Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Otevři pusinku a zavři oči erotické povídky

Alicia (16) je ještě pana, její přítel Viktor (39) to ví a neustále na ni tlačí aby se s ním vyspala. Nechce si přeci nechat ujít příležitost zabořit se jako první do téhle mladé a šťavnaté kočičky. Po dvou měsících usilovného přemlouvání a zdůvodňování proč by se s ním měla vyspat ji konečně přesvědčí.

Byl pátek a Alicia končila dnes dřív, protože ji odpadly nějaké předměty. Victor si kvůli ní vzal v práci volno a čekal na ni před školou. Ahoj, miláčku! pozdravil ji už klasicky. Alicii se to líbilo, protože se na ní z povzdálí dívaly její spolužačky a ona pro dnešek mohla být tou, která nemusí jet autobusem, ale čeká na ni princ. Ahoj!odpověděla mu na pozdrav a dala mu velkou pusu. Victor, který už byl velmi nedočkavý, ji objal, odhrnul její blond vlasy a do ucha zašeptal - Pojedeme ke mě. V tu chvíli v Alicii jako by zamrazilo a začala mít obavy, ale Victorovi 100% důvěřovala. Nasedla do auta a jeli směrem k jeho bytečku v centru. Co je ti? zetal se když zpozoroval jak je ta osůbka sedící vedle něj nervózní.

Nevím. Nic, odpověděla mu s očima sklopenýma na řadící páku. Miluju tě a nemáš se vůbec čeho bát, uklidňoval ji V tomhle věku už spousta dívek pany nejsou a já na tebe budu hodný a něžný, slibuju! Políbila ho na tvář a z jejích úst se ozvalo jen prachobyčejné děkuji s příponou miláčku. Když dorazili Victor ji, jako ten nejgalantnější muž ze všech, otevřel dveře od auta a políbil ji na tvář. Ona jeho políbení opětovala, tentokrát ale na rty. Muž jejího naivního srdce odemkl klíčem hlavní vchod a posléze i byt. Tak prosím. To je moje království. upozornil ji na přepychově zařízený byt. Zabouchl dveře, jemně vzal svou Alic za ruku a vedl si ji do postele v níž pokořil už spousty jiných. Svlékl se a dívku prohlížející si jeho nahé tělo také. Stáli před sebou oba úplně nazí. Victor si svou kořist v náručí odnesl do postele a položil ji. Ničeho se neboj. Budu jemný, budu něžný, budu ... nenechajíc ho domluvit vmísila své dobře, miláčku do jeho slibů.

Devětatřicetiletý nadržený muž se zcela zabořil do dosud neotevřeného kousku slasti. Po pár minutách se jí zeptal - Bolí tě to? Jo, bolí. To musíš vidržet, každá to před tebou taky vydržela, neboj už za chvíli budu. " Teď hezky zavři oči a otevři pusinku, naučím tě co musí hodná holka v postýlce chlapovi udělat. Beze slov odporu a dotazů ústa otevřela a oči zavřela. Victor z ní vystoupil a posunul se o něco blíže k čelu postele. Chvíli si ještě hladil penis a pak všechno své sperma vystříkal dívce do obličeje z čehož jí velká část jeho pronikla do jejích úst.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, První sex, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře