Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Naše rodinná trojka erotické povídky

Po rozvodu rodičů žijeme s bratrem u matky v malém okresním městě. Otec odešel před rokem a půl do Brna, kde si našel mladou přítelkyni a bydlí tam s ní. S bratrem jsme dvojčata a bylo nám 16 let. Já chodím na gympl a brácha na stavební průmku. Mamka pracuje jako sekretářka hlavního manažera u jedné zahr. firmy. Je to krásná mladá žena, za kterou se ohlédne každý mužský. Po odchodu otce se náš vztah změnil spíše na kamarádský a já jsem se jí svěřovala se všemi problémy, včetně sexuálních.

Mamka mě vždy pozorně vyslechla a poradila. Dospívání a puberta se mnouřádně cloumala, tak jak s bráchou, ale ten se tolik matce nesvěřoval. Já už jsem nabyla panna, brácha se zatím nepochlubil jestli ho už některá odpanila. Doma jsme to měli občas jak na nuda pláži. Před sebou jsme se nijak nestyděli a z koupelny jsme obyčejně chodili nazí do svých pokojů. Nijak jsme se podrobně neprohlíželi, ale všimla jsem si, že brácha má na svůj věk nářadí, které by mu mohl závidět každý druhý dospělý muž a to jsem ještě neviděla když se mu postaví. I mamka jednou povídala, že až se jednou ožení, že ta jeho bude mět co dělat aby to jeho nářadí zvládla. Dokonce se podřekla, že táta takového neměl. Při takových řečech mě vždy moje kundička začala vlhnout a většinou jsem se šla do ústraní někam udělat.

Jeden parní letní den jsem byla s matkou nakupovat. Prochodily jsme několik obchodů, koupily i to, co jsme neplánovaly a navečer jsme se vracely domů. Když jsme vešly do bytu byl tam klid a žádné stopy života. Usoudily jsme, že bratr asi ještě není doma z tréninku. Já vyndávala věci z tašek v kuchyni a mamka šla pro něco do jejího pokoje. Najednou se vrátila, ukázala mi abych šla s ní a byla potichu. Zastavila u dveří bratrova pokoje a ukázala mi abych nahlédla dovnitř. Viděla jsem bratra jak leží nahý na posteli a jeho macek mu ležel na břiše a sahal až k pupíku. Maminka se postavila vedle mne a obě jsme koukaly na takový krásný velký klacek. Já jsem okamžitě zvlhla a rukou jsem si přejela přes kundičku pod minisukní. Všimla jsem si jak mamka si několikrát přejela rty jazykem a jednou rukou si promnula bradavku. Ještě jsme chvíli stály a koukaly. Mamku začala kundička taky asi svědit, protože si přes šortky🡕 po ní několikrát přejela. Podívaly jsme se po sobě a pomalu potichujsme odešly abychom ho nevzbudily. Každé se nám asi v hlavě honil plán, jak se takového krásného ocasu zmocnit. Když jsme přišly do kuchyně povídám mamce, že jsem z toho pohledu celá mokrá a musím si sundat kalhotky. Mamka na tom byla stejně a řekla, že se půjdeme osprchovat a potom něco vymyslíme. Mamka šla první do sprchy a za chvilku mě zavolala abych jí šla umýt záda. Bylo to poprvé, kdy jsem k ní vlezla do sprchy. Namydlila jsem jí záda, ale najednou se začala otáčet a na mě trčely její krásné pevné čtyřky s bradavkami jak dětský dudlík. Zvedla ruce a povídá ať ji umyji celou a dám si záležet. Tak jsem ji pěkně kousek po kousku umývala až jsem se dostala pod pupík. Mamka se trochu rozkročila, zvedla jednu nohu na zídku a trochu na mne vysadila svoji hladce vyholenou kundičku. Hezky jemně jsem ji umývala a maminka u tohop potichu vzdychala a sténala. Když jsem se sehnula abych jí umyla dole nohy, tak jsem viděla jejího velkého poštěváčka, který vykukoval ze zduřelých pysků. Jemně jsem jí ho promnula a mamka se najednou celá roztřásla, zasténala hodně nahlas a padla mi okolo krku. Za chvilku její orgasmus odezněl a začala umývat ona mě, tak důkladně a jemně jako já ji. Ocenila při tom moji pěknou postavu a perfektně vyholenou kundičku. Po osušení jsme sedly do obýváku a přemýšlely, jak to navlékneme abychom si s brácho obě pořádně užily. Jak tak sedíme na pohovce, pomalu si prsty projíždíme kundičky, když se otevřely dveře a v nich nahý brácha a jeho dlouhá hadice mu visela přes pytel dolů. Nečekal, že budeme v obýváku a to ještě v takové situaci.

Všichni jsme se na sebe podívali a dali se do smíchu. Přitom se bráchovi jeho ocas pěkně postavil a trčel jako stožár pěkně vzhůru. Mamka na něho kývla aby si sednul mezi nás. Usadily jsme ho a chvíli koukaly na jeho zduřelý ocas. Mamka ale nelenila, vzala mu ho do ruky a pomalu ho začala honit. Já jsem mu chytla pytlík a mnula jsem mu varlata. Bráchovi volné ruce se najednou ocitly v našich kundičkách a začal tam masírovat pysky a poštěváčky. Za chvilku se brácha začal kroutit a vzdychat a najednou zakřičel, že už bude stříkat. Mamka hned si vzala jeho ocas do pusy aby ani trochu semene nepřišlo nazmar. Jenže neměla na takové množství šanci, tak ještě zbyly dva střiky na mě a potom jsem mu dokonale vysála čuráka a olízla do čista. Měla jsem v tom již dlouho praxi, protože jsem kouřila klukům péra už na základce. Při olizování se nám dostalo několik chlupů z bráchova ocasu do krku a začaly nás nepříjemně šimrat. Načež mamka mu povídá - tak se podívej synu na naše krásně vyholené kundičky. Jestli chceš pokračovat v čem jsme začali, tak Tě taky oholíme. Brácha kývnul, já jsem přinesla holení a začaly jsme jeho fešáka holit. Kokal na nás celý vyděšený, zřejně měl strach aby o svého fešáka nepřišel. Mamka ho uklidnila slovy, že táta se taky nebál, když mu ho holila. Za chvilku ho měl celého oholeného i s pytlíkem. Mamka mi řekla ať ho vezmu do koupelny a pěkně mu ho umyji. Opláchla jsem mu ho teplou vodou, . parkrát přejela kůžičkou nahoru a dolů a už mu krásně stál, tak jsem mu ho vzala do pusy a vykouřila. Stál jednou nohou na vaně a vzdychal. Držela jsem ho za zadek a jeho pytel se houpal do rytmu. Mamka se přišla podívat jak mu ho myji a když to uviděla, přiklekla k němu zezadu, vzala mu pytel s jedním varletem do úst a začala mu ho sát. Netrvalo dlouho a začalo mu v jeho ocasu cukat.

Přitáhla jsem matčinu hlavu k sobě, vytáhla ocas z pusy, dvakrát zapumpovala a už semeno mohutnými střiky opouštělo bráchův ocas. Podělily jsme se o něj obě. Celý obličej jsme měly postříkaný jak od smetany. Seděly jsme na zemi , brácha stál pořád vedle nás a jeho ocas ani neklesl. Tak mamka vzala situaci do svých rukou a povídá - teď nás pěkně jednu po druhé ošukáš, abychom si toho Tvého fešáka užily také tam kam patří. Přejdeme si do ložnice, tam je více místa na letišti. Vešli jsme všichni do ložnice a mamka povídá ať si lehnu na kraj na záda. Sama si klekla, roztáhla nohy a na bráchu vysadila její pěkný zadek. Tak mi to pěkně zezadu udělej a pěkně tvrděa roztáhla mi nohy a začala mi lízat kundu. Brácha jí nasadil ocas na kraj kundy a zatlačil. Mamka se prohnula, zařvala a spokojeně pokračovala v lízání. Brácha do ní strčil celého čuráka a dlouhými pohyby ji šukal. Mamča najednou začala do mě funět, celá se kroutit, vzdychat. Najednou zvedla hlavu a začala na bráchu - pořádně mě mrdej synku, tvrdě a rychle, je to nádhera, dělej, dělej, třeba mi tu kundu roztrhej. Já jsem ji vůbec nepoznávala, ale její projev byl nepředstíraný, opravdový. Brácha do ní bušil jak hluchý do vrat, hekal a vyvrcholení u obou se rychle blížilo. Najednou oba zařvali, brácha ho tam mámě vrazil snad i s koulemi a oby ztichli a nehýbali se. Za chvilku se brácha hnul a mamka mu řekla ať ještě chvíli čeká, že je to pravá slast. Po chvilce mu ocas trochu změknul a sám vyjel z mamky obalen semenem a kundím sekretem. Mamka se natáhla na koberec a spokojeně roztáhla nohy. Když jsem viděla, jak z ní vytéká semeno smíšené s kundí šťávou, tak jsem jí to začala pomalu slízávat.

Mělo to úžasnou chuť. Brácha seděl na posteli a pozoroval jak mamču slízávám a přitom si držel ocas v ruce a nevědomky si ho honil. Už jsem se těšila jak mi to udělá. Jeho oholený ocas vypadal dvakrát tak velký než před tím. Vzala jsem mu ho do ruky a cítila, že nemá ještě tu správnou tvrdost, tak jsem si ho přesunula do pusinky a začala hodně sát. Během chvilky ještě vyrostl a pořádně ztvrdnul a už jsem myslela, že mi roztrhne pusu. Tak jsem si lehla na záda , roztáhla a zvedla nohy a povídám - pěkně mi ho tam vraž celého a vůbec mi kundu nešetři, pořádně mi ji vystříkej, neboj, beru prášky. Nasadil ocas na kraj mé kundičky, která byla pěkně mokrá a pysky naběhlé do tmavých berev a začal pomalu zasouvat. Bylo to něco nádherného jak mi tam zajížděl. Za chvíli tam byl až po koule a já mu povídám - a teď mě pěkně zmrdej jako mamku, ne abys mě šetřil. Držel mi nahoře nohy a já divoce přirážela. Mamka mi mnula kozy a drtila bradavky. Začala jsem řvát blahem a z mé kundy tekla šťáva proudem. Najednou mi mamka sjela rukou na poštěváčka a začala ho mnout. To bylo úžasné, to se nedá ani popsat. Za chvilku nás mamka obešla a vzala zezadu bráchův oholený pytel do ruky a začala mnout varlata. Ten začal přirážet jako když mu jde o život a chtěl do mě nacpat pytel i s kulkama. Já už jsem cítila jak se začíná ve mně cukat, rychle jsem si zmáčkla bradavky, celým tělem mi projelo zvláštní brnění a už jsem cítila jak mě plní svým semenem. Nevím, kde se ho v něm tolik vzalo, i mamka nad tím kroutila hlavou. také jsem měla plno semene smíchané s mojí kundí šťávou a mamka mi to vše pěkně slízala. Jak mě slízávala semeno a měla vyšpulený zadek, tak to bráchovi nedalo jednou rokou ji strčil prsty do pičky a druhou se dobýval do prdelky. Mamce to děla lo asi dobře, protože začala opět hlasitě vzdychat.

Zvedla hlavu z mého klína a povídá abych přinesla ze stolku gel a natřela jí prdelku a bráchovi ocas. Poslechla jsem a hlavně jsem si dávala pozor abych dobře natřela bráchovi ocas, který byl mým přičiněním jak ze žuly. Mamka si roztáhla rukama obě půlky, brácha jí nasadil namazaný ocas na kraj dírky a pomalu začal tlačit. Mamka začala řvát a nebylo jasné jestli blahem nebo bolestí, ale držela pořád. Pořád ho pobízela aby jí ho tam vrazil celého a pořádně jí tu prdel omrdal. Mě řekla ať jí podám ze stolku robertka. Ten byl větší ještě než bráchův ocas, musela jsem jí ho namazat gelem a sama si ho ještě strčila do kundy. A začal velký mrdací koncert. Mamka u toho řvala jak na lesy, brácha nebyl také zrovna potichu a já na ně koukala a honila si kundu rukou. Už jsem se těšila, jak i mne brácha ošuká do prdelky. Seděla jsem v křesle, nohy přes opěradla a hezky jsem si ji honila. Poštěváček už mi z ní koukal a pysky byly naběhlé a až fialové jak bráchův žalud. Za chvilku měla mamka plnou prcku bráchova semene a spokojená se natáhla na postel. Brácha kokal na mě, jak si honím kundičku a začal si taky honit ocas. Povídám mu aby to nepřehnal, že bych chtěla také ještě ošukat do prdelky. Tak pojďpovídala matka, ať už to máš také do zadku zaseboua začala mi prdelku mazat gelem a prsty roztahovat dírku. Najednou mi tam nasadila vibrátor abych se lépe roztáhla. Chytila jsem si obě půlky a roztáhla co nejvíce. Když jsem měla prdelku připravenou na tři prsty, tak mi ho brácha nasadil na kraj a začal zajíždět. Byla to strašná bolest, ale řekla jsem si, že to musím vydržet. Když jsem ho tam měla až po kořen, chvíli přestal aby se mi díra přizpůsobila a za chvilku jsme začali souložit. Bylo to krásné a líbilo se mi to víc než když mě šukal do kundy. Dlouho mě dlouhými tahy omrdával prdelku a já si mačkala poštěváčka a řvala slastí. Mrdal mě dlouho než jsem cítila, že už budu mít orgasmus.

Začala jsem se celá klepat a snad jsem i omdlela, ale stálo to za to. Když ho brácha ze mne vytáhl, ještě dlouho ze mne vytékalo semeno. Mamka ho vzala zatím do koupelny umýt. Když tam byli nějak dlouho, tak jsem se šla podívat a vidím, jak mu mamka kouří péro. Než jí vystříkal pusu, tak jsem se umyla a povídám bráchovi, že mi ještě vylíže pičku a potom že půjdeme spát. Souhlasil, ale jedině v kleče zezadu. Nic jsem nenamítala, protože jsem to tak měla nejraději. K lízání přidal ještě dva prsty do kundičky a druhou rukou mi dráždil dírku do prdelky. Bylo to úžasné a já tekla jak protržená přehrada. Přišel mi snad už desátý orgasmus, ale tentokrát velice mokrý. Asi jsem u toho i trochu učurávala, protože to byla louže jak rybník. Ale bylo mi fajn a byla jsem velice spokojená. Byl to dnes velice náročný den. To co brácha vydržel zasluhuje obdiv. Nevím, kdy se nám to zase tak povede. Maminka nás pochválila, že to bylo vše supr a když se jí budem takto věnovat, že žádného cizího chlapa nepotřebuje. Vyměnili jsme ušpiněné povlečení a nazí jsme během chvíle usnuli. Jaké bylo probuzení a další dny. ..

🕙 Přidáno 3.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře