Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nekonečná výdrž erotické povídky

Nekonečná výdrž Příběh, který vám, chci vyprávět, se stal asi před týdnem. Bude se to týkat několika mých spolužaček, aby to nebylo zavádějící, tak jim dám falešné jména. První se jmenuje Světlana - Je to zrzka, ale jen slabá a má krásné modré oči, je vysoká asi 172cm a má dokonalou postavu. Další budeme říkat Lucka - Lucka má černé vlasy a hnědé oči, měří 181cm a její prsa jsou tak velikosti 4.

A poslední spolužačce budeme říkat Elis - Je to blondýna asi 160cm vysoká, je celá drobná a moc pěkná. Když jsem popsal hlavní postavy, můžu začít povídat. Stalo se to, když jsem měl se Světlanou dělat referát. Došli jsme k ní, ona si sedla do křesla naproti mně, její máma nás pořád obskakovala, ale protože musela se svým, manželem odjet dala nám sbohem a odjela. Její rodiče mě znali a tak je kluk v její přítomnosti nechal chladným. První jsme pracovali na referátu. Pak jsme se zasekli a nemohli se pohnout dál. Světlana na chvíli vstala a odešla. Po pěti minutách se vrátila, že jí je horko, že se šla převléct, ale já horko nepociťoval, byla mi spíše zima a jí za chvíli taky. Tak si ke mně přisedla docela blízko a chytila mě na trup, mně jako kluka to samozřejmě vyprovokovalo, ale protože jsem už od dětství moc přemýšlel, vytáhl jsem jí z mích kalhot ruku a odsedl si. Přísným pohledem jsem se na ni díval a ona vypadala, že porodí ježka. Pak to zkusila ještě jednou, sedla si přímo na mě tak že jsem měl její prsa přímo před očima. Protože jsem se cítil divně a podezíral ji z nějakého vtipu s dalšími spolužačkami. Chytil jsem ji a bez problémů ji ze sebe sundal. Samozřejmě jsem si u toho pěkně sáhl na prsa. Ona se přede mnou se sypala. Že to byla sázka o deset tisíc, že se semnou vyspí (mám totiž pověst celibátu). A začala mě prosit, že se semnou podělí o výhru. Znovu se ke mně nalepila a začala mi stahovat kalhoty🡕 , já ji zarazil a řekl, že chci, ale z těch deseti tisíc aspoň dva litry ona přikývla a začala mě líbat, kalhoty🡕 byly hned pryč a se spodní vrstvou oblečení. Světlana už měla na sobě jenom podprsenku, kterou jsem celou poslintal. Tu jsem z ní strhl a vyděl to, po čem jsem od dětství tajně toužil. Světlaniny prsa. Ale ona, že to musí natočit, aby měla důkaz. Mě už to nemyslelo a tak jsem přikývl. Došla s kamerou a nachystala stativ. Já ji vzal na rameno do druhé ruky stativ s kamerou a šel jsem do koupelny. Tam dochystala kameru a vlezli jsme si do sprchového koutu a pustili vodu. Objal jsem ji a začal jí lízat bradavky byly malé a tvrdé. Otočil jsem ji a přimáčkl na sklo, zvedl jí pravou nohu a začal jsem jí to dělat, ze začátku pomalé tahy, protože jsem vyděl krev(asi pana), pak jsem zrychloval a zrychloval až se ji podlomily nohy a já ji musel opřít o sebe a jízda pokračovala. Šukal jsem jí asi hodinu v kuse a zastavilo mě až pípání kamery. Pořád jsem měl chuť na sex, ale když jsem vyděl poslintanou Světlanu, nemohl jsem jí to chudince znovu dělat. Po chvíli vstala a dala mi pusu. Pomohl jsem jí dojít k počítači. Ona si začala psát s Luckou a Elis.

Oni nemohly uvěřit, Elis už sex mnohokrát měla, ale podle čtení se je orgasmu nedoneslo a lucka byla taky pana jako před chvílí Světlana. Ony prý, jestli by si to taky mohly zkusit se jí zeptali a ona odepsala, ten má výdrž na dalších deset. Za pět minut sem slyšel zvonek. Pohladil jsem Světlanu a šel otevřít. Stála tam Elis. Otevřel jsem a pozval ji dál. Ona hned, tak kde? Řekl jsem jí v koupelně. Vešli jsme do koupelny a ona ze sebe shodila tričko🡕 a sukni🡕 a nalepila se na mé nahé tělo. A prej je jí jedno jak, ale ať ji šukám tak dlouho než dostane orgasmus. Otočil jsem ji a její záda jsem přiložil na své prsa. Má moc krásny zadek, opravdu kus ženský, sedl jsem si a ona na mě, při sedu jsem jí to zasunul do svatyně a začal poskakovat, zase ze začátku pomalu pak rychleji a pak turbo. Jednou rukou jsem jí chytil za prso, které poskakovalo a opravdová koza. Jezdil jsem jí prsty po bradavce. Když někdo otevřel. Zastavil jsem a ohlédl se. Elis hned, prosím nepřestávej, šukej, šukej. Tak jsem pokračoval a najednou jsem ucítil, jak se třetí tělo připojilo do naší hry. Bylo to opravdové tělo. Nebyly to ty malé hrbolky jako u Elis nebo u Světlany. Byly to pořádný kozy. Hladila mě po břiše prsou a po bradavkách. Líbala mě na krku a chvilkami šeptala, už ji došukej, ať můžu jít já. Když elis odpadla a já do lucky poprvé zasunul, pootevřely se dveře a my se schovaly. (Aha Světlana nemá dost). Vyděl jsem zrzku v ručníku, tak jsem po ní skočil a začal jí to dělat ze zadu, první se bránila, ale pak se odevzdala rytmu. Měla nějaké větší prsa, ale toho jsem si nevšímal. Když odpadla, zjistil jsem že to je Světlanina máma.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře