Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

O sněhurce erotické povídky

Za devatero paneláky . Za devatero silnicemi . Za devatero příkopy . Atd. Žila čarokrásná dívka, co dívka , pana to byla. Nazývali ji Sněhurka , podle světlých vlasů a ochlupení na mušličce. Ta žila u jednoho mrzoutského starce s hrbem. Protože Sněhurka byla jak víme pana, tak ji ta panenská mušlička svědila a ona by šukala až by brečela. Avšak u starce ji pšenka v tomto směru nekvetla.

Stařec měl sice mužství řádně velké, ale jakmile se mu postavilo tak veškerá krev se mu nahrnula z hlavy do hlavičky a on omdlel. Tak stále dokola. mezi námi proto byl tak mrzoutský a proto měl ten hrb, nevyužité semeno se muselo někde ukládat. Jednoho dne si Sněhurka řekla a dost bolo panenství, vyrazím za šukandou do světa. Jak řekla tak udělala. Sbalila si raneček a do ranečku si zabalila - kousek žvance, čisté er. prádlo, mýdlo , ručníkjak vidíme tak byla čistotná , pár kousků oblečení , antikoncepční pilulky a prezervativy jak vidíme tak byla i poučená , flašku rumu . Vyrazila do světa. Nasedla ne jak by někdo mohl předpokládat na koně , ale do drátoplazu který ji zavezl do centra všeho dění na Hlavní nádraží . Protože Sněhurka byla dívka ne jen krásná, vzdělaná, chytrá , ale i hodná tak pomohla jedné staré ženštině při nástupu do drátoplazu . Protože ji to pannenství čišelo z očí , tak ta babka ji říká Holka ty bys šukala až by hřmělo, poradím ti kam za nejlepší šukandou v tomto kraji. Jak řekla tak udělala. Sněhurka vyrazila podle pokynů stařeny za štěstím . Stařena byla stará chlípnice, která ji poslala do penzionu U jedenácti trpaslíku. Cesta byla dlouhá , nerovná a kočičíma hlavama dlážděná. Sněhurka dorazila celá utrmácená a urousaná k penzionu. Penzion bylo bílé stavení uprostřed lesů s červenou lucernou nad vchodem. Sněhurka klepe na dveře a nic, ale dívka je chytrá dokazuje že mají doma taky dveře a ne pytel tak zkusí kliku a ejhle dveře se otvírají. Vstoupila do místnosti a tam seděl fešný chlápek a ten ji povídá Slecna sla sem ich byn u mne mařeny Sněhurka mu povídá dědku skopčácká dej pokoj , já nejsem za zelena utržená mařeny už neplatěj , naval eura nebo doláče. Dědek na to koláče nemám. Sněhurka mávla rukou a po schodech šla do podkroví , kde bylo sedmero dveří. Zkusila první dveře a nic . Šla dále a tam na dveřích jmenovka Jiří Šukálek. Sněhurce se rozsvítila očka , zaklepala a vstoupila. Tam seděl ON , Jiří a ukázalo se že sním tam je i jedenáct trpaslíku . Trpaslíci měli svá jména. Levý paleček, pravý paleček, levý ukazováček, pravý ukazováček ovšem chyběl matka Jiřího mu ho usekla aby se sním neďoubal v nose, levý prostředníček, pravý prostředníček, levý prsteníček, pravý prsteníček , levý malíček a pravý malíček, mlsný jazýček a úd zvaný dlouhý habán míry 21 x 6 . Jiří povídá Sněhurce Ahoj děvče, koukám že se ti zachtělo šukačky, rád ti pomohu Sněhurka na to Ráda bych , ale jsem pana a bojím se ze tvůj úd je nějak velký a natrhne mě moji panenskou piňďuli. Jiří Nic se neboj děvče , piňďule je elastická ta se podá, a když tak vezmem na pomoc některého z mých kamarádů trpaslíků. Sněhurka se zamyslela a povídá dobře milý Jiří vykoupu se a jdem na to. V duchu si pomyslela , konečně bude konec se svrběním piňďule.

Sněhurka vešla do koupelny, zamkla se a začala se svlékat podrobnosti vynecháme . Nahá vlezla do vany a začala se mýt a mydlit , začala hlavou a oklikou přes nohy skončila na piňďuli. Po koupeli se zlehka oblékla jen tak trošku , aby nenastydla od nohou a šla za panem Šukálkem. Když vešla do pokoje tak milý Jiří zalapal po dechu, protože mu vyschlo z toho pohledu v krku a šli na něj mrákoty. Sněhurka , pana s pevnýma čtyřkami útlým pasem blonďatou piňďulí a nádherným zadečkem. Tak se mu nedivme . Jiří zkušený milovník se v okamžiku vzpamatoval a beze slova vzal Sněhurku pravačkou pod zadečkem levačkou přitáhl k sobě a dlouhým polibkem uzamkl její smyslná ústa. Potom ji položil na lůžko a začal ji líbat , nejdříve na čele , na nose , ústech a krku. Tedˇ se znovu nadechl převrátil na záda a začal se svlékat on vykoupal se dříve než přišla, babka ho varovala . Nyní vyschlo v krku Sněhurce , když viděla jeho dlouhého habána v ztopořeném stavu jujky jak se tohle domě vejde . Jiří se převalil opět na břicho a pokračoval v líbání Sněhurky a jejího těla. Zvláště na ňadrech si dal záležet. Ani bříško neošidil, ale když přišel ke krásné a voňavé mušličce tak vzal na pomoc mlsný jazýček a pravý malíček. Začal koncert pro dva nástroje. Sněhurce z toho lezly oči z důlku a čelo orosilo potem. Začala prudce vzdychat a kroutit se jak had. Jiří po chvilce zapojil do akce🡕 oba prsteníčky . Sněhurka myslela že se z toho zblázní kdyby chudák tušila že je to jenom začátek , asi by utekla a začala pouštět voňavou šťávičku . Na to Jiří čekal . na pomoc prsteníčku poslal pravý ukazováček s palečkem, sám se věnoval společně s mlsným jazýčkem a levými trpaslíky krásným ňadrům. Levé , pravé a pak obě . Chvílemi zabrousil na ústa , krček a ouška. Sněhurka chvílema ztrácela vědomí. Jiří se překulil na nebohou dívku , tlakem kolena ji roztáhl nohy a nalehl mezi ně . Sněhurka se celá rozklepala teď to příjde . A přišlo. Jiří správně zpracoval mušličku, ta byla připravená a krásně vlhká. Mládenec se připravil a pomalu začal zasouvat habána . Šlo to trochu ztuha inu poprvé . Náhle Jiří prudce přirazil až na dno. Sněhurka vyvalila bulvy a řekla, hned na to začala jízda jakou tenhle penzion nezažil. Poloha střídala polohu , akce🡕 akci🡕 , na své si přišli všichni trpaslíci. K ránu Jiří opravdu nemohl 7 dlouhých čísel je 7 čísel , padl vedle Sněžitak ji v tom fofru zkrátil jméno a začal chrupat. Sněža toho taky měla plné brejle , tak se jen slastně protáhla jako kočka a usnula vedle svého miláčka. A to je skoro konec této pohádky. Jak to dopadlo ? Sněže se šukačka s Jiřím zalíbila na tolik, že se stala jeho ženou s několika milenci a milenkami a jestli nezemřeli tak tam šukají do dnes.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: První sex, Pohádky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře