Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nechtěně poprvé erotické povídky

Rozhodla jsem se napsat svůj příběh o mém nechtěném poprvé. Tento příběh se mi stal před pěti roky a trvalo mi téměř tři roky než jsem na tento otřesný případ zapomněla. Nechtěla jsem s tím co se mi stalo obtěžovat rodiče, líčit to kamarádkám ani hlásit polici. Ta by se mnou jen sepsala protokol, nic by nevyšetřila, a já bych znovu musela tu nechutnost i s detaily vykládat před cizími lidmi Po tomto nepříjemném sexuálním zážitku jsem měla velký problém najít si chlapce na normálně s ním sexuálně žít.

Teprve až můj třetí přítel mi vyhovuje, ale ani jednomu jsem nevyprávěla, co se mi stalo. Všechny mladé dívky by si z něho měly vzít ponaučení, až se jim nestane něco podobného. Ale nyní od začátku.

Já a mé dvě kamarádky (Věra a Dáša) jsme chodily do deváté třídy v Teplicích. Protože máme všechny tři 15. narozeniny v květnu rozhodly jsme se, že na oslavy těchto významných narozenin oslavíme na chatě u Dáši. Rodiče Dáši mají krásnou chatu v blízkosti Cínovce. Pak jsme přemluvily rodiče, aby nás přes sobotu a neděli pustily na chatu, až si tam řádně narozeniny oslavíme. Zároveň jsme začaly spřádat plány, jak tu naši oslavu narozenin uspořádat, co nakoupit na jídlo a pití a hlavně koho na ně pozvat. Všechny jsme se již předem rozhodly, že si k oslavám pozveme tři starší kamarády ze sousedství, aby nás bavili a aby nás při, přepokládaných, sexuálních hrádkách zbavili panenství. To p protože my tři, jak jsme se před měsícem při povinné gynekologické prohlídce dozvěděly, jsme byly poslední z desíti holek ve třídě, které byly ještě panny. Věra i Dáša už asi rok chodily s kluky s pozvanými kluky, já jsem dosud se žádným nechodila. Věra mi na oslavu obstarala kamaráda svého kluka, který se jmenoval Jiří. Jak se blížila naplánovaná oslava našich narozenin byly jsme čím dál tím netrpělivější. Jak daný den D přišel. Dášin táta nás odpoledne odvezl na chatu a popřál nám příjemnou oslavu. Asi hodinu potom co odjel přišli na kolech kluci. Také oni donesli nějaký proviant. Hned jsme začaly připravovat jídlo a chystat pití. Pustily jsme nahlas moderní muziku. Mejdan začal. Všichni jsme začali popíjet, tancovat a jíst. Po několika hodinách se to začalo grupovat a mizet do pokojů. Jiří se stále kolem mě točil a neustále mě před všemi osahával a snažil se mě co nejdřív zatáhnout do postele. Ne že bych byla proti, ale všechno chce čas a náladu. Jiří začal být stále hrubší a hrubší. Jak jsem mu řekla, že ještě ne, že máme na to celý večer a noc začal být hodně vulgární a hodně pil. Za nějakou dobu byl už dost opilý. Já jsem mu řekla, že s ožralou nic nechci mít. Od té doby pil ještě více a za chvíli byl úplně tuhý. Neměla jsem co dělat, tak jsem šla zjistit co dělají kamarádky. To co jsem uviděla mi vzalo dech. V jedné ložnici jsem uviděla Věru a jejího kamaráda, jak jsou nazí v posteli. Její kamarád ležel mezi jejími roztaženými nohami a silně do ni bušil. Věra u toho silně křičela, protože právě dostala orgasmus. Ve vedlejší ložnici jsem viděla Dášu, jak je nahá a leží na břiše a její přítel ji začíná ojíždět zezadu. Jak ji do kačenky strčil svůj penis, začala Dáša naříkat, že ji to bolí. Její kamarád však na to nedbal a silně do ní zajel. Dáša vykřikla a najednou byl v ní penis až po kořen. Bylo vidět, že jí po kačence stékají kapičky krve - už není panna. Jak Dáša zjistila, že už je celý v ní položila svého kamaráda na záda a sedla si na něho. Rukou si nasměrovala jeho penis do své štěrbinky a začala rytmicky na něm jezdit.

Když jsem viděla, jak si mé kamarádky užívají života začala mě moje kačenka svrbět nedočkavostí. Znovu jsem zašla za Jiřím, ať se mi věnuje. Ale on byl stále opitý. Abych ho vzbudila, tak jsem na něho vylila malou skleničku vody, aby obživl. Jiří mátožně vstal a začal mi nadávat do kurev, protože mu nechci hned dát - Věra mu slíbila, že mě může dnes oprcat a já pořád nechci a dělám drahoty. Pak mi dal dvě facky. Já jsem začala brečet. S ním tu na noc nebudu. Posbírala jsem si svoje věci a Věře řekla, že jedu domů protože se tu nenechám fackovat od nějakého ožraly. Dáša mi říkala, ať zůstanu, že to Jiří tak nemyslel a že mu domluví. Já jsem byla pevně rozhodnuta, že jedu domů. Jak mi Dáša řekla, kdy jede autobus zpět do Teplic, tak jsem se s ní rozloučila a vyšla ven. Byla jsem strašně naštvaná. Dnešní den jsem si představovala, že prožiji úplně jinak. Bylo devět hodin večer. Stále jsem musela myslet na to, jak hrubě se Jiří ke mně choval a jak se se mnou chtěl milovat násilím a bez jakéhokoliv citu. Jak jsem celá zamyšlená přicházela k zastávce autobusu, viděla jsem jak mi autobus odjíždí. Jak se nedaří, tak se nedaří. Zpátky jsem jít nechtěla a další autobus jede za hodinu a půl. Co mi jiného zbývalo, než jít na stop. Postavila jsem se ke krajnici a začala mávat na řidiče. Ani jsem si neuvědomila, že mávám na řidiče na silnici E 55 a že na této cestě pracuji dívky, které se živí prostitucí.

Na sobě jsem měla krátké přiléhavé šatičky s výstřihem a v ruce jsem držela tenká svetřík a kabelku. Podprsenku jsem neměla, protože prsa mám pevná. Asi po deseti minutách čekání mi zastavil kamión s přívěsem se státní značkou TR. Jak se otevřely dveře vylezla jsem po schůdcích do kabinky a zeptala se anglicky, jestli mě zavezou do Teplic. Řidič asi moc neznal anglicky, jen zakýval hlavou a říkal yes, yes. Proto jsem vlezla do kabinky a sedla si na sedadlo vedle řidiče. Řidič vypadal jako spokojený ženáč, měl asi 50 let a byl trochu při těle. Co mě na první pohled zaujalo byl jeho velký černý knír pod nosem, který si pořád hladil a fotky čtyř dospělých dětí, které měl přilepeny na stěně kabiny. Jak jsem si sedla hned se mi chlubil svými dětmi na fotkách a malým vnoučkem, jehož fotku měl nad volantem. Anglicky jsem mu moc poděkovala, že mě sveze do Teplic. Náklaďák se rozjel. Řidič rozhrnul závěs za sebou a něco říkal turecky. Najednou z kabinky za řidičem na mě vykoukli dva řidičovi kamarádi, asi závozníci. Jeden z nich byl svalnatý a silně potetovaný a druhý byl silný asi 120 kg černoch. Hned se s řidičem začali o něčem turecky dohadovat. Já jsem jim nerozuměla, hlavně že jedu domů. Po třech minutách pomalé jízdy kamión zastavil na malém odpočívadle. Bylo mi divné, že po tak krátké době již stojíme. Udiveně jsem se podívala na řidiče, co se děje. Řidič byl ledově klidný a jen mi naznačoval, že je to tady OK. Pak vytáhl peněženku a podával mi tři bankovky po 50 euro a ukazoval na prstech, že 3 krát 50. Nerozuměla jsem mu a nevěděla, co to má znamenat a proč mi dává peníze.

Odmítla jsem je vzít, ale řidič vzal moji kabelku a dal peníze je dovnitř. Najednou mi to došlo!!! Spletli si mě s prostitutkou!!! Hned jsem peníze vytáhla z kabelky a podávala mu peníze zpátky a říkala No, no - I am no prostitute; i am very young girl; no, no, no. Nikdo na to nic neříkal. Jen řidič znova sáhl do peněženky a podával mi dalších 20 euro a povídal lámanou angličtinou yes, yes, you very young girl. Chtěla jsem vystoupit z kabiny, ale kabina byla zamčena. Jak mi dal řidič znova všechny peníze do peněženky, chytil mě za ruce potetovaný Turek a vtáhl do kabinky za řidičem na malé lehátko🡕 . Jak jsem ležela v hrůze a strachu nad dalším vývojem situace viděla jsem, jak ti tři statní muži mezi sebou o čemsi náruživě diskutují. Potom dali do čepice🡕 tři papírky a postupně je vytahovali. Potom mi ukazovali čísla, které si vytáhli. Jedničku měl potetovaný, dvojku černoch a trojku řidič. Jak se ke mně lezl potetovaný došlo mi, že oni losovali v jakém pořadí budou se mnou souložit. Znovu jsem se vzepjala k úniku a znovu říkala I am no prostitute. Oni dělali, že mi nerozumí, jen se na mě smáli a říkali ok, ok, ok. Vše bylo marné. Asi si mysleli, že se na milování s nimi už nemůžu dočkat. Potetovaný mi , přes mé velké protesty, vysvlékl šaty🡕 a sundal titěrná tanga. Potom se on sám vysvlékl do naha. Viděla jsem, že nemá potetované jen ruce, ale že je potetovaný po celém těle. Všimla jsem si jeho piersingu - ve spodní části penisu měl umístěné tři kolečka a žalud měl proklatý malou činkou. Prstem mi ukazoval místo na a těle, kde měl vytetovanou nahou dívku v nemravné pozici a u ní měl vytetované čárky, které dokladovaly s kolika ženami nebo dívkami dosud souložil.

Lámanou angličtinou mi vysvětloval, že já budu 221dívka, se kterou bude za svůj živit souložil. Nevěděla jsem, co mám udělat. Oni si mysleli, že jsem prostitutka a že jen dělám drahoty a proto pořád říkám no, no, no. Pak mě začal silně líbat na ústa (strašně smrděl cigaretami a alkohol🡕 em), potom přešel s líbáním na má prsa a skončil u mé vyholené kundičky (s Věrou a Dášou jsme se domluvily, že si ji před oslavami hlaďounce vyholíme). Slyšela jsem ho, jak si pro sebe mluví ó very well young girl a je s mojí oholenou kundičkou velmi spokojený. Začal mi lízat kundičku a poštěváček svým dlouhým jazykem. Pak do mě zastrčil dva prsty a začal mě jimi šukat. Po chvíli mi strčil svůj ohon do ruky, asi s přáním (něco mi turecky říkal a posunky naznačoval), ať mu ho připravím. Jak jsem mu začala úd masírovat ohon mu rostl a rostl. Jak mohl mít takových 25 centimetrů a byl tvrdý jako ze železa. Jak potetovaný cítil, že je už dostatečně připraven mi (přes můj odpor) roztáhl svými svalnatými rukami doširoka nohy, prsty mi roztáhl závojíčky a nasadil špičku žaludu na začátek mé panenské kundičky. Náhle si nade mě klekl podložil mi rukami zadeček a žaludem dráždil stydké pysky, klitoris a ústí mé dosud neposkvrněné svatyňky. Najednou vší váhou svého těla vyrazil proti mé kačence a zároveň svými rukami, které měl pod mým zadečkem, mě přitáhl na sebe. Takové hrubé síle nemohla má panenská kačenka odolat. Jeho úd protrhl panenskou blánu, najednou rozšířil moji pochvu do obvodu jeho penisu a zastavil se až o dno pochvy. Můj silný křik si potetovaný vysvětlil asi tak, že se mi jeho počínání líbí. Jak ucítil, že je na dně pochvy začal mě mrdat s neuvěřitelnou razancí.

Bylo vidět, že je už dlouho neukojený. Jak mě mrdal stále jsem měla před očima jeho potetovanou hruď s nechutnými obrázky a s počtem dívek se kterými dosud mrdal. Já si do smrti budu pamatovat, že já mám číslo 221. Při mrdání se mě snažil stále líbat (dlouhým jazykem mi zajížděl hluboko do úst) a svalnatými rukami mi hnětl prsa. Asi po deseti minutách jsem cítila, jak začínám v kačence pociťovat příjemné, dosud nepoznané, pocity. Než se mohly tyto příjemné pocity přeměnit na orgasmus ucítila jsem, jak jeho penis do mě něco pumpuje. Semeno, mé milostné šťávy a panenská krev mi začala vytékat kačenky. Potetovaný, jak se do mě vysemenil, vytáhl ze mě svůj ohon, utřel si ho do hadry a toutéž hadrou potom hrubě utřel svoje sperma z mé kačenky a stehen. Již při jeho orgasmu nakukoval do kabinky černoch, aby zjistil, kdy na něho přijde řada. Viděla jsem jak si rukou už honí svůj černý ocas. Jakmile potetovaný skončil, hned si ke mně vlezl černoch. Byla jsem jako v mrákotách. Bezmocná a zneuctěná. Černoch mi dal do ruky také svůj ocas, ať mu ho také pohoním. Ale to co mi dal do ruky, bylo něco obrovského. Penis mu měřil o něco víc než potetovanému, byl dvakrát silnější a silně ohnutý do strany. Černochův penis jsem nemohla obejmout jednou rukou. Při jeho honění jsem ho objala dvěma rukama. Jak byl černochův penis dokonale připravený, tak mě černoch převrátil na břicho a nadzvedl mi zadek. Jak mě takto upravil, ihned do mě vrazil svého silného čuráka. Zatmělo se mi před očima. Černochův úd do mě, pro jeho šířku, vlezl jen kousek. 120 kilový černoch mě však chytil svými silnými pažemi za ramena a vší silou k sobě přitáhl. Zároveň proti mně silně vyjel celou svou pánví. Cítila jsem jak jeho úd do mě násilím zavrtává a roztahuje mi vnitřnosti.

Myslela jsem, že mi kačenka praskne. Malá výhoda byla, že jsem byla vevnitř promazaná spermatem jeho předchůdce a černoch do mě nezajížděl nasucho. Stačily tři silné strky a černoch ho měl ve mně celého. Jak byl celý ve mně začal mě mrdat, jako bylo naposled v jeho životě. Jak do mě vší silou zajížděl začala jsem cítit dosud nepoznané. I když mě tento muž znásilňoval cítila jsem, že silně vlhnu a že se mi pomalu blíží orgasmus. Byla jsem ráda, že se moje kačenka vyrovnala s velikosti jeho přirození a že mě nyní moc nebolí. Černoch mě usilovně mrdal už asi 15 minut. Napětí a příjemné pocity se stále stupňovaly. Najednou jsem cítila, že se mi blíží orgasmus. Cítila jsem jak mi celé tělo vibruje a svírá se v slastné křeči. Křičela jsem slastí a stále se prudčeji nabodávala na jeho obrovský ocas. Bylo to jako uragán. Mé výkřiky a vzdechy nabyly na intenzitě. Zároveň s mým prudkým orgasmem měl orgasmus i černoch. Jeho velmi velké množství semene mi vytékalo z přirození. Bylo vidět, že černoch je spokojený. Vytáhl ze mě svého ochablého čuráka, utřel si ho a oblékl slipy a kalhoty🡕 . Na jeho uvolněné místo se už dral řidič, ženáč - otec čtyř dětí a novopečený dědeček. Byl tak netrpělivý, že mi ani neotřel spermatem znečištěnou kačenku a stehna a hned nasadil svůj penis na ústí pochvy a pomalu začal do mě pronikat. Jeho penis byl menší než penis černocha a nebyl ani tak tvrdý. V mé spermatem černocha vymazané kundičce hezky klouzal. Jeho koule silně narážely na moji prdélku a vydávaly zvláštní zvuk. Během deseti minut intenzivního mrdání s 50 letým dědečkem jsem znovu cítila, že se mu i mi blíží orgasmus. Bylo to nádherné. Svíjela jsem se zase v slastné křeči.

Řidič jak vycítil, že už bude stříkat vytáhl ze mě penis a strčil mi ho hluboko do pusy. Cítila jsem, jak penis v mé puse pulsuje a stříká množství semene. Abych se neudusila musela jsem veškeré jeho semeno spolykat. Jak řidič skončil naznačoval mi, že mu mám penis dočista vylízat. Co jsem měla dělat. Penis i varlata jsem mu dočista vylízala. Řidič byl spokojen. Zasunul si penis do slipů, natáhl kalhoty🡕 , zapnul opasek🡕 a celá věc byla pro něho vyřízena. Já jsem si vzala jejich hadru a otřela si mokrou kačenku a stehna. Zpod sedadla jsem vytáhla své tanga a šaty🡕 a začala se oblékat. Neměla jsem moc místa, protože na lehátku🡕 byla kaluž spermatu a vedle po mě stál a stále po mé mladé postavě pokukoval černoch. Ten jak viděl, že tam není moc místa a já si nemám kde sednout, vzal hadru utřel sperma na lehátku🡕 a hodil ho pod lavici. Tím bylo pro něho uklizeno, skončil špás a zase je na řadě dlouhá a únavná cesta do Istanbulu. Řidič mi znovu dal do ruky 150 euro a říkal, že jsem very, very good a potom ještě něco čemu jsem nerozuměla. Černoch i potetovaný mu přikyvovali. Z jeho špatné angličtiny jsem vyrozuměla, že tady znova pojedou asi za dva týdny a že se na mě tady na parkovišti opět těší!!! Pak mě černoch vysadil z kamiónu a já se ocitla zneuctěná v tmavé noci noci na malém odpočívadle na cestě E 55. Zůstala jsem tam stát jako přibitá i poté co kamión s tureckou poznávací značkou zmizel v dálce. Byla jsem jako ve snách. Má bývalá panenská kačenka mě pálila a hodně bolela, jak byla násilně roztažena a protržena. Byla jsem celá ulepená od spermatu tří mužů a v puse jsem měla divnou pachuť (od líbání s kuřáky a od polykání řidičova spermatu).

Najednou se mi s toho všeho udělalo špatně. Musela jsem blinkat. Najednou bylo všechno ze mě pryč - jídlo, pití i řidičovo sperma. Šla opláchnout obličej a kačenku k blízkému potůčku. Přemýšlela jsem co mám dělat dál. Domů jít nemůžu a tady na cestě přes noc také nemůžu zůstat. Mohl by mě chytit nějaký pasák a zavřít v nějakém svém bordelu. Vrátila jsem se zpět na chatu. Holkám jsem řekla, že mi ujel autobus a ten další že už nejel. Obě mě litovaly a vyhrožovaly Jiřímu, že mu zítra až se probudí z opice ukážou co proto. Pak jsem se šla důkladně osprchovat a znovu jsem si sedla s holkami. Ty už seděly na balkónku (kluci v obýváku pili) a povídaly mi, jaké prožily dneska krásné první milování. Pak mi to detailně popisovaly. Věrka mi dokonce slíbila, že jestli budu chtít, tak mi zítra půjčí svého kluka, ať mě zbaví panenství. Já jsem řekla, že nechci, a že mi zážitek s Jiřím stačí nejméně na rok. Protože se blížila půlnoc, šly jsme spát. Druhý den nás Dášin táta odvezl domů. Obě holky dlouho ve škole vyprávěly kamarádkám jaké to byly krásné oslavy 15 narozenin a jak při tom přišly o panenství. Já jsem spolužačkám raději nic moc neříkala a holky můj konflikt s Jiřím se mnou dále nerozbíraly. Já jsem měla jiné starosti!!! V noci jsem nemohla spát a když jsem usnula, stále se mi zdálo že mě někdo znásilňuje. Kačenku jsem si musela stále mazat hojivou mastí a vyplachovat heřmánkem. S netrpělivostí jsem čekala, jestli dostanu menstruaci. Jak jsem ji za tři dny dostala, spadl mi ze srdce kámen. Potom jsem si za měsíc zašla na hygienu na anonymní zjištění, jestli nemám AIDS, neboť se jednalo o nechráněný styk s neznámými cizinci.

Netrpělivě jsem očekávala na výsledek celý týden. Nedovedete si představit jaká to byla úleva, když mi řekli, že nejsem nakažena!

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Honibrk (2021-06-17):
To bylo dobrè, SAKRA. Fakt dobré

Matherror (2022-10-31):
Povidka dobra ale pokud mela cislo 221, jak mohl byt dlouho neukojeny ? To kazdou opichal jen 1x ? :)