Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Párty sex erotické povídky

Je pátek večer a mě (19) přichází smska od kámošky, že za půl hodiky se pro mě staví a jdem někde zapařit. Říkám si, hurá hodím sprchu, natočím si vlasy a namaluju si kočičí pohled linkama, na sebe hodím jen ultrakrátký džínový otrhaný šortky🡕 do pasu a k nim přihodím jen smetanovou, lehce průsvitnou halenku, pod ní černou krajkovou podprdu ať tomu dodám rockový nádech zlobivé holky a vyráží se.

Když dorazíme na párty, hodíme do sebe několik panáků, ty první si platíme samy, zbytek už nám platí muži, kteří se předhánějí v tom, který nás víc okouzlí. Nicméně mě ani jeden nezaujal takže mrkám na kámošku a jdem na parket. Obě dvě už roky tancujem, takže vrtíme prdelkama do rytmu hudby a užíváme si slintavé pohledy přítomných. Náhle očkem zahlédnu pěkně urostlého kluka(22), jak tančí s nějakou holkou. ..v tu ránu jsem věděla, že ho musím mít! Byl vysoký asi metr osmdesát, tmavé vlasy, modré oči, opálený a takové to lehce vysportované tělo. ..prostě mňam! Parkrát jsem hodila hlavou a usmála se na něj a až si mě všiml, tak jsem kývla směrem k baru. Pozvala jsem ho na panáka, pak on pozval mě. ..chvíle povídání, ale tím jsme jen ztáceli čas a oběma nám bylo jasné to jiskření, mezi náma bylo tak silné, že se nedalo vydržet! Čekali jsme jen, kdo začne. ..nakonec se odhodlal a políbil mě. Ta náhlá vlna vzrušení byla neuvěřitelná, zvedl mě z barové stoličky a posadil si mě obkročmo na klín a já hned ucítila jeho vztyčenou kládu. Zuřivě a vášnivě jsme se líbali. Tahal mě za mé dlouhé blonďaté vlasy a mačkal mi prdelku. Já jsem mu zajela rukou pod tričko a zarývala mu nehty do zad a kousala ho do rtů. ..najednou mi šeptl, že už to nevydrží, že mě musí mít hned! Vstali jsme a odvedl mě na záchod. .tam jsme ze sebe nadrženě strhávali oblečení a po pár dlouhých vášnivých polibcích jsem už jen v krajkových tangách klesla do dřepu, stáhla mu trenky a začala jsem mu ho kouřit. Vůbec jsem se s ním nemazlila, začala jsem hned v rychlem tempu. Rty jsem tiskla pevně k sobě a sála jsem jej, až jsem cítila, že to na něj přichází, tak jsem přestala a uchopila mu penis tak abych mu oddálila orgazmus. On se na mě seshora jen nechápavě podíval a já s jiskrama v očích jsem se provokativně usmála a řekla, že nejdřív já!

Načež on mě zvedl a tvrdě mě přirazil ke stěně a šeptl, že bych potřebovala zkrotit, tak mi nemilostně stáhl kalhotky, otočil si mě zezadu, přitáhl si mě tvrdě za vlasy a začal do mě bušit šílenou rychlostí a tvrdostí. Měl pořádně tlustého ptáka, cítila jsem ho při každém přírazu. ..zachvíli mi projela tělěm husí kůže a já začala nahlas sténat. Nemohla jsem jinak, byla jsem jako smyslů zbavená a za chvíli přišel první orgasmus. Záhy se do mě udělal i můj hřebec. Sperma mi stékalo po stehnech a já byla dokonale spokojená. ..teď mi řekl - "Ty děvko, teď mi ho vykouříš tak krásně jako předtím, ale teď ti tu tvoji pusinku naplním až po okraj a ty to všechno spolykáš!" Bezeslova jsem splnila, co po mě požadoval, neměla jsem sílu se už vzpírat. Byla jsem mu teď naprosto oddaná. ..když jsem mu jej dokonale osušila jazykem, tak mě dlouze políbil a řekl, že teď si mě chce vychutnat. Tak si mě posadil na umyvadlo naštěstí jsem muší váha, takže umyvadlo to vydrželo a začal mě opět líbat, pak do mě zajel s naběhlým tepajícím pérem a silně přirazil. .."Seš krásně úzká. ", šeptl mi do ouška a začal pomalu, ale silně přirážet proti mě. Pevně mě objímal a hladil po celém těle svýma silnýma rukama a já byla v sedmém nebi. .zase jsem začala sténat a prohýbat se v zádech, což už on nevydržel a začal mě zase zběsile šukat jako nějáké zvíře a tahal mě pěkně za bradavky. ..měla jsem orgazmus a další a další.

Potom mě chytl a ohnul o umyvadlo a začal mi připravovat prdelku. Já jsem mu říkala, že jsem anál ještě nikdy neměla a on ať mlčím, že mě vyšoustá tak, jako nikdo před tím a že ještě budu prosit, ať si to zopakujem. Tak jsem držela a cítila jsem, jak mi krouží dvěma prsty s mojí kundí šťávou v prdelce. Za chvíli jsem ucítila velký tlak, jak se mi tam pomalu souká jeho tlustý kokot. Šíleně to bolelo, ale snažila jsem se to vydržet. Po chvíli jsem cítila, jak jeho pytlík pleskl o kundičku, takže ho tam už měl až po kořen. Začal přirážet a mačkal mi při tom poštěváka. Netrvalo dlouho a začalo se mi to moc líbit a tak jsem začala proti němu přirážet a on zrychloval a za chvíli mi i prdelku naplnil semenem až po okraj. ..pak mě dlouho líbal po celém těle a hladil. Odvezl mě z klubu k němu domů a od té doby spolu spíme a požaduju, aby mi vždycky vyjebal i prdelku.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Párty, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře