Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nevěra bolí erotické povídky

Jeden firemní večírek jsme již značně pod vlivem alkoholu🡕 zakončili návštěvou privátu , po krátkém přemlouvání jsem skončil na pokoji s jednou ze slečen . Druhý den ráno v práci jsem měl výčitky aby se o včerejšku nedověděla má přítelkyně, která ve firmě pracovala jako asistentka . Věděl sem , že kolegové si včerejší zážitky nenechají pro sebe a vesele se o nich bavili při cigaretě .

Přítelkyně stála a kouřila kousek vedle nich . Vypadalo to, že jejich hovoru nevěnuje pozornost , tím sem se uklidnil a myslel si, že vše bude v pořádku . Normálně jsme se bavili v kanceláři celé dopoledne. Po obědě někam odešla , myslel jsem si , že má nějaké služební záležitosti na úřadech. O to větší překvapení mne čekalo po příchodu domů , přítelkyně stála v obýváku a hned jak sem si sednul mi řekla - Vím kde jsi včera byl a co si tam dělal , že se nestydíš chodit se kurvit a ještě si o tom tvoji kolegové vesele vyprávi přede mnou v práci . Mezi námi je konec , ráno se odstěhuji, víš jaký to je , když slyšíš, že chodíš za kurvama od kolegu co stojí vedle mne na cigaretě. hanbou sem se málem propadla , já sem ti v posteli nestačila ??? sem ti dovolila i to, aby si mne do zadku píchal a i když mne to bolelo, dovolila sem ti to , protože sem věděla, že to chceš zkusit a bála sem se , aby s to s jinou nedělal , a ty mi uděláš tohle !!!!!!!!! lehni si v obýváku a mne nech být , ráno se sbalím a odejdu . potom odešla a zavřela se v ložnici . uvědomil sem si , že ji mám rád a ona má pravdu . pokoušel sem se jí nékolikrát omluvit , ale nereagovala . Asi po hodině sem to zkusil znova , vyšla z ložnice a řekla mi - podívej se , jestli mne máš rád a chceš aby jsme byli spolu tak musíš pochopit jak mne bolelo to co si mi udělal je ti to jasný?? ano miláčku je mi to jasný , udělám cokoliv aby si my odpustila , slibuju . Podívala se na mne a řekla něco co jsem nečekal - dostaneš 25cet na zadek , jako malej kluk , když udělá lumpárnu , souhlasíš?? Překvapeně jsem se na ní podíval a souhlasil sem . Dobře jdu se osprchovat a pak přijdu řekla. Seděl sem v obýváku a přemýšlel, co se bude dít a jak to myslela. přišla mi směšná představa , źe si mne ohne pres koleno a naplácá mi na zadek. Asi za 20 minut pŕišla , něco položila na stul a zeptala si připravenej ???ano jsem , odpovědel sem . Dobře tedy , aby si vědel , odpoledne jsem byla v jednom obchodě a koupila si tohle a vzala do ruky rákosku co ležela na stole , párkrát s ní švihla vzduchem a pokračovala - Dostaneš 25 rákoskou na holej zadek , rozhodně tě nebudu šetřit , bude tě to bolet , pár dní nebudeš moct pořádně sedět a měsíc budeš mít na zadku jelita , to aby si si to pamatoval a už to nikdy neudělal! Proboha co to má znamenat pomyslel sem si , to snad nemuže myslet vážně !! napadlo mne . Z přemýšlení me vytrhla její věta - postav se a pojd ke stolu , došel sem ke stolu a viděl jak tam stojí oblečená jen v tričku a kalhotkách . Tehle pohled na ní mne vždycky vzrušil a bylo to tak i tentokrát . sundej si tričko a trenýrky byla její další věta . Pomalu sem začínal chápat že to asi myslí vážně s tím výpraskem. Svlíknul sem se donaha a ona uviděla že se mi postavil .

Promiň ale když tě vidím takhle polonahou , tak mám na tebe chuť řekl jsem . Ty prasáku kromě toho že dostaneš pořádně na zadek , tak měsíc zapomeň na sex se mnou , mužeš jít za tou svou kurvou na privát , sem ale zvědavá jak se bude smát až uvidí jaký jelita máš na zadku ode mne , to bude ostuda co ?? , mužeš si ho honit, to mi nevadí , ale měsíc to snad vydržíš. Když to dokážeš , slibuju že na všechno zapomenu a bude to jako předtím . Souhlasíš???? rezignovaně jsem souhlasil. tak se předkloň opři se rukama o stul a vystrč pořádně zadek , dostaneš 5ran , pak ti dám pauzu na vydýchání a na to aby si se šel podívat do zrcadla jak ti naskakujou jelita na zadku , každých dalších 5 ran bude silnějších . ok ? Souhlasil sem , a předklonil se a nastavil zadek jak chtěla , za chvilku sem ucítil jak mi přiložila rákosku na zadek , pak se napřáhla a švihla , ucítil sem štípavou bolest , vzápětí v rychlém tempu dopadly další 4 rány , zadek mě začal pálit ale bolest se dala snést. Běž k zrcadlu at vidis jak ti pekne začli jelita naskakovat řekla. došel sem k zrcadlu a vyděsil se, 5 rudých pruhu tesne pod sebou se na mi na zadku barvilo do ruda . Vrátil sem se a poprosil jí že to stačí , aby už nepokračovala , v pulce věty mne přerušila - Bud se předkloníš a nastavíš zadek ke zbytku výprasku , nebo je mezi náma konec !!! Rezignovane jsem ji poslechl . Bolest kterou jsem vzápétí ucítil při dalších 3 ranách se už nedala vydržet , přestaň prosím vykřikl sem . bylo to marné další 2 rány následovaly rychle za sebou , zadek me palil nesnesitelně , ani sem se radši nešel podívat do zrcadla , poprosil sem jí at pokračuje rychle at to mám za sebou . Dobře dám ti teď deset ran za sebou ale o to víc te to bude bolet řekla. nastavil sem ji zadek a čekal další rány . ted se za mne postavila víc dozadu aby měla lepší výhled na muj zadek prý , po dalších 5 ranách my vyhrkly slzy do očí bolestí , zadek mě pálil nesnesitelně , podívala se na mne a řekla to bylo 15 , ted vidíš jak nevěra bolí , predklon se pořádně a vystrč zadek , budeme pokračovat, každá další rána bolela víc a víc , na mou prosbu at pŕestane reagovala zase tím , že potom je teda mezi náma konec . Po 20 ranách sem se musel jít podívat do zrcadla a málem sem omdlel , rudé pruhy dostávali tmavě rudou barvu a nesnesitelně pálili . Jen sem rezignovaně zaujal polohu , nastavil zadek . Chvíli se nic nedělo , přítelkyně odešla do ložnice. Hurraaa pomyslel jsem si , už to skončilo . a postavil se , v tu chvíli přišla nazpět s druhou a evidentně tlustší rákoskou . Pak řekla , posledních 5 ran dostaneš touhle rákoskou , bude tě to bolet mnohem víc než předtím . nastav zadek!!! řekla . klekl sem si a prosil jí ať to nedělá, ale zbytečně . zaujal sem polohu , když dopadla první rána , vyskočil sem bolestí a začal pobíhat po místnosti , chvilku počkala a řekla - jestli mne máš rád vydržíš to , pojd sem a vystrč zadek!

Další 4 rány byla bolest jakou sem nikdy necítil, když dopadla poslední rána , řekla mi - ted víš jak bolí nevěra , týden nebudeš pořádně sedět , a měsíc budou vidět jelita co máš na zadku . První část trestu máš za sebou , teď tě čeká měsíc bez sexu , aby si mohl přemýšlet o tom proč si si nevážil toho že sex se mnou si mohl mít kdykoliv si chtěl ale nestačilo ti to a musel si mne podvádět. Rákosku ti pověsím do koupelny aby si ji každý den viděl a mohl se zamyslet jestli ti to stálo za to , potom odešla . Měsíc bez sexu s ní byl snad ještě horší , než bolest při výprasku . Po měsíci jsme se spolu milovali tak jak nikdy předtím a z přítelkyně je dnesmoje manželka . O výprasku co sem od ní dostal jsme už nikdy nemluvili , věřte že už sem jí nikdy nepodvedl, rákoska totiž v koupelně stále visí.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Orál, Nevěra

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře