Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nepovedený mejdan erotické povídky

Tenhle příběh se mi skutečně stal, nic není vymyšleno, jen jméno je změno. Jednou večer, to mi bylo 20 let u mě přenocovala moje kamarádka Marie, protože jsme byly pozvané na mejdan u našeho známého. Když jsme byly připravené, že půjdeme, zavolal známý, že se to bohužel nekoná. "No jo, co se dá dělat, " tak tedy zůstaneme doma, navrhla jsem Marii. Otevřely jsme si láhev vína, popíjely a povídaly si.

Marie byla zklamaná, protože se těšila na ten mejdan, neboť byla už dlouho sama a myslela si, že tam by si mohla najít nějakou známost. Ze žalu pila trošku víc, než normálně a já za chvilku viděla, že má špičku. Když vyměňovala v přehrávači CD, nevrátila se do křesla, ale začala tancovat. Chtěla jsem k ní a tancovat s ní, ale ona to odmítla a řekla - "Napřed se dívej, pak se můžeš přidat. " Poslechla jsem a dívala se. Pomalu hýbala boky, její ruce přejely na prsa. Jely po slabé látce blůzičky a nakonec jí přetáhly přes hlavu. Její prsy teď byly uvězněny jen v podprsence. Tancovala pořád dál. Její ruce přejely do pasu na sukni🡕 . Otočila se a sukně🡕 jí sjela k nohám. Jaký to byl pohled. Její zadeček vypadal tak měkce. Její minikalhotky se jí zařezávaly do zadečku a když se trochu předklonila, mohla jsem vidět trošku z jejího vyholeného přirození. Začalo mi být horko. Nejraději bych se k ní přidala a zlíbala její vyholenou mušličku. Ale musela jsem ještě počkat. Ona rozepnula podprsenku a nechala jí spadnout na zem. Sedla si s roztaženýma nohama do křesla a dráždila si ňadra. Jazyjek si olizovala bradavky, až se ty postavily. Pak sáhla po tašce a vyndala něco dlouhého, měkkého. Gumový penis. Zapnula ho a místností se neslo slabé vrčení motorku. Přiložila si ho k prsům na nechala si je masírovat. A jaká měla prsa, velká, ale při tom stojící. Lehce zasténala, když si začala masírovat bradavky. Po nějaké chvíli zajela dolů k svému přirození.

Napřed se masírovala přes miniaturní kalhotky, ale pak je odsunula na stranu a přiložila si ho na poštěváček. Sténala stále silněji a já jsem také byla stále více vzrušená. Moje klahotky byly celé mokré. Teď jsem se rozhodla a rychle jsem se svlékla a seděla jsem jako ona, jen v mokrých kalhotkách. Také jsem svoje kalhotky odsunula na stranu a začala si hrát s mým klitorisem. Pořád jsem se ale na ní dívala. Teď zmizela ta věc - gumový penis v její mokré dírce a ona s ním pohybovala dovnitř a ven. Skoro už křičela. "Jestli chceš, " volala na mě v extázi. "Mám tam ještě jeden. " Ani já jsem se už nemohla udržet. Stáhla jsem si kalhotky a z její tašky jsem vyndala také takový nástroj. Zapnula jsem ho a bez čekání jsem si ho vsunula mezi nohy. Teď jsme poloseděly pololežely vedle sebe na gauči a milovaly jsme se jejími umělými penisy. Milovaly jsme se stále rychleji a stále divočeji. Dovnitř, ven, dovnitř, ven. Zvuky při pohybech penisů v našich dírkách nás ještě víc dráždil.

Zastrčila jsem si ho hluboce do svého těla a vstala jsem. Hned jsem si klekla před Marii, mezi její roztažené nohy a začala jí olizovat poštěváček. Ona se s umělým penisem stále milovala a já si to volnou rukou dělala se svým. Najednou mi řekla roztřeseným hlasem - "Sáhni znova do mojí tašky a vyndej ten bílý, malý. " Udělala jsem to a podala jí ho. Ona ho odstrčila a řekla mi - "Zasuň mi ho zezadu, prosím, ale napřed ho zapni. " Poslechla jsem jí a zapnula ho. Ona zvedla nohy do výše a vystrčila tak na mě svůj zadeček. Olíznula jsem si ukazováček a navlhčila jí zadeček. Bylo vidět, že už to jí silně dráždí. Teď jsem vzala ten malý penis a pomalu jí ho vsunula do dírky v zadečku. V tu chvíli zavzdychala rozkoší a opět spustila nohy. Bylo vidět, jak se v extázi celá chvěje, když jí to přišlo. Házela sebou jako nepříčetná. Já jsem se zatím milovala se svým penisem, když Marie vstala, vzala mě a posadila mě na křeslo. Klekla si mezi moje roztažené nohy a převzala můj penis do svých prstů. Teď mě s ním milovala ona. Za chvilku vzala moje nohy a zvedla si je na ramena a maličko povstala. Začala mi olizovat přirození. Můj zadečk byl na ní vystrčený a já najednou cítila, jak pomalu a postupně do mého zadečku vsouvá druhý penis. Ze začátku se mi to moc nelíbilo a dala jsem jí to najevo. "Neboj se, za chvilku se ti to bude líbit, " uklidňovala mě. A také ano. Milovala mě do obou dírek zároveň a ještě navíc mi jazykem dráždila klitoris. Bylo to nádherné. Nikdy předtím jsem se nemilovala do zadečku, teď to bylo poprvé, ale moc se mi to líbilo. Netrvalo dlouho a já měla takový záchvat orgasmu, že jsem musela křičet nahlas. Horké záchvěvy projížděly celým mým tělem, které se klepalo a chvělo. Když můj orgasmus odezněl, vyndala ze mě oba umělé penisy, ale okamžitě zabořila do mého klína svůj obličej. Jazykem a ústy mě znovu tak zpracovala, že v minutce jsem měla další orgasmus. Bylo to neuvěřitelné, tak rychle za sebou jsem nikdy orgasmus ještě neměla. Chtěla jsem jí to oplatit, ale ona odmítla, že je unavená a šly jsme spát. Když jsem se ráno probudila, Marie už byla pryč. Možná bych si myslela, že to byl sen, ale nechala mi na památku ten svůj malý - zadečkový penis.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře