Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Otevřela mi Milada erotické povídky

Přes den se mi události z rána rozležely v hlavě a došel jsem k závěru, že jakékoli pokračování takových dobrodružství na pracovišti si říká o problém, a to i přes příslib silných zážitků. Domů jsem odcházel s odhodláním, že v případě dalšího setkání s Miladou "vztah" rázně ukončím. Následujícího pondělí, po dramatickém pátku, události probíhaly podle plánu. Nečekaný spád. Do práce jsem musel na pátou hodinu, tentokrát ne kvůli surfování, ale kvůli skutečné práci.

Jako plus jsem si počítal to, že když se Milada objeví, budu s ní moci vyřešit naši záležitost. Skutečně se chvíli po páté u mě v kanceláři s úsměvem objevila. Ve stručnosti jsem ji objasnil své důvody a úsměv na její tváři postupně mizel, až se vytratil úplně. "Od úchyla si nic poroučet nenechám, " přerušila po chvíli k mému překvapení můj monolog a bez dalšího vysvětlení odešla z kanceláře. Chvíli jsem o tom přemýšlel, pak jsem se ale zabral do práce a na epizodu jsem po několika dnech skoro zapomněl. Jaké pak bylo mé překvapení, když jsem v poštovní schránce našel od Milady obálku, v níž byl vedle stručného dopisu připojen výpis velmi drahých a "speciálních" telefonních hovorů z mé kanceláře. Naskočila mi husí kůže a pomyslel si, že mě snad bude chtít vydírat. Nedočkavě jsem proto doma rozbalil její dopis - "Milé čuně, jestli nechceš, aby si přiložený papír zítra přečetl tvůj šéf, tak dnes v osm večer za mnou přijdeš na uvedenou adresu a pak uděláš přesně co ti řeknu. Jestli od tebe uslyším jedinou námitku, obálku zítra ráno z jeho stolu nevyndá a následky si dokážeš jistě představit sám.... "

Pak již jenom zmíněná adresa. Bylo půl osmé a neměl jsem moc času na rozhodování a vymýšlení nějakých zvláštních plánů. Prostě ji nějak zpacifikuji, nebo ukecám, pomyslel jsem si, když jsem nasedal do auta a vyjížděl za ní. Za pět minut osm jsem zvonil na v dopise uvedený zvonek. Otevřela mi Milada s neutrálním výrazem ve tváři - "Vidím, že jsi se rozhodl pro zachování své kariéry, " pronesla místo pozdravu. Přikývl jsem. "Přečetl sis dopis a souhlasíš bez výhrad s tím, co v něm bylo uvedeno?" "Hele Milado, chtěl jsem ti říct..., " řekl jsem místo odpovědi. "Nechci slyšet nic jiného, než na to, co se tě sakra ptám a máš poslední možnost, " zpražila mě pohledem a hlasem. Horečně jsem přemýšlel a nakonec polohlasem řekl své nedobrovolné "ano". "Dobrá, takže první věc bude ta, že se tady teď na místě svlékneš, " podívala se na mě odhodlaným pohledem, který už předem říkal, že v případě námitek nastoupí plnění hrozby. Trochu se studem jsem se začal zbavovat svršků a přitom přemýšlel, jaké může mít Milada úmysly. "Až se svlýkneš, půjdeš do koupelny, kde se osprchuješ a taky najdeš depilační krém. Tím si odstraníš chlupy na tom tvým čůřáčku, koulích a vůbec všude dole, " pokračovala Milada podle svého zřejmě dobře připraveného scénáře, jehož jsem se stal nechtěným protagonistou. "Za půl hodiny se přesuneš támhle do té místnosti, kde si lehneš na záda, tvůj čůrák bude stát a spolu na mě počkáte, " skončila ve chvíli, kdy jsem před ní stál nahý a její explicitní popis mě začal vzrušovat. Otočila se a odešla. S nelibostí jsem se v koupelně jal plnit její nařízení a za půl hodiny se s nyní hladkým ohanbím a zadkem přesunul do pokoje. Lehnul jsem si na koberec na záda, erekci už jsem získal v koupelně a čekal na Miladu. Ta se objevila ve dveřích v černém spodním prádle a podvazkových pásech. Byla ještě více rajcovnější, než když jsme si spolu poprvé užili v práci. Pod krajkou podprsenky obepínající její nadmuté kozy se rýsovaly její velké bradavky a kalhotky zakrývaly střed jejích velkých kyčlí. Můj čůrák na její zjevení zareagoval samovolně několika záškuby. Možná jsem v jejím obličeji v tu chvíli uviděl záblesk úsměvu, ale stejně zmizel tak rychle, jako se objevil. "Za to, jak ses ke mě ty prase zachovalo, se budeš muset hodně snažit, aby sis to u mě vyžehlil, " řekla zatímco ke mě přistupovala. Provinile jsem se na ni díval. "Nekoukej, vem si ho do levý ruky a začni si ho honit, " odpálkovala můj pohled. Splnil jsem její přání, uchopil svého stále více naběhlého čůráka levačkou a jako pravák začal s trochu neobratnými pohyby. "Vidíš to? Ani vyhonit si ho pořádně nedokážeš, " vstoupila zatím mezi má stehna a jedním chodidlem mě začala mnout koule. Začal jsem být šíleně vzrušený a i přes nezkušenost mé levačky se blížit k výstřiku.

"Nehýbej se a dej ruce za hlavu, " vyštěkla najednou další slova. Prošla okolo mě za mou hlavu, takže jsem mohl pozorovat její velkou zadnici. Pak jsem na zápěstích ucítil chlad a než jsem mohl cokoli podniknout měl jsem ruce spoutané policejními pouty. Těžce jsem oddychoval z toho, jak jsem se před pár vteřinami musel vzdát orgasmu. Pak mi na obličeji přistály její kalhotky. Byly mokré, nasáklé vůní její kundy. Aniž bych se dotýkal penisu, byl jsem stále neuvěřitelně blízko orgasmu. Její ruka zvedla z mého nosu, očí a úst své kalhotky a v mém zorném úhlu se místo nich objevila její na můj obličej dosedající kunda, s lehce pootevřenými pysky a zřetelně vytékající šťávou, trochu podobnou spermatu. Ještě předtím, než se mi doslova zatmělo před očima a mé uši ohluchly, jsem slyšel jak říká, abych "otevřel tu svou držku". To jsem udělal včas na to, abych rty mohl obejmout skoro celou její tekoucí pičku. Její zadek a stehna mě oslepily a ohlušily. Začal jsem do ní pronikat jazykem a lízat. V mžiku jsem měl celý obličej zalepený od její šťávy.

Na moji aktivitu reagovala souhlasnými pohyby celé pánve, chvílemi se lehce nazdvihla, poposedla a šukala se mým nosem, který byl za chvilku také celý ucpaný jejím tekutým vzrušením. Mezitím jsem cítil jak mě, zřejmě kalhotkami, podvazuje čůráka spolu s koulemi. Váha jejího těla na mém obličeji v kombinaci s jejími živočišnými aktivitami mi začínala působit problémy s dýcháním. Musel jsem využít každé sekundy, kdy se lehce nadzdvihla předtím, než na mě zase svou horkou, rozparáděnou kundou dosedla. Občas se více naklonila kupředu - to jsem poznal i podle toho, že její velké kozy pleskly o mé břicho, nebo i nalitý úd. Její ruka mě zatím občas stiskla, spíš ji však využívala k tomu, že mě třela koule a sem tam je i štípla. Slyšel jsem její stehny tlumené vzdechy a výkřiky. "Lízej mě prase... ách... přidej, " křičela. Když se ji zdálo, že ji nelíži dostatečně aktivně, hrubě mi stiskla koule, až jsem se bolestivě prohnul.

Cítil jsem, že se blíží její vyvrcholení. Také její ruce mě začaly důkladněji zpracovávat. Pak se celý její zadek začal nekontrolovatelně třást, sevření mé hlavy jejími stehny mě znemožnilo i jakýkoli pohyb jazykem. Slyšel jsem jak křičí. Můj čůrák se začal škubat v předorgastických křečích. Musela to zpozorovat i během svého začínajícího orgasmu, protože se její ústa přicucla na můj žalud. Její orgasmus byl v plném proudu provázený stahy celého jejího těla. Ve chvíli, kdy ji začal odeznívat se lehce zvedla, posunula více dozadu a já jsem ke svému překvapení zjistil, že můžu pozorovat, jak z níc začíná prýštit zlatý proud přímo do mých překvapných otevřených úst. Souběžně s tím, jsem začal i já doslova "střílet" dávky svého semene do jejích úst, jejichž snaha byla podporována zkušenými prsty mnoucími mé naběhlé koule. Proud její moče, kterou jsem se snažil spolykat a i tak skončil částečně na mém obličeji smíchán s jejími šťávami ustal. Myslel jsem, že se zalknu a ještě v ten moment jsem spolkl poslední dva loky její sprchy. Její pusa se lehce stáhla z mého vystříkaného pyje. Lehce se posunula dopředu a oddychovala. Měl jsem výhled na její pozadí rozprostřené na mé hrudi. I těsně po orgasmu mě ten pohled vzrušoval. Chtěl jsem ji chytit za půlky, ale znovu jsem objevil svou imobilizaci. Pomalu se ze mě zvedala. Otočila se a já se mohl pokochat pohledem na její kozy předtím než se svým obličejem naklonila nad můj, jakoby mě chtěla políbit. Zavřel jsem oči a pootevřel ústa. Najednou se můj obličej a ústa zaplnily tekutinou. Záhy jsem poznal, že z jejích úst se do mých a na můj obličej vyhrnuly snad dva decilitry mého spermatu, které jsem jí před chvilkou nastříkal do úst. Zároveň mě začala agresivně líbat.

Po několika minutách této činnosti jsem ucítil její ruku, jak si hledá cestičku mezi mé nohy. O penis a varlata však jen lehce zavadila a jeden z jejích prstů, celý mokrý od mého semene a její šťávy si začal hledat cestu mezi půlky mého zadku. Vlhkost jejího ukazováčku ji umožnila to, že do mé řitě vnikla i přes můj značně omezený odpor takřka bez problémů. Pochopil jsem, že odčinit si své chování nebude tak jednoduché.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Piss, Masturbace

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře