Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Perverzní večer erotické povídky

Bylo to jako každý jiný sobotní večer, přijel jsem za svou holkou k ní domů. Jako skoro každou sobotu jsme trávili u ní doma, popíjeli vínko, povídali si a užívali volného dne společně. Samozřejmě došlo i na sex, který je mimochodem vždycky nádherný, ale dnes byl opravdu výjimečný. Vlezli jsme do postýlky a začali se mazlit. Prvně jemné polibky, které postupně stupňovali intenzitu. Naše jazyky byli propletené a oba jsme jemně vzdychali touhou po tom druhém. ..

Začali jsme se svlékat, hladit. Můj pták pořádně stál a po týdnu absence byli moje koule pořádně nalité semenem. Ovšem i její nadržená kundička byla taky krásně mokrá. Stáhla mi kalhoty🡕 a péro trochu pohonila, mezitím sem jí lízal kozičky a prsty zkoumal její pičku. Nedočkavě jsem jí dal nohy na svá ramena a nekompromisně do ní zajel. Začal sem jí šoustat tvrdě a ona sténala na celý barák. Z kundy jí vytékala milostná šťáva a moje koule jí pleskaly o prdelku. Když už skoro byla na chvíli jsem zvolnil a pozoroval jak můj penis mizí v její nádherné, upravené a mokré lasturce. Při pohledu na to jsem neodolal, vytáhl z ní svůj klacek a začal ji lízat a sát její sekret. Svíjela se rozkoší až se mi udělala do pusy. Všechno jsem s chutí vylízal. Potom řekla - Teď ty a vystrčila na mě svůj kulatý zadeček. Chytil jsem jí za boky a prcal jí zezadu, přitom sem jí jednou rukou mačkal bradavky. Než jsem se udělal, vytáhl sem ho z ní, otočil si jí čelem k sobě a rozkázal ať otevře pusinku. S radostí tak učinila a já se jí vyhonil přímo do pusy. Bylo toho hodně, trochu sem jí nastříkal i na prsa. Krásně mi lízala žalud a kouřila celý péro a koule. Pak mi řekla, že dnes má chuť dělat něco unikátního, já na tom byl stejně, takže sem nebyl proti. Položila mě na břicho a mírně mi roztáhla nohy. Potom mi začala zezadu lízat koule a zajížděla mi jazykem i do zadku. Lízala mi kakaovou dírku a já byl v sedmém nebi. Přejížděla jazykem kolem i dovnitř. Potom si dala na prst lubrikát a špičkou prstu mě dráždila anál. Pak přitlačila a strčila mi ho tam celý. Nikdy předtím sem nic takového nezažil, ale bylo to strašně vzrušující, když mi u toho ještě lízala koule. To už mi péro zase mohutně stálo a tak jsem se otočil a vyhoupnul si jí na koníčka. Nechal sem jí, ať si určuje tempo a tak se střídavě jen vlnila v bocích a střídavě zběsile přirážela. Tentokrát jsme se udělali zároveň a já jí všechen obsah nastříkal hluboko do její mušle. Z kundy jí vytékala směs sekretu a semene, ovšem ani jeden z nás neměl dost a tak jsme šli na stůl. .. Vysadil jsem jí roztáhl nohy a jemně žaludem přitlačil a zase zpět, takhle sem jí trápil pár minut. Potom jsem to sám nevydržel a zajel do ní až po kořen a počal nezřízeně mrdat tu její mokrou píču. Po dvou výstřicích jsem to vydržel dlouho v rychlém tempu a šoustal jí tak, že se celý stůl posouval. Křičela, sténala, drápala mě do zad, nepolevoval jsem a šukal a šukal furt bez přestávky tvrdě, přitom si rukou dráždila naběhlý poštěvák. Najednou začala doslova ječet a z kundy jí doslova stříkala šťáva ve větším proudu, než mě sperma. Celá se jen klepala a nemohla mluvit. Proto sem jí nechal chvíli odpočinout. Až se trochu vzpamatovala chtěl jsem se také dodělat, ale měla kundičku celou rudou a citlivou, tak mi nabídla, že jí to můžu udělat do zadečku. Samozřejmě jsem souhlasil. Počal sem jí dělat to co ona mě před chvílí. ..

Vystrčila na mě svou prcinu a já jí začal s chutí lízat análek, postupně jsem přidal prst, potom dva a až byla dostatečně roztažená a vylízaná pomalu jsem vsunul žalud. Opatrně jsem ho tam strčil až po koule a začal přirážet. Bylo to krásně těsné a při pohledu na to, že jí prcám do zadečku jsem měl čůráka jako kámen. Začalo se jí to velmi líbit a mě též. Za chvíli to šlo jak po másle a já přidal na intenzitě. Škemrala ať ji ošoustám zadeček a já tak činil. Během pár minut sem jí do prdelky nastříkal hezkou dávku spermatu. Poté jsme to dělali ještě několikrát a vyčerpaní, ba spíš doslova zdrcení jsme usnuli. Jak říkám výjimečný a zvrhlý večer.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře