Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Pohled z okna erotické povídky

Koukala jsem z okna ven. Procházel tam nějaký 40 letý chlap. Zahlédl mě v okně, což nemám ráda a oblíznul si rty. Trhnutím jsem záclonu vrátila zpátky. Úchyl, pomyslela jsem si. A to jsem netušila, jakou pravdu jsem řekla.

Byla mi zima a já se rozlítaná vracela z tréninku. Od autobusu je to docela dálka, ale už jsem se naučila chodit od zastávky sama. Všechny holky, bydlely na opačný straně, takže tyhle dlouhé procházky pro mě nebyly ničím výjimečným. Přesto jsem pospíchala, abych ještě stihla našprtat nějaký slovíčka z angličtiny. Vzpomínka na naší pitomou učitelku, mi vyvolal na tváři úsměv. Nevšimla jsem si stínu procházejícího dva metry ode mne. Událo se to naráz a já nestihla jakkoliv se tomu postavit. Chytil mě zezadu za pusu, abych nekřičela. Dostala jsem šílený strach. Před očima se mi odehrály fotky těch znásilněných a mrtvých žen. Hodil pře ze mne nějaký pytel. Udělal to vše tak rychle šikovně. Potom mě hodil do auta. Myslela jsem... Ne, přes strach jsem nedokázala ani myslet...

Ucítila jsem tvrdost země. To se mnou hodil. Strhl ze mě pytel.

Prosím vás, nechte mě na pokoji, dám vám tolik peněz, kolik budete potřebovat, křičela jsem úpěnlivě.

Nechci peníze, zašeptal hrozivým hlasem. Ležela jsem v jakési místnosti, byla prázdná zrovna tak, jako moje myšlenky. Srdce mi bez ustání prudce bušilo. Škrtl sirkou a zapálil si cigaretu. Teprve, když ho konec tabáku ozářil a já v něm poznala toho chlapa z rána.

Vy, špitla jsem.

Nelíbilo se ti snad moje gesto ráno, za nechut‘ se platí, holčičko, zasmál se chladně. Potáhl si a nevykouřenou cigaretu hodil do kouta. Znenadání mi přiletěla facka.

Co ty kurvo, co se budeš ošklebovat, já ti ukážu, že budeš brečet ponížením, rozkřikl se. Strhl ze mě oblečení a ve tmě si mě prohlížel. Vytáhl čůráka a chytil mě prudce za vlasy. Kuř!poručil tiše. Vyhrkly mi slzy. Neochotně jsem si ho strčila do pusy. Nikdy jsem nekouřila, tak jsem jenom jezdila pusou po jeho čůrákovi.

Tomu říkáš kouření?!Pořádně saj, jako by si měla lízátko, poroučel dál.Začala jsem sát, až se mi zvedl žaludek. Zjevně si to užíval, protože mě čím dál víc mlátil do hlavy, až jsem cítila, že líži i krev.

Neubližujte mi, zašeptala jsem chabě. I přes tu tmu jsem viděla jeho pohled.

Vzrušuje mě to, řekl.Tady velím já.Strčil do mě a povalil mě. Veškeré mé snahy na spásu byly přerušeny jeho sílou.

Tak ty budeš odporovat?zachechtal se a já cítila pach kouře z cigarety. Kousl mě do bradavky, až jsem myslela, že mi jí prokousl. Bolestí jsem křičela.

Řvi!křičel na mě taky.Řvi, že to chceš!

Chci... to, brečela jsem. Svojí hrubou rukou zajel, tam kam ještě nikdo kromě mě nesáhl.

Máš ji mokrou, zašeptal překvapeně.Tobě se to líbí, ty kurvo!Já spíš měla pocit, že jsem se počůrala strachem. Svýho nadrženýho ptáka strčil do mé nevinné prcinky. Myslela jsem, že se bolestí rozkočím. Najížděl do mě, mlátil mě hlava nehlava. Myslela jsem jenom na to, ať už to skončí. Jakkoliv...

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Znásilnění

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře