Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Návštěva Francie erotické povídky

Psal se rok 1985 a v tehdejším Československu vládla sice už slabší, ale přesto totalita. O to radostnější bylo, že mě pozvala na prázdniny moje velmi bohatá teta z Francie. Žila na francouzské Riviéře sama v obrovské vile, protože strýc před několika lety zemřel. 30. Června skončila škola a já se mohla vydat vlakem směrem do Canes.

Bylo mi tehdy 18 a měla jsem před sebou poslední ročník gymnázia., svého kluka, se kterým jsem ale ještě nic neměla. K tetě jsem dorazila 2. Července ráno. Teta byla velice rád, že mě vidí, znala mě totiž pouze z fotografií a prohlásila, že vypadám líp než ve skutečnosti. Zatím se ubytuj, řekla, můj sluha Ti odnese věci a potom běž třeba na pláž. Teta měla kromě tohoto sluhy ještě pokojskou, kuchařku, řidiče a zahradníka. Pomalu jsem si vybalila věci, uložila do skříně a asi dvě hodiny dřímala ve své posteli. Po poledni jsem probudila, převlékla si plavky, oblékla lehké letní šaty🡕 , sebrala krém na opalování, ručník a šla na pláž. Na pláži bylo docela plno, nedaleko bylo vidět milionářské jachty a já ulehla nedaleko jednoho mladého páru. Nepřipadalo mi na mně nic divného, ale když jsem vylezla z moře a začala se utírat, začali si mě ti dva zvláštně prohlížet a potutelně se usmívat. Prohlédla jsem i sama sebe, ale nenarazila jsem na nic divného. Ještě několikrát se to opakovalo a já si řekla, že se musím zeptat tety, co je v nepořádku. Teta byla u sebe v ložnici a odpočívala. Teti byla jsem na pláži a lidi na mě nějak divně koukají a posmívají se. Co je na mně divného? Svlékni se do plavek, ať si tě můžu prohlédnout. Shodila jsem ze sebe šaty🡕 a tetě to bylo rázem jasné. Víš Kláro tady ve Francii a ostatně všude ve světě je zvykem být čistě vyholená, vy si holíte jen nohy, ale Francouzka si připadá upravená jen tehdy, když má vyholené podpaží, nohy a také přirození. Tak tohle byl pro mě opravdu menší šok.

Ale je to fakt. Jestli nemám vypadat, jak balík někde z dědiny a něco si tady užít, tak to udělám. Ráda ti s tím pomůžu, protože sama to dělám už léta a dokonce i služebné jsou na tom úplně stejně. Řeknu Agátě, aby připravila koupelnu. Ty se zatím svlékni a přijď za námi. Nemusíš se stydět, vždyť jsme všechny ženy. Dobře souhlasím, řekla jsem. Asi za deset minut jsme byly všechny tři v koupelně, všechny svlečené a ve vaně. Já si prohlížela tetu i Agátu. Obě opravdu čistě vyholené, nikde ani chloupek. Agáta mě namydlila a začala nůž🡕 kama zastřihávat dlouhé chlupy v podpaží. Potom nastoupila teta s holícím strojkem a část mého porostu už byla pryč. Teď uděláme pohlaví. Agáta mi projela rukou od zadečku až po bříško a já se zachvěla. Teta postupně odstranila všechny chloupky a já vypadala zase jako malá holka. Nádhera. Prohlásila teta. Teď se osuš a lehni si tady na tu palandu, Agáta ti ještě natře tělo speciálním olejem, aby se ti neudělaly pupínky. Jemně a pomalu začala Agáta roztírat olej i po místech, kam jsem si šahala zatím jen sama. Vůbec se nestyď , Agáta to dělá i mně. Pak na sebe spolu spiklenecky mrkly a Agáta mě masírovala dál a dál. Když projížděla kolem mojí kundičky, nemohla jsem se toho pocitu nabažit. Hebká kůže po oholení a jemná ruka s olejem dělají divy.

Za moment jsem byla tak mokrá, že už to nešlo zatajit a začala jsem vzdychat. Služka přidala na intenzitě a začala mě i líbat po těle. To už jsem nevydržela a začala ji taky objímat a líbat. Po chvilce mi sjela níž a začala mě tam dole lízat. Nepřekonatelný pocit dívčího jazyka v klíně. Během minuty jsem se udělala a políbila jsem za odměnu Agátu. Bylo vidět, že s tetou už mají něco za sebou. Ale to hlavní teprve přišlo. Kolem jedenácté v noci jsem šla na záchod a uslyšela zvláštní zvuky. Vycházely z tetina pokoje, a protože byly pootevřené dveře, nahlédla jsem. Teta klečela na všech čtyřech, Agáta klečela za ní a v rozkroku měla nasazeného robertka, kterým tetu uspokojovala. Byl to tak vzrušující pohled, že tak jak jsem stála u dveří, zajela jsem si rukou mezi nohy a za moment jsem měla a noční košilce jen vlhký flek. V poslední chvíli jsem zmizela do svého pokoje. Ráno u snídaně se teta jen pousmála a zeptala se mě, jestli bych nechtěla zkusit to, co dělala včera s Agátou. Agáta by byla prý ráda. Souhlasila jsem...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Školačky, Lesbičky

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře