Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nesmělá panicova mrdací premiéra erotické povídky

Byl konec školního roku a naše třída se domluvila, že se u jednoho kamaráda, který má docela bohatý rodiče, co zrovna nebudou doma, definitivně rozloučíme se základkou. Sraz byl v pět odpoledne a protože bylo krásný počasí, rozlučková párty se konala venku. Bylo docela dost pití a tak netrvalo dlouho a kombinace sluníčka a alkoholu🡕 brzy udělala své. Většina spolužáků a spolužaček byla po chvilce dost pod parou a v náladě. Jak se blížil večer, někteřé odvážnější a uvolněnější spolužačky se už koupaly v bazénu nahoře bez a po vykoupání se už s horním dílem plavek nebo tričkem🡕 neobtěžovaly...

Byl to docela rajcovní pohled, jak pěkný cecíky se holkám houpaly na hrudi. Občas sem se osmělil nenápadně šáhnout, ale jinak nic více, ačkoliv některé dívky a kluci se už začaly párovat nebo seskupovat podle zájmů. Nějak sem nebyl nikam přijat a jak padla tma, začal sem se nudit a tak sem se se vydal na průzkum domu, třeba si někde lehce zašmíruji při pohledu na rozdivočené spolužačky. Štěstí mi moc nepřálo, až když sem otevřel dveře do asi dětského pokoje, ležela tam na pohovce Katka. Vypadalo, že je totálně opilá a někdo jí sem odtáhl, aby se z toho vyspala. Nebyla to zrovna nejhezčí holka ze třídy, docela normální brunetka s pěknou prdelkou. Jen se o ní říkalo, že prý šuká s nějakým klukem z gymplu. Chtěl sem zase zavřít dveře, ale Katka se trochu pohnula a přitom se jí vyhrnula sukně🡕 vzhůru a odkryla pohled na kalhotky. Dostal sem nápad, opatrně jsem dveře zase zavřel a zamkl zevnitř, abych nebyl rušený. Kdy zase budu mít příležitost si pořádně prohlédnout holku? Opatně jsem k ní došel a zeptal se jestli spí a lehce s ní zatřásl, něco zamumlala, ale jinak to bylo bez reakce, začínal jsem se osmělovat. Přes tričko🡕 jí sáhl na prsa. Ona nemá podprsenku! To je skvělý! Opatrně jsem jí vysoukal tričko🡕 ke krku a kochal se pohledem na její pěný prsíčka, začal se jí je hladit a trochu si je pomačkal. Cítil sem, že se mi dostavuje erekce a pokračoval sem v průzkumu Katčina těla. pomalu jí vyhrnul sukénku a uviděl pěkný lehce krajkovaný kalhotky, pod jejichž bílou látkou se rýsoval proužek chloupků. Pohladil sem jí přes látku po kundičce a pozoroval jak bude reagovat. Fakt asi byla dost opilá, protože jí to nevadilo, jen se zavrtěla a trochu víc roztáhla nohy. ještě chvilku sem jí hladil přes látku kalhotek a moje péro docela bolestivě pulsovalo pod látkou kalhot.

Rozhodl jsem se, že jí kalhotky zkusím stáhnout. Opatrně jsem jí nadzcedl prdelku a začal jí svlékat. Vykoukl na mě krásně upravený bobřík, ale já nejdříve stáhl kalhotky zcela a dal si je do kapsy. Sklonil sem se ke Katčině prcince, abych si jí prohlédl z blízka, nádherně voněla a já neodola a na zarostlý venušin pahorek jí jemně políbil. Pak sem jí prsty pičku roztáhl a hledal mezi pěkně růžovýma pyskama ten záhadný poštěváček, aby se na něj mohl podívat. Nemohl jsem si při projíždění prstama přes její kundičku nevšimnout, že se ta kouzelná jeskyňka lehce pootvírá a moje laskání způsobovalo, že začala vlhnout. opatrně jsem zkusil nejříve jedním prstem zašmátrat do hlubin vlhnoucí pochvičky, když sem do ní pěkně vklouzl celým prstem začal sem s ním pohybovat a přidal k ukazováčku ještě prostředníček a lehce sem Katku prstama šoustal. Podíval sem se zda se neprobouzí, ale stále bezvládně ležela a nechala se ode mne prstit. Ocas mi v kalhotech🡕 pulsoval a napínal se jak snad nikdy v životě! Dodal sem si odvahu, stáhl si kalhoty🡕 a péro vystřelilo ven jak napružený luk. Opatně jsem Katku na postely posunul prckou blíž k okraji a pomalu jí roztáhl nohy více od sebe. Jednou rukou jsem jí přidržovala druhou jsem nasměrovem moje trčící péro ke vstupu do jeskyňky. Pomalu jsem čůrák začal tlačit mezi ty krásně vlhké pysky a poprvé zažíval pocit jaké to je, mít penis zasunutý do kundy.

Vychutnával sem si každý centimetr, kterým sem probíjeldo Katčiny píči. Když sem byl asi v polovině, začal sem pomalu z lehka přirážet a s každým dalším přírazem sem se ocital hlouběji v Katčině lůně. Byl sem vzrušený na maximální míru a stačilo mi asi třikrát přirazit čůrákem oproti její pičulce až po kořen a cítil sem, že se mi začíná sperma hrnout ven. Naštěstí sem si uvědomil, že jí nemohu narvat semeno do píči, vždyť ani netuším zda bere antikoncepci! Homem sem ho vytáhl a po vzoru pornoherců mě nenapadlo nic lepšího, než přistoupit ke Katčině obličeji a celou dávku mojí mrdky jí nastříkat do pusy. V dlouhých cákancích jí tam většina spermií skončila a ona nějak podvědomě polykala. Naštěstí ani tohle jí neprobudilo. S posledním výstřikem se mi začal vracet rozum a tak sem se rychle dooblékl a upravil se, stáhnul Katce sukni🡕 a tričko🡕 zpět do normální polohy a šel pryč. Jen sem se u dveří ohlédl a viděl jak se Katka otačila na bok a dál spala a z úst jí kanul proužek slin smíchaných s mým spermatem na zem. Ahoj, Katuš, byla si skvělá, díky..., zašeptal sem a potichu zavřel dveře a vrátil se mezi ostatní spolužáky.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře