Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Orál se šéfem erotické povídky

Jitka byla mladá, krásná a přitažlivá žena. Bylo jí 24, když nastupovala do svojí první práce na místo sekretářky. Měla kudrnaté zrzavé vlasy, štíhlou postavu, ale zároveň krásné ženské rysy a nosila úzké, upnuté kalhoty🡕 a trička s velkým výstřihem. S pracovní pozicí byla spokojená, jenom nástupní plat jí stačil jenom tak tak, aby zaplatila všechny své výdaje.

Když v pátek večer odcházela z práce, ve firmě už nikdo nebyl. Na chodbě ji zastavil její šéf a ptal se - Co, že jdete dneska tak pozdě, Jitko? Jitku to zarazilo, zatím se šéfem mluvila jenom na pracovním pohovoru. Už tam ji velice přitahoval. Byl to mladý, třicetiletý muž s vysportovanou postavou, tmavými vlasy a sexy dvoudenním strništěm, který se uměl dobře oblékat a taky krásně voněl. Jmenoval se Tomáš. Jenom jsem dodělávala nějaké papíry. Odpověděla a sklopila oči. Jste moc šikovná, jsem rád, že vás tady mám... usmál se a pokračoval - Kdyby to bylo jen na mě, tak vám hned zvednu plat. To Jitce polichotilo. Usmála se a podívala se svému nadřízenému do očí. V tu chvíli v nich uviděla zvláštní záblesk a začala tušit, o co mu jde.

Nechtěla by sis něco málo přivydělat? řekl a odhrnul jí vlasy z tváře. Jitka znervózněla. Ne, nechtěla.. Už musím jít domů. Na... Na shledanou! Už se chtěla otočit a odejít, když ji šéf chytil za loket. Ale notak... Jsi tak krásná holka. Řekl a za krajku podprsenky jí zastrčil složenou dvoutisícovou bankovku. Tolik přesně mi chybí, abych si mohla koupit ten nový mobil, pomyslela si Jitka. To už ji ale Tomáš držel pevně kolem pasu nakláněl se, aby ji políbil. Jitce se podlomily kolena a Tomášovi se podvolila. Líbal skvěle, držel ji pevně za zadeka třel se o ni přitom svým přirozením, aby poznala, jak moc je z ní vzrušený.

To by stačilo, řekl po chvíli a začal si rozepínat pásek🡕 . teď mi ho za ty dva litry pěkně vykouříš! rozkázal a pořádně zmáčknul Jitce obě prsa. Ta nejdřív váhala, ale když viděla jeho vymakané tělo, klekla si a začala mu rozepínat kalhoty🡕 . Tomáš se opřel o stěnu a sledoval ji, jak vytahuje jeho velkého ptáka z těsných boxerek a prohlíží si ho. No šup, do pusinky si ho dej! zasmál se a chytnul Jitce vlasy. Ta byla trochu nervózní, přece jenom to dlouho nedělala. Nesměle otevřela pusu a nejdřív mu olízla žalud a dala si ho do pusy, potom ho zasunula kousek hlouběji a na potřetí zmizel v její puse úplně, až ji trošku natáhlo. To je macek, co? zasmál se zase Tomáš. Tak kuř! přikázal a zatahal Jitku za vlasy. Ona neváhala a začala pohybovat hlavou tam a zpátky a přitom pořád sála a hrála si i s jazykem. Šéfovi se to očividně moc líbilo, chytil ji za hlavu a začal si s ní přirážet na svojeho ptáka. Jitka se začala dusit a chtěla se osvobodit. To jí ale šéf nedovolil a pevně ji držel. To ne, holčičko, když už jsem ti za to dal dva litry, tak aspoň až do konce. Řekl a začal ještě rychleji přirážet proti její puse. Po chvíli mu v něm už začínalo cukat a když si toho Jitka všimla, opět se pokusila odtáhnout. Nebylo jí to ale nic platné, protože Tomáš jí zarazil ptáka až do krku a vystříkal se jí do pusy. Nezbylo jí nic jiného, než všechno poslušně spolknout. No vidíš, že to jde. Řekl, vytáhl jí péro z pusy a ještě jí ho otřel o tváře. Poslední kapka semene jí spadla přímo do výstřihu

Dneska už musím jít, ale doufám, že příště neskončíme jenom u kouření. Řekl a zapínal si kalhoty🡕 . Jitka vstala a utírala si pusu. Příště? vymáčkla ze sebe, aby se ujistila, že dobře slyšela. Jo příště.. Už se nemůžu dočkat. Tak zatím, puso. Rozloučil se Tomáš, dal Jitce Pusu na tvář a plácnul ji přes zadek. Vzala si svoje věci a když odcházela, napadlo jí, že už se vlastně na příště taky moc těší.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře