Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Perný letní den erotické povídky

Jmenuju se Tomáš a tenkrát mi bylo sedmnáct. Měl jsem spoustu kamaradů a mezi nima i kluky, se kterýma se občas vyrazilo na vandr, do přírody. S Filipem a Lukášem jsme tehdy vyjeli městskou dopravou hned za Prahu. Byli jsme dost pohodlní a tak jsme si vzali stan🡕 - takové kanárkově žluté áčko - do přírody se moc nehodí.

Už v autobuse mě vzrušoval pohled na ty dva kluky. Bylo vedro a ocasy se jim tlačily z roztrhanejch kraťasů🡕 . Šli jsme pak asi 8 km pěšky, když jsme se rozhodli postavit u rybníka stan🡕 . Na ten rybník si dodnes vzpomínám a občas, když je mi smutno, vezmu auto a jedu se tam jen tak podívat. Projdu se a zase se vracím domů. Klukům se do stavby stanu🡕 moc nechtělo, dělali blbosti, svlíkli se do naha a skočili do rybníka. Volali na mě abych se přidal, ale byl jsem v rozpacích. Jejich nádherně opálená těla mě nenechala klidným. Pomalu jsem se svlékl a měl jsem co dělat, abych se udržel. Měl jsem ho napůl gumovýho. Filip to zmerčil a neodpustil si pár narážek. Měl dobře stavěné tělo, aktivně posiloval. Je o rok starší než já a bál jsem se, aby mi za to nedal přes hubu. Osvěžili jsme se po dlouhé cestě a kluci si pořád něco šeptali. Když jsme vylezli z vody, která mě probrala natolik, že jsem ho měl jako malíček u nohy, Lukáš vzal provaz od stanu🡕 a Filip na mě zezadu skočil. Svázali mi ruce a hodili mě na deku. Nejdřív jsem se dost bránil, jenže nahá těla mě vzrušila při tom násilí natolik, že se mi úplně postavil. To už jsem se sebou nechal dělat všechno co se jim zlíbí. Ležel jsem na zemi svázaný a jen pozoroval kámoše, jak si nademnou honěj ocasy. Lukášovi bylo sice šestnáct, ale z jeho klády šel strach. Jejich tehdy ještě holé pytlíky se na sluníčku jen leskly. Filip mě otočil na břicho. Nejpve jsem si myslel, že nechce, abych se díval na jejich mužství. Ale mýlil jsem se. Lehl si na mě a rozhodil mi nohy. Měl dost velkou sílu a já se nemohl bránit. Naslinil si prst a něžně mě s ním pohladil po díře. Tím však veškerá něha zmizela. Narval mi do zadku svýho ptáka. Byl zbrklý a udělal to tak prudce, že mi vytryskly slzy. Sténal jsem bolestí a on mě brutálně mrdal až po koule. Lukáš nad námi stál, zaujatě nás pozoroval a vzrušeně masturboval. Netrvalo to dlouho, ale pro mě to byla věčnost. Filip se do mě během dvou minut udělal. Horké semeno mi ještě teklo ze zadku, když se vystřídal s Lukášem. Pro jeho tmavě hnědou kládu byla moje Filipem projetá díra malá. To ho však neodradilo a pomáhal si nejdříve prstem. Filipovo semeno dobře klouzalo a tak se tam nakonec dostal i Lukáš. Ten se mi po chvilce udělal na záda. Nohy se mi třásly a nemohl jsem zpočátku ani vstát. Měl jsem na kámoše takový vztek, že jsem se sebral, hodil na sebe kraťasy🡕 a bez trička od nich utekl. Bylo pozdní odpoledne, zadek mě bolel a já přemýšlel, co budu dělat. Neměl jsem s sebou žádné doklady, peníze, ani pořádné oblečení. Napadlo mě, že bych mohl dojít do nedaleké vesnice. Znám tam přece Jardu. Má takové menší hospodářství. Občas jsem se s ním vídal v pražském "téčku", když mi rodiče přidali na kapesném a měl jsem na vstup.

Je už starší a jistě mě u sebe nechá přespat. Pomalu jsem se začínal orientovat a nabírat nový směr svého trmáceníse po lese, netušíce, že den ještě neskončil. V dáli jsem zahlédl první domky a vyhládlý jsem se těšil až si mé tělo odpočine. Ještě přeskočit potok a po polní cestě jsem tam co by dup. Rozeběhl jsem se a skočil na druhý břeh. Noha mi však při doskoku uklouzla a já se natáhl rovnou do bahna. Nemohl jsem vstát - kotník byl v háji. Ležel jsem tam asi půl hodiny, začínalo se stmívat a dávala se do mě zima. Měl jsem veliké štěstí, když jsem zahlédl na cestě kluka s usárnou na zádech a čutorou u pasu. Uslyšel moje volání a přiběhl mi na pomoc. Dostal mě na suchou trávu, vyndal ručník a utíral ze mě to hnusné bahno. Dal mi napít a bez jakýchkoliv otázek ze mě stáhnul můj jediný a ještě k tomu mokrý oděv. Ležel jsem na louce nahý a on mi utahoval kolem kotníku červený šátek🡕 . Byl blonďák, jako já, štíhlé vyšší postavy a jeho věk jsem odhadoval tak na dvacet. Pozoroval jsem ho při práci a byl jsem rád, že se mi dostalo pomoci. Utěšoval mě a hladil po vlasech. Naklonil se nad moje přirození a začal mi ho lízat. I přes veškerý stres, do kterého jsem se díky svým kamarádům a nešťasnému kotníku dostal, netrvalo dlouho a začal mi pořádně tvrdnout. Byl tvrdý k prasknutí. Zachráncovo, už chlapské tělo v maskáčích, mě dokázalo vzrušit natolik, že jsem zapomněl na bolest v noze a s rozkoší vychutnával jeho jemný jazyk mezi svýma nohama. Strčil si ho do pusy, pak mi lízal koule a zase kouřil. Hladil mě na bříšku a bylo to tak nádherné a něžné, že jsem to už nevydržel a začal stříkat. Vůbec neucukl, když jsem se kroutil extází, a všechno moje semeno vysál. Pak mi dal svoje náhradní kalhoty🡕 a tričko a pomohl mi se dostat k Jardovi.

Jarda žije se svým mladším partnerem v hospodářské usedlosti na kraji vesnice. Tu vesnici nebudu jmenovat, protože je známá a malá a nechci aby měl Jarda (dnes už mu je 39) nějaké nové nápadníky, protože je se svým přítelem ještě dnes. Když jsem s Petrem (mým zachráncem) zazvonil u jeho dveří, byl mile překvapen a mou návštěvu ani ve snu nečekal. Dostali jsme zabijačkovou polívku a vepřo, knedlo, zelo. Přemluvil Petra, aby zůstal na noc. Všichni čtyři jsme se postupně vykoupali a uložili se na jednu velkou postel s přehozem z ovčí kůže. Prožili jsme noc plnou společného milování a nádherného sexu. V krbu praskala bříza a semeno teklo proudem. Tu noc jsem se toho hodně naučil. K ránu jsem usnul jako špalek a probudil jsem se až druhý den večer. Petr byl pryč a nikdy po té jsem ho už neviděl. Rozloučil jsem se s Jardovým přítelem a pak mě Jarda odvezl domů.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře