Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

O neukojitelné Hance erotické povídky

Byla jedna hodina odpoledne, Hance se nechtělo z postele, protože se právě nádherně pomilovala se svým přítelem. Ten ale spěchal domů. Hanka byla unavená, ale příjemně a celá rozechvělá, jak jí to ještě než stačil odejít, udělal prsty. Měla vedle sebe erotické povídky, co jí je přítel přinesl, ale neměla chuť je číst. Zavřela oči a ten příjemný pocit rozechvění, ještě když ležela v teplé, hebké peřině, která se tak lehce dotýkala jejího nahého těla, se kterým začínala být stále spokojenější, jí přivodila představu, že si to s přítelem ještě rozdá...

Sice tu není, ale nevadí. Začalo to jen představou. Zavřela oči a uviděla jeho krásné, bělavé a pevné tělo a jeho ztopořený úd. Klečel na okraji postele a sledoval, jak se Hanka staví na všechny čtyři. Viděl její vlhkou kundu, kterou si ještě rukou hladila, tak už jí solidně tekla. Neváhal ani chvíli a vrazil jí ho mezi velké nateklé pysky a zajel hladce do vagíny. Hned jak přirazil se Hana udělala, zachvěla se a vykřikla. No, ale jak se to mohlo stát, když tam její přítel nebyl. Jednoduše, Hanka vzala z poličky sprej, který potřela gelem a sama si ho tam zezadu vrážela. Vešel se pěkně do její skulinky a protože byla pěkně mokrá a rozjetá a měla tyhle představy, udělala se opravu na první zátah. To ale pokračovalo. Pak se udělala asi ještě 5 krát solidně silně a pořád jako by jí zezadu přirážel Lukáš. Pak si ale vzpomněla, že nebylo k zahození, když jí dopoledne Lukáš udělal vaginálně i klitoridně najednou a chtěla to zkusit. Lehla si tedy na záda, navýšila si polštář pod hlavou aby skoro seděla a rozkročila pokrčené nohy. Vrazila si do kundičky nagelovaný sprej a začala si dráždit klitoris, bylo to fajn, ale nevěděla na co má myslet. Vzala tedy povídky a položila je vedle sebe, aby na ně viděla, nasadila si své brýle🡕 a vrátila se do příjemné polohy na zádech, trochu se překulila na bok. Povídky, co jí Lukáš vybral ji začaly rajcovat a tak si tam zase vrazila sprej. Jendou rukou jezdila po klitorisu nahoru, dolů a druhou přirážela tubou do spreje. Pěkně ji čvachtala kunda a navíc se vžila do povídky, kde si to rozdávaly děti a vedle je 16ti letá holka, která si to rozdávala s nimi. Bylo to fajn, Hanka se z ničeho nic začala třepat, chtěla vydržet ještě do konce povídky a tak se snažila oddalovat oba orgasmy. Když dočetla povídku, rozjela to. Začala se soustředit na obě místa. Hance bylo božsky, až se začala třepat. V duchu litovala, že to Lukáš nemůže vidět, kdyby měla kameru, postavila by ji na stativ a natočila se, protože si ještě nevěřila, jestli by to Lukášovi dokázala ukázat. Někdy snad jo, ale teď asi ještě ne. Potřebovala si to asi vyzkoušet sama. Jela jako o život, ale to trvalo asi pět minut, ke konci zrychlila, ale bylo těžké udržet rytmus a tak se jí nedařilo se konečně udělat, jak chtěla. Zastavila na chvíli prst na klitorisu a začala jen hýbat tubou. Tu měla pořádně zaraženou, až jí koukal jen vršek.

Ten chytila třemi prsty a kroužila s ním. Kroužilo jí to pěkně v celé vagíně, až se skoro mohla udělat. Na ten moment čekala. Trochu zpomalila a začala jezdit prstem po klitorisu. Když pěkně naběhl, zrychlila prst a tubou narážela tam a zpátky, ne moc ven, asi tři cm a pořádně narážela až na konec. Klitoris dráždila prostředníčkem, chytila ho prstem položeným pěkně z vrchu a u spodu a zvedala ho a natřásala. Cítila, že občas narazí prstem na pysky obemknuté kolem tuby od spreje. Málem ztratila vědomí, ale musela se soustředit na ruce, bylo to bláznovství to ustát, v duchu volala Lukáše, kdyby jí tak pomohl, že to ti chlapi mají jednodušší, když si to péro honí. No, ale chvěla se pořád víc a víc, zrychlovala, vzdychala, třepala nohama, až to na ní šlo, byl to zvláštní stav, jako byl jeden dlouhý orgasmus, trval tak půl minuty, Hanka si ho užívala, jezdila rukama pořád rychle a užívala si ten dlouhý pocit slasti. Pak se ale vlna rozkoše zhoupla nahoru a pocítila, že když zrychlí udělá se jako nikdy.

Třepala se, sténala, prak🡕 to přišlo. Oba najednou a tak silně, že zařvala. Pomalu dojela s rukama a vzdychala. Převalila se na bok únavou. Odpočinula si tak minutku a pocítila, že i vagína i klitoris chtějí ještě. Tak začala číst druhou povídku, tam si to rozdávali manželé s jednou mladicí, co jí načapali s klukem. Zase se rozrajcovala, zvlhla, takže si do vagíny zasunula sprej a prstem zase dráždila poštěváček. Povedlo se jí to teď mnohem rychleji, už v polovině povídky a bylo to ještě silnější. Takže víc řvala, víc se třepala. Orgasmus přišel asi za čtyři minuty. Pak si odpočinula asi půl minuty a pořád cítila v podbřišku chvění. Začal číst další povídku o chlapci, kterého svedla starší krásna žena a ona byla jeho první. Udělala se hned po první stránce a pak povídku už ani nedočetla. Šlo to trochu rychleji, bylo hotová za pár minut. A byl to zase jiný orgasmus, kratší, ale takový intenzivnější, nebo se chce říct výživnější. Odpočívala a přemýšlela, co udělá dál, jestli to Lukášovi nebude vadit. Měla výčitky svědomí, i ohledně jiných věcí a tak si řekla, že mu napíše. Bála se, že už nebude mít takovou sexuální touhu, když se tolikrát udělala, ale jakmile začala psát, byla v oblasti podbřišku zase úplně mimo. Svědilo jí to tak, jako by tam měla Lukášového ptáka. Říkala si, no škoda, že po fotbale se jde pít, rozdala bych si to s Lukášem hned, ale pak si řekla, že spolu budou dva dny na chatě a tu pak asi zboří. Představoval si, jak se nechá jako děvka ojet zezadu, jak mu vyhulí péro. Jak budou po ránu šoustat do zadečku, když si na něj nalehne. No a po těchto představách, když byl asi v půlce psaní jí napadlo, že by si to ještě udělala na klitorisu. Ohlédla se a uviděla něměckého ovčáka u postele, který se strašně nudil. Sedla si na okraj postele, nohy dala od sebe, pokrčila a kolenama se zapřela o postel a přivolala psa. Ten jí ochotně začal lízat kundu svým velkým jazykem. Byla vlhká a tak jí to ježdění jeho drsným jazykem po klitorisu a pyskách bylo příjemné. Asi za minuty cítila, že se udělá. Pejsek jí navíc začal lízat ústí od píči a dokonce i anální otvor. Už si myslela , že se udělá, když pes ztratil zájem. Její kunda přitom tekla a vydávala takové zvláštní zvuky, jak z ní ucházel vzduch. Uviděla vedle sebe na židli🡕 nedojedený rohlík s máslem a salámem. Vzala rohlík, sundala z něj salám a rohlíkem s máslem si pořádně projela kundu. Pes chtěl jít po rohlíku, ale když ho dala za sebe, ucítil kundu a lízal. Musela ho motivovat, občas znovu kundu potřít, ale asi za dvě minuty se udělala. Bylo to super, ten jeho jazyk i ten orgasmus byl takový čerstvý, jakoby první za celý den. Pejsek dostal rohlík a šel spát. Hanka šla dopsat dopis Lukimu, ale za chvíli zase pocítila vzrušení. Psala a jezdila si prstem po poštěváčku. Bylo už půl páté a spěchala.

Moc to nešlo, protože to teď vlastně dělám. Píšu a onanuji. Jmenuji se Hanka a Lukáš za deset minut nastupuje k fotbalovému utkání. Jedu za ním, jen co se udělám. Bude to asi za chvilku. Teď jsem se dala lubrikační gel. Sedím na turka, zohlá záda. . Levou rukou píšu a pravou se masturbuji. Klitoris je pořádně naběhlý, chvěji se, jsem ale trochu nervózní, protože spěchám, ne, je to dobré už to funguje, cítím na špičce takovou kuličku rozkoše a ta se rozlévá do pysků a do nohou a do rukou. Zavírám oči, zrychluji. Přestala jsem psát na pár minut, udělala jsem se. Vzala jsem zase sprej a strčila ho do vagíny, zaklonila se až jsem si lehla nohy zůstaly v tureckém sedu. Vaginálně bych byl hned tak jsem ho tam jen nechala. Nagelovlala jsem klitoris aby to lepe klouzalo a asi za minutku to přišlo. Začal jsem přirážet a pořád jezdila po klitorisu. Pak jsem bojí zrychlila a po deseti sekundách se odpráskla. Bylo to moc hezké, ale stejně pořád cítím vzrušení. Už se těším až si to takhle budeme rozdávat s Lukim.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře