Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Navždy v zajetí erotické povídky

Ahoj jmenuji se Michaelle. Rozhodla jsem se napsat povídku, která je moje první. Tak doufám že se vám bude líbit. Protože si nemyslím, že tyto povídky čtou 9ti leté děti, ale 15ti leté a výš, tak jsem chtěla napsat povídku, která je podobná filmu z 2 světové války. Ten film se jmenuje Pramen života. Možná si říkate to jsem viděl/a. Ti co to viděli, vědí, že to bylo hrozné a ti co to neviděli, abych vás do toho uvedla. Zde máte schrnutý obsah tohoto filmu a odkaz kde se na tento film můžete podívat. opravdu je to nůtné aby jste to pochopili.

Obsah - Silný a strhující příběh české dívky Grétky Weisserové odkrývá skrytou tvář zrůdného programu Lebensborn, kterým chtěl druhý muž Třetí říše Haynrich Himmler zajisti vůdci dokonalé, rasově čisté potomky. Vybrané dívky procházejí nacistickou převýchovou a o Valpuržině noci mají plánovaně otěhotnět s vybranými esesáky. Grétka se snaží vzepřít svému osudu a po příjezdu do sanatoria na břehu velkého jezera se zamiluje do židovského chlapce Lea, syna bývalého majitele, který se zde skrývá. sledujufilmy.cz/film/prameny-zivota/5480/ Můj příběh se nebude odehrávat okolo 2 světové války, ale v současnosti. A bude o tom že dívka jménem Michaela bude ukradena do pevnosti v podobě moderního velkého hotelu s velkou zahradou ostnatým drátem ohraničenou.

Nikdy jsem nepomyslela na to že by můj život skončil v troskách. Přitom ten život začal teď. Jednoho dne jsem zpozorovala že mne sleduje jakýsi člověk s černým oblečením a brýle🡕 mi. Šel za mnou do kavárny kde jsem si dávala ranní snídani a pak i k bankomatu. A v tom se to stalo. Přez havu mi přehodil černý pytel a nacpal mne do auta. Začala jsem křičet ale nepomohlo to nikdo mne neslyšel a ten chlap mne zčal škrtit a při tom mi říkal buť ticho a nic se ti nestane. Pak mne pustil hlasitě jsem oddechovala a seděla klidně na sedačce. jeli jsme hodně dlouho. před očima jsem mněla tmu a proto jsem usnula. když jsem se probudila tak jsme jeli nejmíň 2 hodiny. To nemluvím o tom co jsem prospala. najenou auto zastavilo a zatroubilo. z venku bylo slyšet otevření vrat. Vjeli jsme do vnitř. odhaduji že jsme jeli asi půl kilometru po prašné cestě. Ten samý muž co mne do auta nacpal mne pomohl ven, začala jsem se spírat, ale jeho ruce mne držel moc pevně. Podle zvuku jsem pozala že se otevřeli dveře. Šli jsme po schodech dolů, těch schodů bylo opravdu hodně šli jsme asi do sklepa. Pak jsme šli dlouho rovně a někdo otevřel železné dveře. Tady je. Posaďte ji do žide řekl přísný ženský hlas, přivázejte ji. Ruce a nohy mi přivázali k židli🡕 a já jsem se začala znovu vzpírat. Pak mi sundali ten pytel z hlavy a a já konečně viděla světlo . Za velkým dubovým stolem seděla žena kolem 45ti let její vlasy byli blond a byla poměrně slušně oblečená. To je ona? Zeptala se žena a přistoupila ke mne a začala mne kontrolovat koukla se mi do očí, pusy, uší taky na vlasy. Pak mne odsunula od stolu a začala mne ochmatávat prsa a prstem mi zajela do mé pičky. Zasténala jsem. Tu ženu jsem asi uspokojila. Otřela si ruce do ručníku, který si vzala od sluhy. Zasedla za stůl a zeptala se mne jmenuješ se Michaela. Hlavu jsem měla na stranu, abych jí nemusel koukat do obličeje. Muž, kerý stál za mnou mi násilím otočil hlavu k té ženě, tak co jmenuješ se tak. Nic jsem neřekla a neměla jsem to ani v úmyslu. Ta žena ke mne byla docela milá, ale já jsem se rozhodla že já k ní ne. Odejděte žena rozkázala všem. Když všichni odešli, žena se mne zeptala tak co jmenuješ se Michaele Dejvsová nic jsem neřekla. Pokud nebudeš spolupracovat, tak budeš porestaná. Došla jí trpělivost a odvázala mne ze židle🡕 a chitla mne za ruku a dotáhla mne ke dveřím na kterých bylo napsáno vstup zakázán. Když jsme vešli tak na stěnách byli pověšené erotické pomucky erotické oblečení a spoustu různých věcí. Ozstříhala mi obečení a nahou mne nacpala do jedné z malích klecí.

Ta klec byla opravdu malá a jak byla kovová tak mne tařila a studila. Ona odešla. Seděla jsem v kleci a bála jsem se. V duchu jsem si říkala mam jí všechno říct a třeba mne pustí. Po chvilce přiša byla oblečená v latexu a z věšáku sundala sensual a obcházela okolo klece. klec odemkla a řekla vylez poslušně jsm vylezla a čekala jsem co bude dál. Ruce mi zamkla do pout které vyseli ze zhora a vytáhla je výš . To znamenalo že jsem stála na špičkách. a teť mne poslouchej ocitla jsi s v programu kde zjišťujeme jak spolu udou páry žít i přesto že se nemají rádi. Ono to bude jednostranné, ty nebudeš chtít, ale tvůj muž, kterého ti přidělíme, tak jo. Už nikdy neuvidíš svou rodinu a odsud se nedostaneš. "Krávo jedna pitomá!" vykřikla jsem. Rozpřáhla se a švihla mne. Bolelo to a teď jestli mi neřekneš všechno co budu chtít, tak budeš trpět. Začala chodit okolo mne a švihat mne. Křičela jsem bolestí. "Tak co! Řekneš mi, jak se jmenuješ?!" Pořád mne švihala. "Ano, jmenuji se tak." "Jsi pana?" "Au to bolí. Jo." Vyměnila si nástroj za tenisovou pálku, která dává elektrické rány. Hrozně mne to bolelo a tak jsem se rozbrečela. "Chceš, aby jsem přestala?" Ano, prosím, řeknu vám všechno co budete chtít." "Nic mi nemusíš říkat. Pokud budeš spolupracovat tak bude všechno ok."

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře