Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

(Ne)vydařený ples erotické povídky

Jednou jsme byli s kamarády na plese a trochu jsme se opili. Byl tam s námi i můj vysněný kluk, bohužel i se svojí přítelkyní. Později večer odjela domů, protože byla unavená, a já se začala víc bavit s ním. K ránu, když jsme odcházeli domů, rozhodl se, že mě doprovodí. V tu chvíli už jsem byla vlhká. On byl neskutečný gentleman a protože byla zima, nabídl mi i svůj kabát🡕 .

Já samozřejmě neodmítla. Tehdy mi vůbec nevadilo, že se se mnou baví vždy, jen když u toho není jeho holka Klára. Díky té zimě jsme šli těsně vedle sebe a já brzy ucítila, jak se jeho ruka tiskne na mou. Naše prsty se propletly a já byla v sedmém nebi. Po několika minutách cesty jsme zastavili u mého domu. Chvilku jsme si povídali a on začal mít lehce nemravné řeči. Já tam dole začala být ještě vlhčí, a když se ke mně přibližoval, neudržela jsem se a vyšla jsem mu vstříc. Začali jsme se líbat a mně se to moc líbilo. Jemu evidentně taky, tak moc, že mi začal nadzvedávat šaty🡕 a chtěl se mi dostat pod kalhotky. I přes vzpírání při vzpomínce na Kláru se tam dostal a já tomu naprosto podlehla. Začala jsem mu rozepínat kalhoty🡕 , chvíli jsem se prala s páskem🡕 , ale nakonec jsem se dostala, kam jsem chtěla.

Navzájem jsme si to dělali rukama, až mě začal tlačit hlavu dolů. Ještě jsem neměla zkušenosti s orálním sexem, takže jsem se na něj zaraženě podívala a on mi řekl - "Prostě si klekni. " Poslechla jsem a vzala si jeho penis do ruky. Dráždila jsem ho rukou, a když jsem si dodala odvahy, vzala jsem ho do pusy. Zprvu byl opatrný, ale pak si stan🡕 ovil vlastní tempo a začal přirážet tvrději. Když se udělal, málem jsem se udusila, avšak ve snaze ho potěšit, jsem všechno spolykala. Vstala jsem a čekala, že mi to oplatí, ale on si zapnul kalhoty🡕 a rozloučil se se mnou. Byla jsem v šoku, že mě tam nechal takhle rozvášněnou, bez vyvrcholení. Při představě na předešlou událost jsem si tam strčila prsty a dodělala se sama. Spokojeně jsem odešla domů a klidně usnula. Když jsem se ráno probudila, cítila jsem se špatně vůči Kláře.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Nevěra, Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře