsem už nasbírala, i když stále je určitě co zlepšovat, na silnicích potkávám všelijaké týpky, kteří si v anonymitě snaží dokázat své ego a frajeří nad druhé, ale o tom se tu rozepisovat nechci a odbočím k jednomu z nich, kterého jsem poznala na vlastní kůži.

Jednoho dne jsem se autem vracela z brigády zpět na kolej a vedle na sedadle poletoval štos lejster a kabelka. Při projetí zatáčkou mi něco z toho sklouzlo ze sedadla ke dveřím, tak jsem se pro to nahnula, stačila chvilka nepozornosti a bác - ozvala se zepředu dutá rána a bourák přede mnou jen poposkočil. Bohužel jsem přehlédla, že jsem se přiblížila za zatáčkou ke křižovatce, kde stála na červenou auta. Polil mne studený pot, celá jsem strnula, očekávajíc, co se bude dít a hned mi hlavou začala probleskovat kalkulačka, kde vezmu na nápravu škody. V tom okamžiku vylezl z auta přede mnou chlapík, asi tak čtyřicetiletý, docela urostlý a pohledný. Celá roztřesená jsem vystoupila také a začala se jak o překot omlouvat. Při pohledu na předek svého auta jsem se docela uklidnila. Na to, jaká to byla rána, to odnesla jenom značka, která vypadla na zem a na autě přede mnou byl znát na první pohled menší šrám v nárazníku.

Dotyčný pán nárazník podrobně prohlédl a zjistil (bohužel pro mne) že je prasklý. Hned jsem vyhrkla otázku, kolik ta jeho oprava může stát. Pohlédl na mne, vyjevenou a ještě trochu roztřesenou, a zjistila jsem, že si mne prohlíží od hlavy až k patě. Byl pěkný den, takže viděl mladičkou holku celkem k světu, navíc oblečenou do přiléhavého trička a kraťoučké džínové minisukně s bílým opaskem🡕 . Pak rozvážně řekl - Milá slečno, sice to vypadá jako nepatrné škrábnutí, ale dovedete si představit, co na tohle auto stojí nový nárazník? Když řekl tu sumu, podlomila se mi kolena a jen tak tak jsem popadla dech. Tak a mám vyděláno! Nejmíň na půl roku dopředu.

Stále na mne pohlížel a pak, už mírněji, říká - Je ovšem možné, že to půjde nějak opravit a potom by to tak drahé být nemuselo. Každopádně nějakou náhradu od vás budu požadovat. Přikyvovala jsem, vysvětlila mu svou pozici nemajetné studentky a že se budu snažit mu to nějak splácet. Vážně pokyvoval hlavou a dál říká - Třeba by se mohlo najít ještě i jiné řešení, které by pro vás nemuselo být tak finančně citelné. Jestli máte zájem, pojeďte se mnou kousek támhle do ulice, mám tam firmu a můžeme se tam domluvit. Sice jsem tomu moc nerozuměla, ale pochopila jsem asi to, že by mne mohl třeba v té firmě vzít jako brigádnici a že bych si to odpracovala.

Ochotně jsem tedy za ním jela a přijeli jsme k domu, v jehož přízemí byla ta jeho provozovna. Prošli jsme menší halou, kde měl nějaké přístroje, zřejmě čekající na opravu a vzadu za halou měl takovou kancelář. Byla docela prostorná, gauč, křesla, stůl, atd. Bylo už zavřeno a nikdo tady nebyl. Znovu si mne začal prohlížet a povídá - Tak jsou tady dvě možnosti, ta první je, že vám pak pošlu fakturu ze servisu, kterou mi budete splácet a nebo můžete využít druhou možnost. A ta je?, ptám se nedočkavě.Usmál se a říká - No, ta druhá možnost je, že bys mohla využít svého potenciálu, který máš zadarmo, ale který by to možná mohl splatit. Pokud ovšem budeš chtít a budeš rozumná. A významně na mne vzhlížel s otazníky v očích. Už když mi začal tykat, bylo mi jasné kam asi míří. Co teď? Hlavou se mi honilo spousta myšlenek, peníze, které nejsou, ta škoda, teď tohle. Copak jsem nějaká děvka? Na druhou stranu mi ale něco napovídalo, proč to nevyužít, pohlédni na to z té lepší stránky, můžeš zažít menší úlet nebo svým způsobem dobrodružství a nakonec si to třeba ještě můžeš i užít. Sex mám velmi ráda, sice zrovna stálého partnera nemám, ale když chci, dokážu si to pěkně užít. Mám ráda hezký kluky, kteří něco vydrží a dokáží mě hezky rozpálit a nemyslí jen na sebe. Při pohledu na tohoto chlápka se mi sice iluze trochu rozplynuly, věkem dobře čtyřicátník, navíc s trochu bříškem, ale v krátkém triku, které měl na sobě, docela vynikly jeho svalnaté chlupaté ruce a široká hruď. Zas tak hrozné na ten úlet by to být nemuselo. Ptám se hned - A jak byste si ten potenciál tedy představoval?

Chvilku mlčel a pak na férovku povídá - Tak trochu bych se s tebou poškádlil a udělala bys mi dobře tak, jak to po tobě budu chtít. Ale hezky bez odmlouvání a zbytečných řečí. Co ty na to? Po chvilce rozmýšlení jsem přikývla a on dodává - Ale opravdu všechno tak, jak ti poručím, a já bývám trošku náročný a možná i zvláštní. Aby ses nevylekala. Promysli si to dobře! Honilo se mi hlavou, co by po mně mohl chtít, čím by mně mohl zarazit, ale převaha finančních problémů způsobila už automatické poslušné přikývnutí a byla jsem připravena čekat, co si na mne vymyslí. A jsi připravena hned? Jo, kývla jsem. Tak dobře Došel ke dveřím toho kanclíku, zavřel je a pro jistotu za sebou zamknul.Stoupl si přede mne, a poručil - Takže si klekni na bobek, a rozepni mi kalhoty🡕 ! Poslechla jsem a mírně se chvějícíma rukama jsem mu rozepnula příklopec a trochu kalhoty🡕 rozevřela. Hlaď mi ho hezky přes slipy!, zazněl další povel. Kalhoty jsem mu stáhla trochu dolů, a uviděla jsem světle zelené slipy s modrými proužky, které se vpředu začaly nápadně vybulovat. Dlaní jsem mu začala přes bouli po slipech přejíždět a cítila jsem příval energie způsobující stále víc se napínající látku na tom, co jsem zatím neviděla, ale popravdě už na to byla docela zvědavá. V jednu chvíli jsem shora zajela pod gumu slipů a mezi prsty objela obrysy nabíhajícího penisu. Jeho kůže byla úplně horká. Jsi chytrá. Tak už ho vysvoboď a pro začátek mi ho pěkně jemně vykuř. Doufám, že to umíš. Přikývla jsem, a uvolnila mu jeho mohutné příslušenství uvězněné ve slipech. Stáhla jsem mu je i s kalhotami dolů a všimla si při tom mokrého fleku v přední části slipů od nadrženého žaludu. On se trochu rozkročil, a já uviděla celé jeho mužství v plné kráse. Měl docela velký penis a poměrně tlustý, než jaký jsem dosud viděla. Párkrát jsem ho ještě přejela v dlaních a tak mu narostl již do plné velikosti. Bylo celkem vzrušující to pozorovat, jak v mých rukou úplně vyrostl. Opatrně jsem ho přiložila k ústům, shrnula mu předkožku a přede mnou se objevil mazlavý žalud, který jsem jemně začala olizovat jazykem. Měl zvláštní příchuť, nedokážu jí popsat, zkrátka takovou chlapskou. Když jsem ho olízala, strčila jsem si ho do pusy a začala mu ho kouřit. Vzdychal při tom a jak jsem tam tak před ním klečela na bobku, ještě oblečená, to kouření mě i docela vzrušovalo a cítila jsem příjemné šimrání uvnitř mé kundičky i vlhké teplo, které se tam počalo jakoby vlévat. Chvilinku jsem mu ho ještě kouřila, pak ho vyndal a říká - Kouříš dobře, jako nějaká děvka, ale teď mi hezky pořádně olízej koule!

No pane, to jsem ještě nikdy nedělala. Vzala jsem mu jeho ptáka do ruky, nadzvedla ho nahoru, abych se k jeho varlatům vůbec dostala a sklonila k němu hlavu. Musím říct, že mu ty koule docela smrděly. Jestli víte, jaký může mít chlap po celém dni a chození v horku v rozkroku odér, tak asi tak to bylo. V první chvíli mi z toho docela natáhlo od žaludku, a ještě když jsem si uvědomila, že to musím olizovat, tak představa nic moc. Ale nějak jsem se přemohla a ty jeho zapařený koule mu začala olizovat. Mělo to takovou slanou chuť potu, ale po chvilce jsem si zvykla a jazyk mi tam rejdil sem a tam. Přejížděla jsem mu s ním po koulích, a sjížděla i po spodní části jeho ptáka. Evidentně se mu to líbilo, vzdychal při tom jak lokomotiva. Chvílemi se na mne díval a chvílemi měl hlavu zakloněnou. Už mě pomalu začínal bolet jazyk z toho lízání. Za chvíli se ozval - Teď toho chvíli nech. Musíme si taky pohrát s naší kočičkou Nechala jsem ho, stále jsem klečela a dívala se na něj, jak si teprve zouvá boty a stahuje z nohou shrnuté kalhoty🡕 a slipy. Jedním pohybem pak stáhnul tričko a stál přede mnou úplně nahý. Přiznám se vám, že ten pohled mne už docela rozpálil a kundička už asi byla pěkně mokrá. Nedávala jsem ale na sobě nic znát. Přikázal mi, abych vstala. Stála jsem před ním a on mi začal přes tričko hladit a pomačkávat kozy. Chvíli si tak hrál a za chvíli sjel rukama dolů a obejmul mi zadek. Začal mi ho hladit, taky pomačkávat a za chvíli sjel rukou dolů a zajel mi s ní zezadu pod mojí džínovou minisukýnku. Nadzdvihl ji odzadu a nahmatal tam moje tanga, přes který mi dál hladil můj zadeček. Taky jsem už docela těžce oddychovala při tom jeho ošmatávání. Jeho ruce byly velký a tak jsem každý jeho dotyk intenzivně cítila. Prsty si omotal šňůrky kalhotek a zařezával mi je tak hlouběji do kundičky a zadku. Vzrušovalo ho to, no a mě pochopitelně taky. Docela chvíli si se mnou takhle pohrával, a pak mi řekl, abych se otočila k němu zády a ohnula se. Udělala jsem to tak, a on se začal kochat mými půlkami odhalenými zpod vyhrnuté sukně🡕 a rozdělenými proužky tang. Vystrkovala jsem na něj tedy zadek, a on si zase hrál s mými kalhotkami, obtáčel si je kolem prstu a zařezával do mojí prciny. Po chviličce je odhrnul na stranu a začal mi přejíždět prsty mezi půlkami až k horké kačence, kterou začal taky dráždit. To už se naplno líbilo i mě a čekala jsem, že mi ho tam nejspíš vrazí zezadu. Po chvíli jsem jeho ptáka opravdu ucítila, jak mi přejíždí mezi hýžděmi sem a tam, až k prcince, ale nikam neproniká. Strašně mě to dráždilo. Líbí se ti to, viď, ty moje malá děvko. pronesl mezi funěním odzadu. Přestal mezitím přejíždět svým ptákem moje půlky, pustil tanga na své původní místo a mírně mne plácnul po zadku. Máš pěknou prdel, víš o tom? Pípla jsem něco na souhlas a on mi přikázal, abych si sundala tu sukni🡕 . Udělala jsem to a dál mi řekl, abych z nich vyndala ten pásek🡕 . Měla jsem v nich pěkný nový bílý opasek🡕 , který jsem si nedávno koupila. Vytáhla jsem ho tedy a chtěl, abych mu ho podala. Vzal si ho do ruky a šel si sednout do pohovky, kterou tam v tý kanceláři měl. Mně nakázal, abych si před něj stoupla zadkem k němu a zase se ohnula. Poslechla jsem ho a on říká - Musíme dát holčičce trochu za vyučenou, aby pro příště věděla, že se má dodržovat bezpečná vzdálenost.

A začal mne tím opaskem🡕 švihat po prdeli. Nebyly to naštěstí velké rány, ale docela stačily, zadek mne za chvilku pálil jako od kopřiv. Zároveň mi ale taky docela hořela kundička. Švihal mne pořád po obou půlkách zadku a bylo vidět, že ho to vzrušuje, prasáka. Mrkla jsem na něj z předklonu očkem a viděla, že si ho při tom ještě honí. Všiml si toho a řekl mi, že jestli chci, tak si jí zároveň můžu honit taky. Poodhrnula jsem tedy kalhotky trochu stranou a už jsem si prsty rejdila po stydkých pyscích a zároveň dráždila poštěváček. To už ho plácání omrzelo, chvíli mne jen tak pozoroval a občas mne plácnul po zadku dlaní. Vystrkovala jsem ho na něj pořád, jen v těch kalhotkách a stále v tom tričku, které jsem si ani nesundávala. Pochopila jsem, že je zkrátka on pánem situace a musím ho radši poslechnout a podřídit se mu. Mezitím mu penis trochu ochabl, a on se rozvalil na té pohovce, roztáhl si nohy a rozkazuje - tak a teď klekni a pojď mi ho zase pořádně vyhulit! Klekla jsem si na všechny čtyři před pohovku a ponořila hlavu mezi jeho roztažené nohy. Opět jsem mu ptáka oblízala nejprve jazykem a pak ho začala strkat do pusy. Jazykem jsem mu přitom stále kroužila okolo žaludu, vím, že to tak chlapi mívají rádi. Vzdychal opět jako sentinel a po chvilce se rozkřikl - a co koule? na ty jsi zapomněla, ty čubko? Poslušně jsem ústy sjela k jeho nabitým pytlům a znovu jsem mu je oblizovala. Naštěstí už mu mezitím, co byl svlečený, docela vyvětraly, takže ten odér už nebyl tak silný. Lízala jsem jak divá a chvílemi jsem se dokonce snažila dostat je jednu po druhé do pusy. Nic proti tomu nenamítal. Muselo ho to hodně vzrušovat, ten jeho pták byl napnutý k prasknutí a koule naplněné jak balony. Jak jsem ho tak lízala, tak se v záchvatu toho vzrušení v jednu chvíli nečekaně usral zrovna před mým nosem. Trochu jsem ucukla hlavou, abych ten nechutný smrad trochu minula, ale moc to nebylo platné. Povídá - No copak, copak, snad by ses nelekla lidský přirozenosti Přirozenosti možná ne, ale v týhle situaci... co jsem ale mohla dělat, musela jsem to přetrpět a nemohla jsem ani ceknout. Stejně za to můžeš ty. A za trest mi teď lízej dírku do zadku a rukou při tom hlaď koule a ptáka! A neboj, nemusíš se štítit, jsem čistotnej... uchichtl se. No myslela jsem si svý a pustila se plnit jeho příkaz. Jazykem jsem se prodrala až na uzdičku mezi varlaty a análním otvorem, který byl ovšem docela zarostlý chloupky a to celé jsem začala olizovat. Ta vůně tady zrovna nebyla dvakrát příjemná, nos jsem mu při tom navíc musela strkat téměř až do zadku, abych se mu dostala jazykem tam, kam chtěl. Divila jsem se, že jsem se tam z toho ještě nepoblila. Rukou jsem mu honila koule a ptáka, nos zabořený v jeho análu a jazykem mu objížděla jeho řitní oblast. To už se úplně kroutil vzrušením, nohy roztahoval, co se dalo a po chvilce mezi vzdycháním řekl - za chvíli budu stříkat. Vezmi si ho do ruky, namiř ho proti sobě, ať ti můžu postříkat celý ksichtík. Jemně mi ho pořád hoň a nezapomeň i na ty koule. A taky mi strč prstík do zadečku! Tam mají chlapi bod G, víš? Jednou rukou jsem si přidržovala jeho k prasknutí naběhlého tlusťoučkého ptáka a druhou jsem sjela dlaní pod jeho koule, chvíli s nimi pohupovala a pak jsem ukazovák pomalu vstrčila do té jeho zarostlé prdele. Bylo to uvnitř mastné, jednak od potu a jednak od mých slin, které tam ulpěly při lízání.

Dlaní jsem ucítila ve varlatech zaškubání, v tom se ozval řev a ze žaludu vytryskl ohromný cákánec jeho mrdky přímo proti mé tváři. V mžiku po něm další, další a další mohutné salvy, které se mi rozstřikovaly po tváři, puse a bradě. Bylo toho tolik, že mi to odtud po chvíli stékalo dolů na tričko. Když se vystříkal, těžce oddychl a opřel se na gauči. Jeho pták centimetr po centimetru ochaboval, z jeho špičky mu visela ještě lepkavá šňůrka posledního zbytku jeho semene, kterou jsem ještě nesměle sama od sebe olízla. Celý se při tom prohnul a ďábelsky zasmál. Já tam tak pořád klečela, tváře oblepené jeho semenem, na tričku šedobílé zasychající fleky, které tam stekly. Mlčeli jsme, on těžce oddychoval, jak po náročné práci a jeho penis se smrsknul do maličkých rozměrů. Jeho scvrklá kůžička vypadala jak měch harmoniky.

Když se vydýchal, řekl něco v tom smyslu, že věc je na dobré cestě a náhrada škody jistě bude vyřešena k oboustranné spokojenosti. Stačí pouze pár podobných splátek a na vše se bude moct zapomenout. V duchu jsem si říkala, že i přes takové ponížení, které jsem nečekaně musela podstoupit, to zas tak úplně špatné nebylo, nebo že to taky mohlo být horší. Každopádně zážitek v sexu to byl nevšední a nečekala bych, že to takhle také může dopadnout. No i když myslím, že podobná věc se může přihodit a možná i přihodila spoustě z nás, málokterá je však ochotná to popsat. Tak jsem vám to přiblížila aspoň já.

Jak probíhaly další splátky, o tom zas jindy, pokud máte zájem.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Orál

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře