Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Naplácáno od učitele erotické povídky

Můj příběh začíná obyčejným dnem. Vstala sem ráno ale o trochu později takže sem měla malý problém u pana učitele Tremka o kterém celý příběh je. Vůbec mi nevadilo že si mě vzal do kabinetu a vykládal o tom jak nemám chodit pozdě protože já mezitím z něj byla celá mokrá a navíc sem se chtěla co nejvíc ulej z matematiky. Učitel Tremka je nejvíc sexy učitel ze školy, všichni to říkají.

Je hrozně krásnej a já krásný tělo..no prostě všechno a máme ho na příroďák. Zrovna byla středa kdy příroďák máme ale jelikož už bylo asi 11 dní před koncem roku tak sme se neučili kor naše třída protože už tenhle rok vycházíme. S kámoškou jsme dělali kraviny a já ji za to že otřela moji tomu tužku nejnechutnějšího kluka ze školy vyhodila sešity a penál do koše.

A to viděl Tremka.. Okamžitě se zvedl ze židle🡕 a začal na mě řvát ale přitom ani nevěděl jak moc to bylo sexy a jak sem z něj byla nadržená, protože sem si představovala různý věci. Řekl mi ať příjdu po škole za nim do kabinetu že mi řekne co je slušný chování. No né že by mi to vadilo, právě naopak ale měli jsme do půl 4 takže jsem doufala že to uteče. Když odzvonila poslední hodina běżela jsem hned za nim do kabinetu. Řekl mi, ať se posadim a pořád měl jen kecy přitom já ma chuť ho v tom jeho křesle ošukat nebo se nejradči udělat hned u něj v kabinetě jak sem byla vlhká. Když skončila jeho slavná řeč o chování tak mi řekl ať jdu domů což je zklamalo protože sem čekala i něco víc ale tak sem pozdravila a šla. Ale nešla sem domů. Byla sem tak nadržená že sem běžela hned nastejnym patře na záchod do kabinky, odhodila tažku, dala dolů výko od záchoda, sedla si, sundala kraťasy🡕 a tanga a začla si prstit kundičku jinak bych tu nadrženost z něj asi nepřežila. Hrozně sem hekala a byla tak mokrá! A najednou se předemnou zjevil Tremka! Nevěděla sem, kde se vzal, ale asi jak sem hekala, tak sem ho neslyšela a jak sem zavírala chvilkama oči tak neviděla. Vyndala sem ze sebe prsty a on ‚Copak to děláš?. Odpověděla jsem ‚Nic už musím jít‘ a začla de oblíkat ale on řekl NE. Vzal mě tak jak se berou nevěsty přes práh a odnesl do jeho kabinetu kde mě položil na stůl ale pro jistotu šle🡕 zamknout ikdyž sme byli ve škole nejspíš sami jelikož bylo asi půl 5. Naklonil se nademnou, jakoby si na mě lehl, roztáhl mi nohy a tak krásně mi začal dráždit kundičku že sem uplně tekla. Říkal něco v tom smyslu ‚Ta je ale vlhká mmm, ukážu jí jak má bejt poslušná jo?‘ hrozně sem hekala jak to bylo krásný a on říkal ‚Copak? Líbí se ti to? Co ty jedna neposlušná mokrá malá kundičko‘ a to mě vzrušilo snad milionkrát než předtim! Pak mě prstil a to bylo ještě hezčí. Hezky do mě zajížděl prstíkama tak a zpátky a pak mi je dal olíznout. No a třešnička byla když řekl ‚Tak já si tě trochu ochutnám‘ a začal mě lízat. Ten jeho jazyk! Jak do mě zajížděl a jak mě s nim dráždil! Neskutečný. Pak sem ho odstrčila a řekla ‚ A teď já‘ a vstala. Klekla sem si, rozepla pásek🡕 a sunda trénky. Začla mu ho kouřit a honit. Hezky jemně tam a sem a jazykem ve vnitř v pusince dráždila. Pak mu ho olizovala a třeba o moje prsa. Hrozně u toho vrněl. Pak řekl ať si stoupnu a ohnu se o stůl. Tak sem to udělala a on mi začal plácat na zadek a říkal u toho ‚Tak co? Už budeš poslušná nebo ti mámtu kundičku pořádně vyšukat?‘ a chytl mě za broskvičku a prstem v ní projížděl, aww.

Řekla sem nebudu a on ‚Ne? Otoč se!‘ Tak sem se otočila on mě posadil na stůl, roztáhl nohy, chytil za zadek, řekl ‚Tak pocem ty kundičko vlhká‘ a strčil ho do mě. Byla jsem sice panna ale ta první chvíle byla nejlepší. Jak ohňostroj.Strkal ho do mě pořád dokola a říkal u toho ‚Příště buď poslušná nebo dostaneš znova na prdelku.‘ a různě ‚Líbí se ti to? Hezky ti to udělám si jedná zlobivá kundičko!‘ a zrychloval. Měli sme hodně poloh. Ze zadu to bylo nejlepší a pak nohy na ramenou. Udělali sme se ve stejnou chvíli a pak se mi vystříkal na prdelku. Hrozně u toho hekat a to mě vzrušovalo pořád. Pak sem si to setřela a on si sedl do křesla a řekl ať si sednu na něj. Líbal mě. Líbal mě i po těle a dráždil znova kundičku která hned zvlhla a on dodal ‚Ty nemáš dost jo? Zítra ti znova ukážu co je poslušnost!‘ Od tý doby se scházíme a děláme to jakoliv a kdekoliv, je to úžasný!

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře