Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nikdy neříkej, nejsem lezbička erotické povídky

Bože už mě to všechno nudí! Je mi 21 let, jsem sama a popravdě, ráda bych si i po dlouhé době zašukala. No a navíc, už je to tady zase! Zase mám chuť si to udělat, ale copak můžu?! Sedím na sedačce v autobuse a všude kolem mě jsou lidé. Celkem zábavná představa, jak by asi nevěřícně koukali. "Je tu volno" ozval se ženkský hlas, který přerušil mé myšlenky.

Ta vůně jejího parfém🡕 u, ve mě probouzí zajimavé pocity, dokonce začínám vlhnout, ale co to sakra je, já nejsem lezba! "Určitě, sedněte si" přestaň se jí dívat na výstřih! Přemlouvám sama sebe, ale copak to jde! "Líbí se vám moje kozy? "Pousmála se a zadívala se mi do očí. Sakra všimla si toho, co teď, to je trapas, co jí mám asi tak říct. .. "chceš si sáhnout? " což o to já bych si sáhla, ale není asi normální říct - jo jasně! Sakra sama si za to můžeš "co prosim? " porozepla si svojí bílou košili "no, ptám se, jestli si chceš sáhnout, neboj já nekoušu, teda pokud o to někdo nežádá " a porozepla si ji ještě o jeden knoflík.

Tentokrát vzala mojí pravou ruku a položila ji na svoje prso a začala mi ji jakoby pomačkávat "líbí se ti to ne? " polkla jsem a celkem jsem si to i užívala, ale ne tak aby to ona poznala "hmm. .. trochu " nadzvedla obočí "jen trochu? Fajn " vzala mojí druhou ruku a položila ji na druhé prso "tak a teď si je pomačkej a pořádně " to byl pocit, v tu chvili mi bylo jedno jestli někdo kouká nebo ne. "Tak co líbí? " tak teď nebudu přece lhát "jo " lehce se kousla do rtu "už budu vystupovat, co takhle jít ke mě domu, tam ti je ukážu v plné kráse. .." nejsem lezba, nejsem lezba stále si opakuju dokola, ale marně něco je ve mě silnější "já nevim " zakroutila očima "nestyď se a normálně se zvedni a jdem " kouknu se ještě jednou na její prsa a je rozhodnuto "tak jo, ale. .. " "ale co? Snad se nebojíš " a vystoupila a já hned za ní. Po pár minutách jsme se dostaly k paneláku a za chvíli i k ní do bytu. Byl to tak normálně zařízený byt, ale útulný to jo. "Posaď se, hned se ti budu věnovat " mlčky jsem se posadila na kraj postele a čekala "jo promiň, že jsem se nepředstavila, jmenuji se Lenka " ozvalo se z vedlejšího pokoje "jo, já jsem Petra " ze slušnosti jsem se taky představila "fajn, takže Petro, co říkáš tomuhle "vešla do pokoje a na sobě neměla nic, je černé tanga, která nezakrývala skoro nic, popravdě vůbec nic. A navíc už zase vlhnu. ". .." "copak, my jsme zapoměli mluvit? Neboj ja tě to zase naučim " přišla ke mě a začala mě líbat, svým jazykem mi snad prošmejdila každou čast mé pusy a svojí pravou rukou se dostala k mojí lasturce, tak rychle, že jsem so toho nevšimla a rovnou ji porostáhla sve nohy "tak co, už umime mlivit? " začala si prsty kroužit po bradavkách "hmm " přala jsem si je lízat "pouhé hmm? Tak to musime napravit " sundala mi tričko "vuuu červená podprsenka, můžu jí sundat? "Ehm. . jo " mžiku byla dole i má podprsenka "tak a teď si lehni "lehla jsem si a čekala co bude dál. "Šikovná kurvička jsi "lehla si na mě a začala mě libat, jeji prsa při líbani třela o mě a já byla jak v nebi. Sama od sebe jsem ji začala hladit po zádech, ale ona z najednou přestala "chci víc a ty mo v tom nezabraníš"slezla se mě a sundala mi kalhoty🡕 a následně i kalhotky, roztáhla mi nohy "tak a teď se uakž jak se umíš kroutit mrško " zabořila svojí hlavu tam kam jsem chtěla a začala se věnovat mému poštěváku, začala mi za něj jemně tahat zoubky, pak ho líbala a nakonec ho jazykem drážila, nebyla jsem si jistá, ale párkrád jim zajela i dovnitř.

"Už budu! Už. .. bu. .du! " už by stačila jen troška a ja byla "ne tady velim já " a přestala, já byla tak zklamaná, až jsem chtěla vzít ruku a dodělat se, ale když řekla ne, tak ne " otoč se " já poslechla a otočila se "ne uděláme to jinak, jdi a opři se o ten stůl a vyšpul na mě tu tvojí prdel, opovaž se vzdorovat " já ji poslechla a šla ke stolu, vyšpulila se a čekala co bude dál, najednou mi odtáhla půlky od sebe a zajela do mě jedním možná dvěma prsty "tak a te budeš brečet a zároveň vzdychat ty malá kurvo " vytáhla prsty a zajela do mě něčím připomínající penis, jenže byl plastovej a moc velkej. Jezdila do mě sem a tam, sem a tam a já doopravdy bolesti brečela, ale nakonec jsem si to užívala. A je to tady zase, prosím ať už mě netrápí a najednu se začnu v moci orgasmu svíjet jak ryba a aniž bych si toho všimla začala jsem čurat, ale jí to nevadilo a pokračovala, najednou jsem omdlela. Co se děje? Kde to jsem? Rozhlížím se na posteli, kde vedle mě si zasouvá neznáma žena vibrator do své jeskyňky . Při pohledu na ní si na vše vzpomenu a uvědomím si, že to ne Lenka. "Pojď mě vylízat kurvičko moje "ječi na mě a já já jsem rozhodnuta splnit rozkaz, ale zbytek si dopovíme jindy.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře