Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Ostrý rozjezd erotické povídky

S prsatkou Věrkou jsem se seznámil někdy na prahu její dospělosti, možná o něco dříve. Pěkná brunetka, sexy postava, leč já nevyužil své šance užít si s ní, protože se mi nepodařilo do ní vniknout, když jsem ji měl připravit o panenství. O týden později se Věra pokoušela přijít o věneček znovu, tentokrát však bez mojí asistence.

V jedné místní diskotéce ji a její kamarádku Martinů sbalili dva místní týpci Pavel a Karel a všichni čtyři odešli k jednomu z nich domů. Karel se stejně jako já marně pokoušel prorazit Věrčinu blánu a tak ho musel vystřídat Pavel, který to svým klackem dokázal. Pak ji chvíli šukal, ale po chvilce Věrku přenechal znovu Karlovi. Ten ji začal divoce píchat, vyrajcován jejími velikými prsami, které se pravidelně houpaly jak kyvadlo hodin. Otýden později se obě dívky vydaly do stejného podniků znovu, očekávaje že se historie bude třeba opakovat a holky si opět užijí, leč ani jeden z kluků se ten večer neukázal. Martina odešla zklamaně domů o něco dřív než Věra, která se na baru dala do řeči s dalším místním playboyem Romanem. Frajírek ji objednával drinky a pak si ji přípitou odvedl domů, resp do bytu jednoho kamaráda. "Nechceš se mnou chodit?" zeptal se ji když dorazili. Věra se usmála jakoby nevěřila že to myslí vážně. Román nečekal na odpověď a prohlásil - "No a když spolu chodíme, tak se můžeme spolu i vyspat. " Věra se nebránila když ji začal svlékat, ani když do ní vnikal. Nechala se vysouložit. Když byl Román hotov, znovu vytasil jedno ze svých mouder. "No a když spolu chodíme, jsou mojí kamarádi i tvoji kamarádi, " prohlásil a zavolal Jirku, který byl celou dobu zavřený ve vedlejším pokoji. "To je Jirka, můj kámoš a to je Věra, moje holka, " představil nově příchozího. "Jirka je vlastně teď taky tvůj kámoš, je chudák sám, měla bys mu pomoct zbavit se stresu a zapomenout na nešťastnou lásku, " pronesl Roman. "Přátelé si prostě musejí pomáhat, tak se mu chvíli věnuj, máš-li dobré srdce, teda ne že bych p tom pochyboval. " Věra stále ležela na zádech a mlčky přihlížela jak do ní vniká během týdne již čtvrtý klacek.

S Jirkou se ji to ale líbilo, hlavně když si ji otočil zezadu. Toho využil znovu nabuzený Roman a přistoupil k ní zepředu svůj penis přitom svíraje pevně v dlani. Věra pochopila co má dělat a Romanův pyj si nechala vložit do úst. Začala jej kouřit. A šlo ji to tak znamenitě, že vůbec nebylo poznat, že to dělá úplně poprvé. Jirka ji dál nerušeně píchal zezadu až do chvíle než se oba pánové vyměnili. Věra tak mohla ochutnat v ústech v pořadí jíž druhého čuráka ve svém životě. Jirkův pyj ji chutnal skvěle a kouření si opravdu užívala.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře