Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nečekaný výprask erotické povídky

O jednom deštivém víkendu jsem se dost nudila a brázdila internetem. Pak jsem skončila ze zvědavosti na chatu s erotickou tématikou. Oslovila mě tam dívka, které bylo jako mně 24 let. Že prý hledá nějaké zpestření pro svého přítele.

Věděla dobře, že se mu moc líbí, když se o něj holky perou. Dlouho mně přemlouvala, že by jsme se mohli někde jako náhodou potkat a trochu poprat. Udělat před ním nějakou žárlivou scénu. Když mi poslala jejich fotky, tak se mi oba líbili a přemýšlela jsem o tom čím dál víc. Měla to už dopředu naplánované, sešli bysme se u menšího rybníka kam nechodilo moc lidí. Nabídla mi taky, že když ji přeperu mohu si přát cokoliv s ním. To už jsem přestala váhat a chtěla jsem to zkusit. Znělo to jako zajímavý zážitek a zkušenost. Dohodli jsme se na dalším víkendu a chtěla taky vědět jaký budou naše výhry. Řekla jsem, že když cokoliv s ním tak ať mi to hezky udělá a ona mně při tom bude dráždit. Svolila a přemýšlela jakou výhru by chtěla ona. Po dlouhém přemýšlení řekla že když vyhraje ona budu její na jednu hodinu a to se vším všudy a budu ji muset na slovo poslechnout. To bylo dost odvážný, ale slíbila jsem, že když to bude v mezích zákona tak souhlasím. Domluvili jsme si detaily a další sobotu jsme se tam sešli. K večeru jsme se koupali v rybníku a když se začalo stmívat a odešli poslední lidi, tak jsem se začala převlékat z plavek přímo na místě kousek od nich. Můj úkol byl totiž vyprovokovat ji k žárlivosti. Když jsem byla nahá zavolala na mně komu se tam jako předvádím. Odsekla jsem, že se jen převlékám a že když na mně nejsou zvědaví ať si mně nevšímají. Ale to už zvýšeným hlasem řekla, že se nebudu před jejím přítelem nakrucovat nahá. Tady nejsou kabinky, tak se nemám kde převléknout odsekla jsem a oblékla si tanga. V tom se zvedla a šla ke mně. Popadla jsem tričko abych se tam neprala nahá ale ona mi ho vytrhla z ruky a zahodila. Hned jsem ji vrazila facku a za vlasy jsem ji chtěla stáhnout k zemi, ale měla krátké vlasy, takže se mi to nepovedlo a stihla mi vrazit jednu taky. Pak mě kopala do břicha a fackovala, že jsem nestíhala vůbec reagovat. Měla o dost větší sílu než by mě vůbec napadlo. Během minuty jsem ležela na zemi s rukou skroucenou za zády. Druhou rukou mě dál mlátila po hlavě řvala na mě že jsem jen drzá čubka. To se nedalo vydržet a prosila jsem ji ať mě už pustí že udělám všechno co mi řekne.

Fajn tak konečně je z tebe poslušná čubička, řekla. Zezadu mi škubla za tanga, že jsem jen zasyčela bolestí jak se mi zařízli do mušličky. Po druhém škubnutí naštěstí nevydrželi jinak by mi jí asi přeřízla. Když jsem tam ležela nahá a oddaná na pospas cizí holce teprve jsem si uvědomovala co mě vlastně všechno může čekat. Řekla, že si mě nejdřív radši sváže a řekla Milanovi (to byl její přítel) který tam jen stál s otevřenou pusou ať ji podá provaz který měla v batohu🡕 . Ten bez váhání podal provaz a podržel mi ruce než mě svázala zápěstí k sobě za zády. Pak mi poručila vstát a jít kousek od břehu pod nějaký strom, kde přivázala druhý konec provazu k větvi nade mnou. Uvázala ho dost vysoko, takže jsem se musela ohnout a stát v dost nepříjemný poloze.

Tak jak se ti líbí moje výhra-provokovala mě ještě drze. Nejdřív tě trochu potrestám aby tě to svádění cizích kluků přešlo. Odešla k vodě pro vrbový prut a začala mě s ním šle🡕 hat po vyšpuleném zadečku. Tak 25 za svádění mého kluka a 25 za odporování. To už Milan počítal rány a sledoval výprask. Zřejmě se mu to moc líbilo. Nechtěla jsem dávat najevo jak je to bolestivý, tak jsem jen mlčky držela. Asi po dvacáté ráně už jsem ale syčela bolestí protože začala švihat mnohem intenzivněji. Když jsem myslela, že mám to nejhorší za sebou, tak předala prut Milanovi a zeptala se ho jestli se mu líbilo jak jsem ho tam sváděla. Ten samozřejmě všechno zapřel tak ho Lenka pobídla aby mi za to sešlehal taky prsa. Milan nečekal na nic začal mi švihat střídavě jednu po druhé. Viseli mi v tom předklonu hezky dolu tak k nim měl snadný přístup. Počítal při tom do padesáti každou ránu. To už mě boleli kozičky víc než zadek.

V tom jsem ucítila štiplavou bolest v rozkroku. Došlo mi že Lenka přinesla zatím kopřivy, že mi chce potrápit taky lasturku. Nejdřív jsem se lekla a nadskočila, ale v tom mě Milan švihl přes záda když se budu prý cukat tak budu mít sešvihaný i záda. Ale Lenka pokračovala ve švihání kopřivami což mě nenechalo klidnou a dopadali tak na moje záda i další rány prutem. Milan si pak donesl taky kopřivy a oba najednou mě pálili kopřivami po skoro celém těle. Záda, prsa, zadek, nohy a nejčastěji do rozkroku. Tak to bude stačit, takhle snad dlouho nikoho svádět nebude. Rozepnula Milanovi kalhoty🡕 a vytáhla už pořádně naběhlý péro. Teď ti ho ještě čubina ráda vykouří a přistrčila ho přede mě. Poslušně jsem otevřela pusu kouřila mu ho. Už nemělo cenu odporovat tak jsem poslušně kouřila. Lenka mi při tom držela kopřivy v rozkroku a druhou rukou mě švihala proutkem po zádech. Naštěstí nevydržel snad ani minutu a pak mi všechno vystříkal do obličeje. Už se dlouho nenechám přemluvit na takový experiment.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Orál, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře