Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Naše úča má dobrou kostru erotické povídky

Naše úča má dobrou kostru. Když si oblíkne těsnou džínovou sukni🡕 , bych teda nevěřil, že jí už je přes čtyřicet, jak mi někdo řikal. A nejlepčí sou na ní její kozy, přírodní macatý štyrky. Chtěl bych jí je někdy pořádně promačkat, oslintat a orochnit. Jak tak vykládá u tabule, tak si často urovnává šprndu. Snad vo tom ani neví! Kozy se jí přitom dycky hustě zhoupnou. Dělá to i několikrát za hodinu. Počítáme to. Jednou to zmákla osumkrát - až mi z toho ztvrdla flaksa. Si myslim, že nejenom mě.

Onehdá měla na sobě přiléhavý černý tričko s výstřihem. To tričko jí teda rajcovně obepínalo. Chodila mezi lavicema a ty boží cecky se jí houpaly. Koukal jsem jí do výstřihu, když se předklonila, a měl sem pocit, že sem v černý krajkový šprndě zahlídl i bradavky. Tu její ekonomiku sem teda vůbec nevnímal. Furt jsem jí musel čumět na ty nárazníky. A nečuměl sem jen já. Až na pár šprtů a holky jsme zírali všichni. Přihlásil jsem se, že jako musim na hajzl. Pustila mě a tak jsem rychle zapadl do kabinky, dokud jsem měl tu představu jejích cecků živou. Vytáhl jsem ho a začal honit. Přitom sem si představoval jak to včera večer dělala s manželem. Zasranej nadrženec! Von si s těma dudama může užívat, zmrd. Představoval sem si, že si úča bere na šukání tu podprdu co má dneska na sobě, co z ní kozy lezou ven když se předkloní. Viděl sem to úplně naživo, jak přišla do ložnice. Jak svlíkla župan a stoupla si k posteli a ukázala mu svý prsa v tý podprdě. A ten její nadrženej paroháč se posadil na kraji postele a začal jí vošahávat. Boky, kundu, stehna a hlavně ty její kulatý dudy - ty nejvíc. Vytáhne jí kozy z košíčků a mačká je, rochní a oslintává. A vona drží. Nejen že si to nechá líbit, vona mu přitom ještě honí péro! On jí rozepíná a slíká podprdu. A pak muchluje a olizuje nahatý kozy víc a víc až má úča ty cecky celý zarudlý a voslintaný. Vocas mu, debilovi, už stojí jako kláda a tak si na něj ta rozrajcovaná úča svojí už pěkně mokrou píčou nasedne až to mlaskne. Nejdřív ho šoustá pomalu, a ten chlívák jí při tom zase porád užívá s jejíma kozama. Mačká jí je a kroutí, potěžkává, dráždí jí bradavky pusou a palcema, až se z toho ta úča blbá nadržená rozjede a prcá ho na koně jako vo život. Vzdychá a kvičí přitom, jako kdyby jí na nože🡕 brali. A když se ta úča nadržená udělá a vyteče jak Dunaj, položí si jí ten chlívák na záda. Zase se jí rochní a slintá v kozách.

Rukama je muchluje s držkou zabořenou do žlábku mezi nima. Jen co si jich pořádně užije, úchyl jeden nadrženej, roztáhne jí nohy vrazí ho do tý její úplně rozčvachtaný kundy. Přirazí a úča zařve rozkoší. A zasejc jí na fest zmáčkne rukama ty její super mičudy. Hustě a natvrdo jí je muchluje a přitom jí hustě klátí až z toho heká. A rozjetá úča mu přiráží, skučí a pak ječí... On si jí vůbec nevšímá, jen jí porád masakruje kozy a píchá a píchá, vo sto šest. Nakonec na ní nalehne a s hekáním a funěním jí naštěká do boudy řádnou dávku mrdky až to vyteče ven... Ale to už i já stříkám na hajzlový prkýnko...

🕙 Přidáno 3.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře