Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Návštěva sestřenice erotické povídky

Je mi málo něco přes padesát a mé ženě o něco méně. Jsme třicet let spolu a jak už to chodí sex se stává jen nutností a stále menším potěšením, Jinak se dá říct, že po těch letech jsne vyzkoušeli všechno možné i nemožné, prozkoumali všechny části svých těl a to od palců noh až po konečky vlasů. Jednoho dne mi žena Jana volala, že k nám přijede její sestřenice, kterou neviděla deset let. Řekl jsem dobře, věděl jsem, že bude zábava, Soňa je dobráspolečnice. V pátek odpoledne přijeli, Soňa její manžel Petr a jejich 17 letý syn Petr.Máme dvoupokojový byt, takže jsme nuceni spát c jednompokoji všichni.Já jsem byl zvyklý chodit večer nahý, spát nahý a tak jsem e zeptal, zda jim to nebude vadit. Moje žena Jana mi řekla že jsem blbý a mám se obléci. Petr starší mi sdělil, že je to samo anebude se oblékat také. Soňa se smála a řekla narovinu, Jano nebuď protivná, nebo klukům řeknu, co bylo kdysi. Jana se začervenala a řekla, že ba na to nejraději zapoměla , ale že to bylo fajn.Byli jsme zvědaví, ale nechtěly nám to sdělit. Večer jsme se šli osprchovat a jak jsme s pavlem říkali, byli jsme nazí a dělali si z toho srandu. Moje žena se Soňou odešly do koupelny a po nějaké době přišly. Měli na sobě jen průhledné negližé, takže bylo skoro všechno vidět. Pavlík šel jako poslední. My jsme zatíím začali popíjet vínko, Čas utíkal a najednou jsem se zeptal, kde je Pavlík. Pavel řekl, že to je normální,že je v koupelně tak dlouho, že si ho asi asi honí a že mu to trvá déle. Já jsem se zeptal,on si ho honí před vámi. SoŇa řekla že jo, že se dokonce ráda dívá a že před ním dokonce několikrát šukali. Já jsem se usmál a podotlk jsem, že my jsme se synem dokonce šukali ve trojce a to nejednou.

SoŇa byla zvědavá a ptala se zda Janu vymrdal až do konce, zda se do ní vystříkal. Jana řekla,že jo a to třeba třikrát za večer. Pavel se díval zasněně a řekl, že toto by chtěl vidět, jak Pavlík ne šuká ale tvrdě mrdá Soňu. Měli jsne už něco upito, když přišel Pavlík, byl nahý a jeho čurák mu stál, ba přímo trčel jako sloup. Jana se na něj podívala a bylo vidět jak si poposedla, že jí to vzrušuje. Soňa řekla že to je normální že tak chodí i doma . Pavek se ho zeptal,zda si ho vyhonil. Pavlík řekl, že jo. Sedl si mezi ženský a zeptal se kd ebude spát.Jana mu řekla, že budeme spát na našem letišti všichni. TAk jo. My jsme pili dále, nálada se zvyšovala úměrně s opilostí a pak jsem musel na záchod. Když jsem stoupl, tak mi můj čurák tak napůl stál. Odešel jsem na zácho a než jsem se nadál, tak za mnou přišla Soňa s tím, zda by mi vydilo, kdyby se Pavel vaspal s Janou. Zůstal jsem stát a můj čurák se mi postavil při přrdstavě že Jana mrdá sPavlem a pavlík se na ně dívá. Řekl jsme jí že pokud to budou oba chtít, tak proti tomu nic nemám, ale chci mrdat s ní. Soňa se svlékla do naha měla pěknou postavu, byla krásně vyholená. Chytla mne za čuráka a šli jsme do pokoje. Tam už byla rozjetá zábava. Jana byla nahá, ležela na posteli a Pavel ji lízal její kundičku. Pavlík klečel u její hlavy a honil si svoje péro. Jana po chvíli vzala Pavlíkovy koule do ruky a jemně ho masírovala. Soňa se smála a řekla že na nic nebude čekat, klekla si a začala mi honit a kouřit moje péro. Bylo to vzrušující. Po chvíli jsem viděl, jak Pavlík strká Janě svůj ocas do pusy. Jana se nebránila a sála stčila si ho snad až do krku. Já jsem vzal Soňu na postel, roztáhl jí nohy a začal jí lízat její kundičku. Chvíli to trvalo, byla mokrá tak jsem jí dal její nohy na svoje ramena a začal jí šukat. Pavel se nedal zahambit a zasunul do Jany. Mrdali jsme společně a vůbec nám to nebylo divné ani to že se na nás Pavlík díval. Chvíli nato, mi řekl Pavel, zda by nevadilo,kdyby Janu šukal i Pavlík., Já jsem mu řekl jestli to chtějí všichni tak je mi to jedno, je to jen sex sprostá mrdačka. Pavel vytáhl svoje péro a Pavlík začal Janu šukat. Po chvíli už nešukal ale mrdal jako šílený. |Jeho prdelka de míhala neuvěřitenou rychlostí. Jana se udělala a Pavlík začal do její kundičky stříkat. Pavlík vytáhla Pavel si lehl mezi Janiny nohy a začal jí vylízávat kundičku plnou semene. Já jsem na to koukal a Soňa mi řekla že oni všichni jsou bisex. Já jsem se začal smát, protože my jsme taky, ale báli jsme se to říci. Soňa mi řekla že to je dobrý, ale že by se chtěla taky udělat jako Jana. Znovu jsem jí začal šukat až jsme se udělali společně.

Vystříkal jsem se do ní. Pavlík se přisunul k nám a zeptal se zda může Soňi vlízat kundičku. Soňa řekla že klidně a tak jí začal lízat. Hltal moje semeno a chutnalo mu. Pavel se díval na nás a zeptal se mne, zda bych si nechal od něj omrdat prdel. Já jsem řekl, že už jsem to neměl dlouho a že souhlasím s tím, že se na mně vystřídá i s Pavlíkem. Oba souhlasili. Jana nám podala krém, já jsem si klekl na kolena , Soňa mi namazala prdel, prsty vnikla do dírky, jední, dvěma třemi prsty a promazala mi dírku i zevnitř. Potom na mne pustila Pavla . Jemně zatlačil a vnikl do mne celou svou délkou Začal tvrdě přirážet mrdal mne dlouho a dlouho. Byl jsem vyřízený vzrušený, čurák se mi znovu postavil. Za nějakou dobu neví jak dlouho to trvalo jsem cítil, jak Pavel do mých střev explodoval.Stříkal dávku za dávkou. Když dostříkal, tak vytáhl a pustil na mne Pavlíka. To už bylo k nevydržení. Nejenže jsem měl úžasný pocit byl jsem u vyvrcholení ukojený . Pavlík se snažil a po vzoru svého táty mrdal a mrdal moji prdel. Už jsem nemohl,když se do mne vystříkal. Soňa se k nám přisunula a když Pavlík vytáhl svoje péro, tak mi začala vylizovat semeno z prdele. Bylo to fantastické. Jana ležela nahá na posteli a Pavel i Pavlík se jí věnovali,sáli jí prsa hladili ji po celém těle . Lehl jsem si na záda a díval jsem se jak Pavel sjel dolů a začal JAnu zase lízat. Otočil ji na břicho a začal jí lízat i prdelku. strkal jí prsty do prdelky a do kundičky. Netrvalo dlouho a znovu se udělala. Zase jí otočili na záda a Soňa si sedl ana její obličej a Janan jí začala lízat . Jak jsem ležel na zádech Přitáhl se ke mně Pavlík a lehl si do pozice69 a začali jsme si kouřit péra navzájem. Ještě jesnou jsme se oba udělali, vystříkali jsme si navzájem do úst. Bylo nám fajn, dlouho jsme si tak neužili. Po týdnu návštěva odjela a orgie skončily ale byly fajn.

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře