Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Neliny začátky erotické povídky

Nela je devatenáctiletá studentka jednoho středočeského gymnázia. Letos ji čeká maturita, už rok má přítele "se vším všudy". Tyto dva příběhy se ale odehrály dříve. Popisují její první dva vztahy s kluky, když jí bylo 13, respektive 15 let.

Neliným prvním přítelem byl Kuba. Spolužáky byli od třetí třídy. Jejich třída byla s "rozšířenou výukou jazyků", což v praxi znamenalo angličtinu od třetí třídy, němčinu od páté třídy a francouzštinu nebo ruštinu od třídy sedmé. Nela do stejné školy chodila od první třídy, Kuba se k nim přidal ve třetí. Do té se dělaly přijímačky a přišla tam celá řada dětí z různých škol ve městě.

Sbližovat se začali v sedmé třídě na lyžáku. Na tom byli v Rejdicích nedaleko Tanvaldu. Ke sblížení tak nějak ale nevedly lyže, jakožto spíš večerní diskotéky. I když "diskotéky" se spíš hodí napsat do uvozovek, nebyly to nějaké velké divoké mejdany, co taky očekávat od párty pod dohledem pedagogického sboru. Přesto Nele Kuba padl do oka, hezky se s ním povídalo, jinak, než během vyučování. Při tancování ploužáků se jí nejprve nesměle dotýkal, pak se k ní začal víc tisknout. To ale na lyžáku bylo vše.

Nela se ale po návratu domů dočkala od Kuby pozvání na rande. Bylo to do kina. Tehdy měla lehce zvlněné světle hnědé vlasy, štíhlou postavu a rýsovaly se jí prsa, které jí spolužačky záviděly, byť objektivně to byla "jen" velikost dvě. Cestou z kina následovala první nesmělá pusa, to bylo ale vše. Přišla však další a další rande a z nesmělé pusy se postupně stalo regulérní líbání.

A ta se z ulice přesunula také do pokojů obou mladých partnerů. Když už spolu byli druhý měsíc, začal Kuba pociťovat touhu vztah někam "posunout". Měli k tomu hezkou příležitost, když byli u Nely sami doma. Jeho dotyky už několikrát v minulosti směřovaly na její hrudník, vždy ale přes oblečení.

"Chtěl bych víc," pronesl jednou, když Nelu líbal a hladil jí přes tričko prsa.

"Já nevím, je to brzy," odpověděla zaraženě, ale Kuba naléhal. A tak se Nela mírně odtáhla, vzala tričko a přetáhla si ho přes hlavu. Pro Kubu to byl krásný zážitek. Poprvé viděl holku ve spodním prádle. Okamžitě chňapnul její pravé prso a začal ho mačkat, růžovou podprsenku nedbaje, pak se začal snažit nemotorně dostat pod ní.

Nele to nebylo nepříjemné, byl to nový zážitek, ale hezký. Do Kuby ostatně byla zamilovaná. Polibky, které směřoval na krk, ji maximálně vzrušovaly, tak se podvolila, podprsenku rozepnula a nechala spadnout.

Kuba toho hned využil a z líbání krku přešel níže. Sledoval její špičatá prsíčka, vzal jí do úst pravou bradavku a hrál si s ní jazykem. Druhé prso se snažil mačkat. Nela se oddávala polibkům a hladila ho střídavě po zádech a ve vlasech. Když si sundal tričko, tak i po nahé hrudi.

Kuba se rozhodně nestyděl a netrvalo dlouho a měl dole i kalhoty🡕 . Byl tam jen v bílých slipech, ale ty ho neskutečně tlačily a tak musely dolů i ony. Nela jej zvědavě okukovala, přemáhal jí ale stud. Kuba vzal Nelinu ruku a sunul si ji níž, aby naznačil, co chce. Položil si ji do klína, Nela jen opatrně a letmo párkrát přejela po jeho penisu, tak jí ruku vzal a položil kolem svého údu. Sám pánví přirážel, líbaje ji při tom na prsou. Nela se po chvíli přidala a rukou stále nesměle, ale pro Kubu velmi příjemně, jeho penis mnula.

Kubovi to bylo stále příjemnější, Nelu hladil přes legíny i v rozkroku, když chtěl zastrčit ruku za lem legín, jeho dívka však ucukla. To mu ale nevadilo, stačilo mu to, co se odehrávalo v jeho rozkroku. Za pár okamžiků se totiž dostavil pocit, který pořádně neznal. Ano, masturboval, ale tohle bylo tak jiné.

Ze špičky penisu vystříkla velká dávka bílé tekutiny, která dopadla mezi oba partnery. Nela ucukla a penis pustila. Kuba si ho ještě vzal a přidal pár prudkým pohybů po něm, za což se mu jeho tělo odvděčilo ještě dvěma silnými výstřiky na postel...

To se opakovalo ještě o dva dny později. Nela už tedy byla mnohem lépe připravená. Takže tentokrát ejakulát skončil v papírové utěrce. Kubovi také dovolila, aby jí rukou zajel pod legíny, chvíli jí hladil po stále více vlhkých kalhotkách a pak mohl strčit i rukou pod nich, než opět ucukla, že ještě není připravená. Jemu ale opět stačila její prsa a ruka hrající si s jeho přirozením a výstřik přišel brzy.

Dalších šťastných konců se ale Kuba už nedočkal. Tento zážitek byl ve čtvrtek odpoledne. Od Nely Kuba spěchal na trénink florbalu, kam stejně přišel asi o 20 minut pozdě. Když druhý den přišla Nela do školy, měla pocit, že na ní spolužáci divně koukají. Že se v šatně přestanou bavit, když se objevila. A kluci se začali posmívat. Trvalo to dvě vyučovací hodiny, než se dozvěděla důvod.

"Tys jim všechno vykecal!?" ječela na Kubu na chodbě v místě, které poskytovalo alespoň trochu soukromí. Její dobrá kamarádka Alča jí totiž řekla, co si kluci o ní včera psali na facebooku a dnes rozebírali ve škole. Když Kuba dorazil pozdě na trénink, tak sice nic neřekl, když se po něm ale sprchovali, jeden kamarád poznamenal k jeho penisu, že když má teď holku, tak by mu taky měl trochu povyrůst, aby Nela nebyla zklamaná. Kuba mu na to odpověděl, že je debil a že mu nic růst nemusí a Nela je spokojená s ním i tak. Následovalo naléhání kamarádů, kterým pak vše do nejmenších detailů popsal.

Omluvy nic nespravily, následovala facka, kterou ani sama Nela nečekala, že je schopná klukovi ubalit, v slzách pak utekla pryč a s Kubou dlouho vůbec nemluvila. A pak si o jejích prsou mohl nechat jen zdát.

***

Kdo o nich často snil, především když seděl u počítače s trenkami na půl žerdi a s rukou na penisu, byl Roman, další spolužák. Spíše tichý chlapec, který neměl moc kamarádů a víc než s kluky se bavil s dívkami. V devítce s Nelou dělali společný projekt a začali se bavit i mimo školu.

Tentokrát to byla Nela, kdo udělal první krok, Roman by se k tomu nerozhoupal. Po jedné procházce ho políbila. Jen krátce a rychle na rty, ale Romana to povzbudilo a při dalším rande už následovaly francouzáky. Roman byl ještě méně zkušený, než Nela. Byly to jeho první pusy v životě.

Nela v té době měla už větší trojky prsa, a i když bychom ji považovali za dívku štíhlou, byla, jak se říká, krev a mlíko. Ale Roman sám byl trochu oplácanější postavy, takže to, že je s takovou holkou, považoval za dar z nebes.

Netrvalo moc dlouho a Nela byla po dvou letech opět sama s klukem v pokoji. S Romanem si vyměňovali polibky a jeho ruka zajela pod tričko. Tam už narazila na pěknou krajkovanou černou podprsenku velikosti 80C, přes kterou si s prsy hrála.

Bylo to asi potřetí, kdy takto byli spolu, kdy Roman začal Nele tričko zvedat a prsa v podprsence, tentokrát bílé, odhalil. Vzadu se ji nemotorně snažil rozepnout, s čímž mu Nela pomohla. Bylo to trochu, jako když vypustíte tygra. Roman se na Nelin hrudník doslova vrhnul a chvílemi až bolestivě prsa mačkal a sál.

Další zážitek ale znemožnil zvonící telefon. A tak následovalo o pár dní později nové rande, kde se Roman snažil navázat tam, kde předtím skončil. Své dotyky ale směřoval i do Nelina klína. Dívku hladil po stehnech a pod volnou sukní se jí dostal až mezi mírně roztažené nohy, kde narazil na bílé kalhotky. Začal jí přejíždět po rozkroku nahoru a dolů a v dívce vyvolal nezažité pocity. Nela začala mírně vzdychat, zaklonila hlavu a nechala Romana, aby ji dráždil.

Tentokrát se ani nebránila, když se jeho ruka začala nemotorně dobývat pod ně. Nejprve ze strany se je Roman snažil shrnout, což moc nešlo, zeshora to také nebylo pohodlné. Nadzvednutým zadkem mu Nela naznačila, aby je stáhnul.
Teď už byl přímo u jejího nejtajemnějšího místa a jako první muž se jej přímo dotýkal. Nela mu pomohla se vysvobodit z džínů a z trenek a začala mu honit penis. Tak, jak ji před časem naučil Kuba. Dva roky rozdílu ale byly znát. Penis Nele přišel výrazně větší. Pravou rukou jezdila po údu sem a tam a přes žalud přetahovala předkožku. Cítila, jak špička vlhne.

A vlhla také Romanova ruka, která pracovala Nele mezi nohama. Když jí poprvé strčil dovnitř prstík, tak mírně vyjekla, ale rychle si na to zvykla. Pravou slast ale způsobovalo dráždění klitorisu. Byla to Nela, kdo první zažil první společný orgasmus (v jejím případě tedy nejen společný). Na chvíli zapomněla i na stimulaci Romanova údu, což jí dal najevo přírazy proti její ruce. Netrvalo to ale dlouho a také Roman potřísnil Nelinu postel svým semenem. Nela byla v takovém transu, že neměla vůli po svém vyvrcholení hledat něco, kam by Roman mohl stříkat, bylo jí jedno, že je to částečně v posteli a částečně na ní.

Takto to trvalo dva týdny, během kterých se sešli šestkrát. Pak ale Nela měla své dny a tak byl Roman ochuzen a vzrušování své partnerky. Jakoby cítil, že mu to musí nějak vynahradit, Nelu při tom, když jej líbala na hrudi, najednou jeho ruka začala tlačit níž a níž.

Nela jej tedy začala líbat kolem pupíku, což jej přivedlo k nesmírnému vzrušení, kterým se celý chvěl, zvlášť se to vystupňovalo, když se dostala k podbřišku. Teď jí od jeho penisu doslova dělily centimetry. Roman jej vzal do levé ruky, pravou měl položenou na Nelině hlavě a snažil se tyto dvě věci spojit.

Nele ta představa dřív byla odporná. Ale láska přenáší nejen hory, ale i odpor dívek k orálnímu sexu. Otevřela ústa a Romana nechala, aby jí penis do úst vtlačil. Jeho tlak pominul s tím, jak její jazyk začal přejíždět po jeho žaludu a jak se k němu přisála ústa.

Netrvalo to snad ani minutu, než Roman vydechl něco, co znělo jako "Bacha!" Penis začal pulsovat, sotva ho Nela vytáhla z úst, tak z něj vystříkla doposud největší dávka spermatu, jako u partnera viděla.

Roman byl pro tento (u)spokojen, ale ne na dlouho. Asi po dvou týdnech a čtyřech orálních sexech se s Nelou mazlili nazí. Leželi bok po boku, Roman se na Nelu převalil. Líbal jí na krku, což se jí strašně líbilo. Ani si nevšimla, že jedna ruka kamsi zmizela. Za chvíli ale pocítila Romanův penis, jak jí přejíždí po rozkroku a snaží se dostat dovnitř. Vyjekla, ucukla a Romana se snažila odtlačit.

"Né! Tohle ne! To nechci!" křičela. "Proč ne?" divil se Roman.

"Nejsem na to připravená, jsme spolu jen chvíli!" bránila se Nela, zatímco naštvaný Roman z ní slézal a oblékal se.

Vzápětí ale pro Nelu přišla další rána. Roman nebyl mezi kluky moc oblíbený, a tak si ho často dobírali. Mezi nimi byl i Kuba. Když na něj po těláku v šatně vytáhl, že jemu ho Nela honila a on se nezmůže ani na to, Roman to nevydržel a Kubovi vpálil následující větu: "Tobě ho možná honila, ale mně ho i vykouřila a říkala, že ho mám mnohem většího a lepšího než ty!"

Kuba zrudnul, pěstí praštil do dveří a z šatny utekl. Kluci se hlasitě smáli, Roman v jejich očích stoupnul o několik metrů. V šatně, kde si žáci přezouvali boty a nechávali bundy🡕 , ale Kuba potkal Nelu a rozpálen do běla tou potupou na ní hned zařval:

"Jak dlouho chodíš s tím Romanem? Dva týdny a už mu ho kouříš? Ty jsi taková děvka!" několik spolužaček zaraženě koukalo, pak se hlasitě rozesmály. Nela ze školy utekla v slzách. Prosadila si, aby tam do konce týdne nemusela. Žádné Romanovo vysvětlení to nemohlo spravit, mezi nimi byl konec.

To bylo koncem dubna. Poslední dva měsíce v devítce byly pro Nelu docela krušné. Přestože nebyla jediná, kdo měl nějaké sexuální zkušenosti, byla jediná, o kom se to takto explicitně vědělo. Některé projevy už byly za hranou šikany.

Například když našla ráno na židli🡕 nalepenou vytištěnou fotografii své hlavy s nápisem "Pračka na čuráky". Či když během přestávky seděla v lavici a jeden spolužák si vedle ní stoupnul, začal jí rozkrok cpát do obličeje a při tom vykřikoval "Vykuř mi ho, krásko!".

Na střední se ale na Nelu už usmálo štěstí. Přišla do prostředí, kde se náhle jako mávnutím hůlky Harryho Pottera všichni začali chovat nějak dospěleji. I když tři spolužáci ze třídy byli i spolužáky ze základky, její pověst se dál nepřenesla. Ostatně Tereza to kdysi zkusila na Nelu vytáhnout, ale hlouček lidí, ve kterém to vyprávěla, ji odbyl tím, že je to přece normální.

To kluci skončili o poznání hůř. Roman byl na stejném gymplu, ale v jiné třídě. Jeho milostný život ale víc a víc strádal, na čež se to pokusil vyřešit tím, že jednu spolužačku, která udělala tu chybu, že se k němu chovala hezky, v šatně sexuálně napadl. Skončil s vyhazovem ze školy a musel i chodit k psychologovi, který s ním rozebíral jeho sexualitu a agresi. Kuba šel po základce na strojní průmyslovku, ale podlehl tam špatné partě a marihuaně. Nakonec skončil na učňáku a i ten nedokázal dodělat.

🕙 Přidáno 4.3.2022
📂 Kategorie: Orál, Školačky, Párty, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Qepp (2022-03-04):
Pěkný, bude pokračování?

Autor povídky (2022-03-05):
To Qepp: Děkuji za zpětnou vazbu, zamyslím se nad tím, ale určitě ne ten další týden, když tak potom :)