Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Párty u kámošky erotické povídky

Minulé léto jsem jela do Prahy, moje kamarádka tam měla oslavit své patnáctiny. Bylo tam spoustu jídla, vším jsem se tam cpala, ládovala jsem to do sebe a pak tam přišel nádhernej kluk, nejspíš mu stál, aspoň z jeho džín jsem to mohla vyčíst. Pod stolem jsem si jemně masírovala kundičku a nadrženě na něj čuměla. Pak si toho všiml a tak jsem okamžitě odvrátila pohled.

Ale šel ke mě, pošeptal mi do ucha - "V 10 dojdi do Sářinýho pokoje.". Byla jsem natěšená a masírovala jsem svou kundu tak dlouho, dokud jsem nezačala slastně vzdychat. Všichni se na mě otočili a já dělala, že jím.

V 10 jsem přišla do toho pokoje Sáry, nikdo nikde. Čekala jsem tam a nakonec dovnitř vtrhl ten dokonalej kluk! Nevěděla jsem vůbec, co říkat ale byla jsme tak nadržená! Hodila jsem ho na postel a sundala mu tričko, následovaly džíny a nakonec slipy, jeho stojící pták byl vážně velkej. Začala jsem mu pomalinku olizovat žalud, vzdychal a tahal mě za vlasy. Nakonec jsem si ho strčila celýho do huby a rychle si ho přirážela k hrdlu. Chtěl se vystříkat, tak jsem ho rychle vyndala z pusy a honila mu ho rukama. Vystříkal se a mohly jsme pokračovat. Olízla jsem mu krk a on mi stáhl tričko s podprsenkou - "Máš dobrý kozy!" vykřikl a začal mi je něžně sát. V tom do pokoje vlítla Sára, udiveně se na nás koukala ale my jsme si jí nevšímali, pokračovali jsme v naší nedokončené práci. Sára se svlíkla a mířila k nám, odlepila toho úžasnýho kluka ode mě a začala mu ho honit. Vztekem jsem Sáru shodila z postele a zuřivě zmáčkla tomu klukovi čuráka. Slastí zakřičel a vrazil ho do mě. Ze zadu do mě rychle přirážel a pak pode mě vlezla Sára, dal čuráka do ní a dělal to co nejpomaleji, Sára vzlykala a strkala si čuráka do nejhlouběji mohla, začala mu lízat žalud a olizovat koule. Přimáčkla jsem mu svý kozy k obličeji a on mi je sál, mačkal a hrál si s nimi. Prstila jsem Sáře a ta mi následovně lízala kundu, sahala do ní a hrála si s mým poštěváčkem, protože do mě ten kluk, David se jmenoval, strkal čuráka čím dál rychleji, vzdychala jsem tak nahlas, div to nešlo slyšet na míle daleko. Proudy mé šťávy z kundy se řinuly ostošest, byly to přímo vodopády vzrušení. Nakonec mě a Sáru David postříkal a ještě nám je olízal a vyprstil. Všichni jsme byli hotový a tak David odešel.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře